Teknobu

Pubg Mobile Geri Tepme En iyi Hassasiyet Ayarları (2021)


Pubg Mobile Geri Tepme En iyi Hassasiyet Ayarları (2021)

Pubg Mobile Geri Tepme En iyi Hassasiyet Ayarları (2021)

Pubg Mobile Geri Tepme , En iyi hassasiyet ayarları , Pubg oyununda ustalaşılması en zor şeylerden biri geri tepme kontrolüdür. Zayıf geri tepme kontrolü, öncelikle yanlış veya yanlış hassasiyet ayarlarına bağlanır.

Pubg Mobile Geri tepme ayarları en iyi PUBG hassasiyet ayarları:

Aşağıdaki ayarlar, daha iyi bir geri tepme kontrolü elde etmenize ve oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Kamera ayarları:

Kamera Ayarı (serbest görünüm)
Kamera Ayarı (serbest görünüm)

Kamera hassasiyeti (serbest görünüm) göz düğmesi içindir. Karakter dönmeden etrafa bakmak için kullanılır ve hareket ederken düşmanları bulmaya yardımcı olur. 

pubg mobile geri tepme Kamera ayarları
Kamera ayarları

Kamera ayarları, PUBG oyun oynamanın en kritik ayarlarından biridir. Doğru kamera ayarları olmadan oyun oynamaları iyileştirilemez. Ancak doğru kamera ayarları ile tepki süreleri kısaltılabilir. Bu yönü daha detaylı anlayalım.

3. Kişi Kapsam Yok kamera açısının hareketi içindir. Bir oyuncunun etrafa hızlı bir şekilde bakmasını sağlayacak şekilde tercihen ‘yüksek’ tutulmalıdır. Bununla birlikte, başlangıçta, daha yüksek bir 3. kişi kapsam hassasiyeti ile oynamak zor olabilir. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Mobile Hilesi

Red Dot, Holographic, Aim Assist, dürbünle hareket ettiğinizde, yani kamera açısının dürbünü içerisine aldığınızda hareket etmesi içindir. Çok yüksek veya çok düşük olmamalıdır. İki uç noktanın herhangi biri, oyun oynanışında bir engeldir.

Kalan ayarlar da farklı dürbünler kullanıldığında kamera açısının hareketiyle ilgilidir. Bu ayarları kullanabilir veya zevkinize uyacak şekilde biraz değiştirebilirsiniz.

Aşağı Görüş Ayarı:

Aşağı Yönlendirme ayarları
Aşağı Yönlendirme ayarları

Aim Down Sight ayarı, PUBG oyununda çok önemli bir hassasiyet ayarıdır. Bu ayarlar geri tepme kontrolünü hesaba katar. ADS, geri tepmeyi yönetmeye yardımcı olan ADS olduğu için, ADS dışındaki tüm diğer ayarlar yüksek hassasiyetin varsayılandır.

Geri tepmenizi kontrol etmek için nişanınızı çekip sürüklerken kamera ayarları ve Hedef Aşağı Görüş ayarı devreye girer.

Örneğin, çok düşük 3x kapsam hassasiyeti ile artı işaretini aşağı doğru sürüklemek zordur. Benzer şekilde, çok yüksek 3x kapsam hassasiyeti, artı işaretinin çekim sırasında biraz kolayca çekilebileceği anlamına gelir.

Bununla birlikte, duyarlılık ayarları kişisel tercih meselesidir. Yukarıdaki ayarları, seçiminize ve oyun oynamak için kullanılan belirli cihaza göre değiştirebilirsiniz. 

Pubg Mobile Geri Tepme ve diğer ayarları hakkında bilgiler verdik

Bu Yazımızda Okuyun :   Knockout City Sistem Gereksinimleri, Kaç Gb? 2021
”Google
12 Beğenmekten Vazgeç