Teknobu

Cyberpunk 2077 Online Olacak Mı ?


Cyberpunk 2077 Online Olacak Mı ?

Cyberpunk 2077 Online Olacak Mı ?

Cyberpunk 2077 Online Olarak oynanabilecek mi , çoklu oyuncu desteği ne zaman gelecek merak edilen bu konu hakkında işte detaylar.

Cyberpunk 2077 için planlanan online mod iptal mi oluyor? Cyberpunk 2077 için planlanan çok oyunculu mod bir süre daha netlik kazanmayacak gibi gözüküyor. Yapımcı firma CD Projekt Red, bu konuda henüz kesin karar verebilmiş değil. Yayınlanan yeni video ile firmanın çok oyunculu mod için yeniden düşünme kararı aldığı ortaya çıktı.

Cyberpunk 2077 Online Olacak Mı ?

Cyberpunk 2077 Online Olacak Mı
Cyberpunk 2077 Online Olacak Mı

Cyberpunk 2077 online olacak mı, Tam olarak netlik kazanmadı! Cyberpunk 2077, bir müddet daha oyun dünyasında kalmaya devam edecek gibi gözüküyor. CD Projekt Red yapımı oyun, çıkışındaki büyük sorunlar nedeniyle hala belini doğrultamadı. Bununla birlikte firmanın imajı zedelenirken, oyun için oluşan pozitif hava yerini negatif havaya bıraktı. Uzun süredir yoğun uğraşlar veren CD Projekt Red, YouTube‘da “strateji güncellemeleri” adında yeni bir video paylaştı. Bir nevi kendini aklamaya çalışan firmada kameralar karşısına bu seferde CEO Adam Kiciński geçti. Olası hedeflerden ve gelişmelerden bahsedilen bu videoda bazı önemli detaylar da ortaya çıktı.

Bu Yazımızda Okuyun :   Euro Truck Simulator 2 - Ets 2 Hile Kodları Ve İpuçları 2021
cyberpunk 2077 panam b

Özellikle açılan davalar ve dolandırıcılık suçlamaları nedeniyle firmanın başı çok ağrıdı. Bu nedenle de firma daha şeffaf bir yönetim anlayışına geçti. Önümüzdeki dönemlerdeki planlarını CEO aracılığı ile açıklayan firma, Cyberpunk 2077 ile alakalı da bazı bilgileri hayranları ile paylaştı. Cyberpunk 2077 için yoğun çalışmaların sürdüğünü açıklayan CEO Adam Kiciński, oyun ile alakalı bazı konularda hala arayış içinde olduklarını belirtti. Bu konulardan en önemlisi de kuşkusuz çok oyunculu mod desteği. Hali hazırda oyun için çok oyunculu mod çıkaracaklarını açıklayan firma, görünüşe göre bu kararından vazgeçebilir. Cyberpunk 2077 için çok oyunculu mod konusunda yeniden görüşme kararı alan firma, bu desteği daha geniş çaplı bir şekilde oyunculara sunmayı hedefliyor.

”Google
11 Beğen