Teknobu

Cyberpunk 2077 Açılmıyor Çökme Hatası
Cyberpunk 2077 Açılmıyor Çökme Hatası

Cyberpunk 2077 Açılmıyor Çökme Hatası

Cyberpunk 2077 Açılmıyor mu ? Başlangıçta hata mı veriyor ? Cyberpunk 2077 Çöküyormu ? İşte Hatanın Çözümünü Sizler İçin Araştırdık.

Cyberpunk 2077’nin başlangıçta çökmesi nasıl düzeltilir.

Bu çok basit Cyberpunk 2077 kilitlenme düzeltmesini öğrenin

Efsanevi bir şekilde abartılmış RPG Cyberpunk 2077’de ilk anlarınızı hevesle bekliyorsanız, ancak ana menüye ulaşmadan önce oyunun tekrar tekrar çöktüğünü fark ettiyseniz, şansınız yaver gidiyor. Bu hızlı kılavuzda , başlangıç ​​sorunundaki Cyberpunk 2077 çökmesini tam olarak nasıl düzelteceğinizi göstereceğim . Çözüm için aşağıya bir göz atın!

Başlangıçta Cyberpunk 2077 çökmesi nasıl düzeltilir

Görünüşe göre pek çok oyuncu, PC’de Cyberpunk 2077’nin başlangıcında, özellikle oyunu GOG – CD Projekt Red’in kardeş şirketi ve lansman platformundan başlatırken çökmeler yaşıyor. Bazı testlerden sonra, çökmelerin nedeni, başlatma sırasında sorunlara neden olan GOG Yerleşimi gibi görünüyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Assassin's Creed Valhalla Yeni Güncelleme 2021

Cyberpunk 2077 çökmelerini düzeltmek için GOG Yerleşimini devre dışı bırakmanız gerekir . Bunu şu şekilde yaparsınız:

  • GOG başlatıcısını açın.
  • Sol üst köşedeki dişli çark simgesini ve ardından Ayarlar’ı tıklayın.
  • Soldaki Oyun Özellikleri sekmesine gidin.
  • Oyun özellikleri içindeki Overlay kutunun işaretini kaldırın.
  • Ayarlar ekranından çıkın ve Cyberpunk 2077’yi yeniden başlatın.

Bu iki ekran görüntüsü, Cyberpunk 2077'nin başlangıçta çökmesini düzeltmek için GOG katmanını nasıl devre dışı bırakacağınızı gösterir.

Bu iki ekran görüntüsü, Cyberpunk 2077’nin başlangıçta çökmesini düzeltmek için GOG katmanını nasıl devre dışı bırakacağınızı gösterir.

Cyberpunk 2077’nin şimdi başarıyla başlatılacağını ve kısa bir sırayla ana menü ile karşılaşacağınızı görmelisiniz. Rahatsız edici bir soruna basit bir çözümden daha iyi bir şey olamaz, değil mi?


Bu, başlangıçta sık ve yaygın olarak görülen Cyberpunk 2077 çökmelerini düzeltmek için bu hızlı kılavuzu tamamlıyor. Şimdi gerçekten oynamaya başlama zamanı! 

Hatanız umarım çözülmüştür arkadaşlar. Çözülmediyse farklı çözümler aramaya çalışacağız.

”Google
42 Beğen