Teknobu

FAUG APK İNDİR 2021


FAUG APK İNDİR 2021

FAUG APK İNDİR 2021

FAUG APK indir ; FAU-G: Korkusuz ve Birleşik Muhafızlar (Fauji) ön kaydı resmi olarak başladı. Ayrıca nCore oyunları, oyunun arkasındaki resmi geliştiriciler de yayınlanma tarihi belirledi. FAU-G oyunu 26 Ocak 2021’de Google Play Store’da yayınlanacak. Oyun, 2021’de Apple App Store’da lansman planlarıyla birlikte yalnızca Android için piyasaya sürülecek. Bu arada, FAUG APK’sını Play Store’da bulunur bulunmaz indirebilmek için oyuna ön kayıt yaptırabilirsiniz.

FAU-G yakında çıkacak bir çevrimiçi çok oyunculu oyun, muhtemelen popüler PUBG Mobile’a benzer bir Battle Royale oyunu .PUBG Mobil küresel versiyon Hindistan’da yasaklandı. Yeni yılın sürpriz hediyesi olarak geliştiriciler, FAUG’un çıkış tarihini yeni bir oyun fragmanı ile birlikte son tweet’lerinde duyurdular.

FAUG APK İNDİR

Dahası, FAU-G mobil oyunu yalnızca Hindistan pazarı için mevcut olabilir. FAU-G’yi akıllı telefonlarınıza nasıl indirip kuracağınızı görün. Oyun Play Store’da ön kayıt için mevcuttur ve 26 Ocak 2021’de indirilebilir. En son FAUG oyun fragmanına aşağıdan göz atın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify İsim Değiştirme Nasıl Yapılır ? 2021

FAUG APK İndir

FAU-G oyunu şu anda Ön Kayıt için mevcuttur. Aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek Play Store’a resmi olarak kaydolabilirsiniz. Bir Android cihazınız olduğundan emin olun. App Store girişi henüz mevcut olmadığından, Apple iOS cihazları için FAU-G’den söz edilmiyor.

”Google
16 Beğen