Teknobu

King Legacy Codes 3.5 Güncellemesi 2022
King Legacy Codes 3.5 Güncellemesi 2022

King Legacy Codes 3.5 Güncellemesi 2022

King Legacy Codes 3.5 Güncellemesi yayınlandı. Sizde hemen King Legacy Codes 3.5 Güncellemesini indirmek için web sitemizi ziyaret ediniz.

Roblox King Legacy kodları listemiz, oyun için mevcut tüm OP kodlarına sahiptir. Ücretsiz mücevherler ve istatistik sıfırlamaları alın!

Gerçekten çalışan yeni bir King Legacy 3.5 Kodu mu arıyorsunuz? Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz çünkü bu yazıda size %100 çalışan King Legacy 2022 3.5 Kodları sağlayacağız. Bu kodları kullanarak oyunda birçok ödül alabilirsiniz.

Bedavalar kodlar arıyorsanız, King Legacy Codes listemizi sizinle ücretsiz paylaştık. King Legacy’de kodları nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz, kodlar listesinin altında nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz! Klavyenizde CTRL + D tuşlarına basarak veya mobil cihazınızda Yer İşaretine Ekle düğmesini kullanarak bu sayfayı favorilere eklediğinizden emin olun.

King Legacy Codes 3.5 Güncellemesi

King Legacy Codes 3.5 Güncellemesi
King Legacy Codes 3.5 Güncellemesi

Roblox King Legacy Codes 3.5 Güncellemesi için aşağıda listelenen en yeni geçerli kodlara sahibiz. Bunlar, karakterinizin gücünü yükseltmek için eşya satın almak için kullanabileceğiniz Mücevherler ve Beli için kullanılabilir. Ayrıca, puanlarınızı farklı şekilde dağıtmanıza olanak tanıyan istatistik sıfırlamaları da alabilirsiniz. Bunları mümkün olan en kısa sürede kullandığınızdan emin olmak isteyeceksiniz, çünkü kodların süresi bir süre sonra sona erer.

 • UPDATE3.5 – 5 Mücevher için kodu kullanın (YENİ)
 • 650KLIKES – Bir İstatistik Sıfırlaması için kodu kullanın
 • Update3_17 – 3 Mücevher için kodu kullanın
 • Update3_16 – 3 Mücevher için kodu kullanın
 • Update3_15 – 3 Mücevher için kodu kullanın
 • Update3 – 3 Mücevher için kodu kullanın
 • THXFOR1BVISIT – 3 Mücevher için kodu kullanın
 • 550KLIKES – Stat Reset için kodu kullanın
 • 1MFAV – Kodu 5 Mücevher için kullanın
 • Peodiz  – 100.000 Beli için kodu kullanın
 • DinoxLive  – 100.000 Beli için kodu kullanın
Bu Yazımızda Okuyun :   Pokemon Go Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

King Legacy’de kodları nasıl kullanırım?

King Legacy Codes 3.5 Güncellemesi
King Legacy Codes 3.5 Güncellemesi

King Legacy’de kodları kullanmak için oyuna girin ve sağlık çubuğunuzun yanındaki Ayarlar Teçhizatını arayın. Üzerine tıklayın ve menünün altındaki ayarları ve kod kullanma kutusunu göreceksiniz. Listemizdeki kodlardan birini kopyalayın, kutuya yapıştırın ve ödülünüzü almak için kullan düğmesine basın!

Kodları tam olarak yazımızda listelendiği gibi girdiğinizden emin olun. Bunu yapmazsanız, sizin için çalışmayacaklarını görebilirsiniz, bu da muhtemelen onları yanlış girdiğiniz anlamına gelir. Ancak, onları bir kez daha kontrol ettikten sonra, kodlardan herhangi birinin çalışmadığını veya süresinin dolduğunu bize bildirdiğinizden emin olun, listeyi mümkün olan en kısa sürede güncelleyeceğiz!

”Google
2 Beğen