Teknobu

Zombie Tag Evolution Oyun Deneyimi


Zombie Tag Evolution Oyun Deneyimi

Zombie Tag Evolution Oyun Deneyimi

Oyuncular, piyasaya çıktığı anda en son oyun uygulamalarını ele alırlar. Kısa bir süre önce, yaygın bir şekilde Zombie Apocalypse olarak adlandırılan yeni bir GPS özellikli, çok oyunculu, kovalamaca oyunu başlatıldı. Oyun Zombie Tag Evolution olarak adlandırılmıştır . Zombies World destansı bir deneyim sağlayan son teknoloji mobil oyun uygulaması. Böyle bir oyun yaratmanın ardındaki fikir, oyunculara Hollywood film benzeri zombi kıyametini deneyimleme şansı vermektir.

p2
Zombie Tag Evolution

Oyun bazı heyecan verici ve şaşırtıcı özelliklere sahiptir. Bir oyuncunun yakındaki diğer oyunculara bağlanmasını sağlayan gerçek coğrafi konum özelliğine sahiptir. Oyun, yerinizi (30 ila 60 m yarıçapında) ete aç Zombilerle dolu bir zombiler alanına dönüştürür. Oyuncular zombi veya insan olmayı seçebilir ve kabus gibi bazı engellerle başa çıkmaya çalışırlar. İnsan oyuncu daha uzun süre hayatta kalarak ve oyunda olabildiğince çok seviye geçerek puan kazanabilir. Zombi olmayı seçen oyuncu en yüksek skoru etiketlemek (ısırmak) zorundayken. Bu puanlar oyuncunun hile kodları ve tedavileri almasına izin verecektir. Oyun, oyunun herhangi bir seviyede ilgisiz kalmasına izin vermeyen kısa ve hızlı turlardan oluşur.

p1

Zombie Tag Evolution birçok yönden nispeten benzersizdir. Oyunun sağladığı 3D pozlama, oyuncuları zombiler gerçekten çevrelerini aşmış gibi hissettirecek. Oyun, oyunculara kendi Avatarlarını tasarlama ve oyunda kullanma şansı veren kişiselleştirme seçeneklerine sahiptir. Fortnite dahil diğer oyunların aksine, Zombie Tag oyuncuların uygulama içi satın alımlar yapmak yerine Avatarları için yeni kostümler, kıyafetler kazanmalarına izin verir. Kullanıcılar telefon uyarılarıyla oyuna bağlı kalacaktır, böylece oyunda herhangi bir yarışı veya meydan okumayı kaçırmayabilirler.

Bu Yazımızda Okuyun :   Valorant LFT Ne Demek? (LFT Nedir?) 2021

Zombie Tag Evolution, oyuncuların diğer oyuncularla bağlantı kurmasına, yerleşik coğrafi konum özelliğiyle çevrenizdeki yeni yerleri keşfetmesine yardımcı olur, eğlence sağlar ve topluluk hissini geliştirir. Oyun, oyuncuları sosyal olarak meşgul tutar ve insanların sosyal medyada hiç karşılaşmadıkları insanlarla iletişim kurmasına izin verir ve bir oyun şeklinde sosyal medyada rekabet eder. Oyuncu birbirleriyle yarışabilir veya oynamak için takım kurabilir.

Oyun, insanların bugünlerde oynamayı tercih ettiği mobil oyunlar listesine önemli bir ektir. Oyun tüm yaş grupları için tasarlanmıştır. Oyuna bağımlı olan ve kovalamaca oyunları oynamayı tercih eden tecrübeli oyuncular ve çocuklar için bir zevktir. Zombi etiketi evrimi, önceki mobil oyun uygulamalarından nispeten daha iyi çeşitli yeni seçenekler sunar. Oyunun her özelliği, oyunculara kaliteli bir deneyim sunacak mükemmel ve net grafiklerle mükemmellik için tasarlanmıştır. Bu oyunun en iyi tarafı, oyuncuları sadece bir uygulama ile sınırlamak yerine keşfetmeye teşvik eden bir oyun ile oyuncularının gerçek hayatta bağlantı kurmasını sağlamayacak.

”Google
20 Beğenmekten Vazgeç