Teknobu

Subway Surfers Apk Hileli Mod İndir 2021


Subway Surfers Apk Hileli Mod İndir 2021

Subway Surfers Apk Hileli Mod İndir 2021

Subway Surfers Apk Hileli Mod , Subway Surf Hileli Mod indirmek için sitemize hoş geldiniz. Sizlere Subway Surfers Apk indirmek için yazımızın sonunda indirme bağlantısı vereceğiz.

Subway Surfers Game, google oyun mağazasındaki en popüler ve en beğenilen arcade sonsuz koşu oyunudur.

Subway Surfers Apk Hileli

Subway Surfers Apk – Mobil cihazlar için sonsuz koşu oyunudur. Oyun, Jake adlı karakterin trene püskürtmesiyle başlar. Bunu yaparken bir polis memuru ve köpeği tarafından yakalanır. Sonra Jake’i takip etmeye başlayın. Oyuncular Jake karakterini oynayacak ve onu polis memurundan kurtaracak. Subway Surfers oyununun yaklaşan engellerine çarpmaktan kaçınmalısınız. Oyunda Trenler, Bariyerler, Direkler, Tünel Duvarları gibi bir çok engel bulunuyor. Yukarı / Aşağı, Sola / Sağa kaydırarak karakterinizi bu engellere çarpmaktan kurtarmalısınız.

Ne kadar çok koşarsanız, oyun puanlarınız o kadar artar. Subway Surfers Mod Apk’da da bulunan birkaç güçlendirici var. Oyunda koşarken Puan Çarpan Arttırıcılar, Sandık açma Anahtarları, Hediyeler alabilirsiniz. Ayrıca, yakındaki tüm paraları, Power Jumpers, Super Sneakers, Jetpack, vb. Çekmek için mıknatıslar da alabilirsiniz. Toplanan paralar veya puanlar, diğer oynanabilir karakterlerin ve uçan kaykayların kilidini açmanıza yardımcı olacaktır. Ancak bu Subways Surfers Mod Apk ile, çok uzun süre beklemeden her şeyi kolayca açabileceğiniz sınırsız para ve anahtarlar elde edeceksiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Dragon City Apk Hileli Mod Sınırsız Para 2021
Subway Surfers Apk Hileli
Subway Surfers Apk Hileli

Subway Surfers MOD APK Özellikleri:

Subway Surfers, tüm android cihazlarda harika görünmesini sağlayan muhteşem ve yüksek kaliteli çekici ve net HD grafiklere sahiptir.

Subway Surfers oyunu size tüm dünyada yeni ve harika bir şehir turu yapacak.
Metro sörfçülerinin hacklenmesi, her şeyin kilidini açmıştır, böylece farklı karakterler, kıyafetler, Power-up’lar ve hoverboardlarla oynayabilirsiniz.

Subway Surf MOD APK 2021, bazı yıldırım hızında akrobasi hareketlerine sahiptir, böylece oyunu oynarken muhteşem bir tepki alacaksınız.

Android için Subway Surfers oyununda, oynarken bulabileceğiniz bazı kapalı Paskalya yumurtaları var. Haftalık Av ödülleri, oynayarak talep edebileceğiniz en yeni sürümde ücretsizdir.

Android için Subway Surfers Apk Mod Hileli Nasıl İndirilir ve Kurulur?

  • Öncelikle, Playstore’dan yüklediyseniz Subway Surfers oyununun önceki sürümünü android cihazlarınızdan kaldırın.
  • Şimdi indirme bağlantısına tıklayın ve en son Subway Surfers APK MOD dosyasını buradan indirin.
  • İndirme klasörünüze gidin ve indirilen dosyayı bulun.
  • Sadece üzerine tıklayın ve Yükle düğmesine dokunun.
  • Android ayarlarından Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini etkinleştirin.
  • Kurulum işleminin tamamlanmasını bekleyin.
  • Tamamlandığında, Subway Surfers Hileli APK’yi ekranınızda görebilirsiniz.
  • Şimdi, Subway Surfers Sınırsız jetonlarını ve anahtarlarını oynayın ve keyfini çıkarın.
download 18
”Google
19 Beğen

Yapılan Yorumlar