Teknobu

Tüm Zamanların En İyi 10 Android Oyunu


Tüm Zamanların En İyi 10 Android Oyunu

Tüm Zamanların En İyi 10 Android Oyunu
  • Brothers In Arms 3
  • Call Of Duty: Heroes
  • WWE Immortals
  • Asphalt 8: Airborne
  • Gangstar Vegas
  • MARVEL Contest Of Champions
  • Candy Crush Saga
  • Grand Theft Auto: Vice City
  • Subway Surfers
  • Angry Birds

Brothers In Arms 3

Brothers in Arms 3 , Gameloft oyunları tarafından geliştirilen En İyi Android arcade oyunlarından biridir. Çavuş Wright rolünü oynarken, Normandiya İstilası sonrasında heyecan verici, hayat değiştiren bir yolculuk hissediyorsunuz. Yüksek eğitimli kardeşlerinizin özel yeteneklerini kullanın ve savaşın hararetinde onları ön saflarda yönetin.

Call of Duty: Heroes

Diğer bir en iyi aksiyon oyunuydu ve Activision oyunları tarafından geliştirildi. Bu oyunda , oyuncunun birinci şahıs helikopter topçusu gibi tamamen kontrol edilebilir kahramanlar ve destansı öldürme serileri içeren şiddetli savaşlarda bir rakibi ortadan kaldırmak için elit güçleri eğitmesi ve üssünü özelleştirmesi gerekiyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   İOS AssistiveTouch'u Nasıl Etkinleştirebiliriz ?

WWE Immortals

WWE Immortals bir aksiyon oyunudur ve Warner Brothers International Enterprises tarafından geliştirilmiştir. Burada tüm WWE savaşçıları, ringin içinden ve WWE Immortals’ın doğaüstü dünyasına en beğendiğinizi seçebilirsiniz. Dramatik imzalı hareketler, donanım ve destek kartlarıyla, listenizi güçlendirebilirsiniz.

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8 Airborne , Gameloft tarafından geliştirilen en iyi araba yarışı oyunudur. Lamborghini, Bugatti Veyron, Veneno, Ferrari FXX vb. Gibi önde gelen lisanslı üreticilerin 56 yüksek performanslı arabasını deneyimleyebilirsiniz. Bir oyuncu olarak, lüks rüya arabaları sürerken dinamik, yüksek hızlı hava dublörleri gerçekleştirebilirsiniz.

Gangstar Vegas

Gangster Vegas , Gameloft tarafından geliştirilen bir başka en iyi Android aksiyon oyunudur. Bu 3. şahıs nişancı aksiyon oyununda yükselen bir MMA şampiyonu olarak oynayacaksınız. Mafya tarafından çerçevelenmiş olarak, yılın dövüş etkinliğinde maçınızı atmanız gerekiyor.

MARVEL Contest Of Champions

MARVEL Contest Of Champions bir aksiyon oyunudur ve kablam oyunları tarafından geliştirilmiştir. Ultron oyuna sızdı! Alıcının Ultron’u yenmesine ve psikopat ellerini gıpta edilen ISO-Sphere’den uzak tutmasına yardımcı olmak için en güçlü kahramanlarınızı bir araya getirin. En iyi şampiyon takımınızı Hulk, Ironman, Wolverine, Storm, Spider-Man, Star-Lord Deadpool ve Winter Soldier gibi kahramanlardan ve kötü adamlardan oluşan bir ekip oluşturun ve sonuçta Marvel Evreninin toplam kaybını kontrol edin.

Bu Yazımızda Okuyun :   American Truck Simulator Sistem Gereksinimleri 2021

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga , Pet Rescue Saga ve Farm Heroes Saga’nın geliştiricileri tarafından geliştirilen gündelik bir android oyunudur. Şeker krallığındaki tatlı maceralarında Tiffi ve Bay Toffee’ye katılın. Odus adlı bir baykuşun yanında Dreamworld’ün kilidini açmak ve gerçeklikten kaçmak için 50. seviyeyi geçin.

Grand Theft Auto: Vice City

Grand Theft Auto: Vice City , Rockstar Games tarafından geliştirilmiş bir android arcade oyunudur. Rockstar Games, onuncu yıl dönümünü kutlamak için Grand Theft Auto: Vice City’yi güncellenmiş kontroller, yüksek çözünürlüklü grafikler ve güzel bir şekilde güncellenmiş grafikler, karakter modelleri ve ışık efektleri gibi bir dizi yeni özellik ile mobil cihazlara getiriyor.

Subway Surfers

Subway Surfers , Kiloo Games tarafından geliştirilen en iyi android arcade oyunudur. Bu oyunda olabildiğince hızlı koşmanız gerekiyor. Yaklaşan trenlerden kaçın ve Huysuz Müfettiş ve Köpeğinden jake’e, zorlu ve taze kaçışa yardım edin.

Angry Birds

Angry Birds , Rovio Entertainment Ltd. tarafından geliştirilen listemizdeki son en iyi android arcade oyunudur. Yumurtalarını çalan bencil domuzlardan intikam alın. Kızgın kuşların hayatta kalması görevde. Açgözlü domuzların savunmasını yok etmek için kızgın kuşların farklı güçlerini kullanın. Her seviye çözmek için mantık, beceri ve güç gerektirir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Vivo'nun Oyun Telefonu 15 Dakika İçinde Tamamen Şarj Edilebilecek
”Google
11 Beğenmekten Vazgeç