Teknobu

PUBG Mobile’da Profesyonel İpuçları ve Püf Noktaları


PUBG Mobile’da Profesyonel İpuçları ve Püf Noktaları

PUBG Mobile’da Profesyonel İpuçları ve Püf Noktaları

PUBG Mobile, şiddetli ve hızlı savaşlarla doludur. Bu nedenle, hızlı bir şekilde refleks yapmak ve her savaşı kazanmak için harika bir oyun anlayışına ihtiyacınız var.

PUBG Mobile , şiddetli ve hızlı savaşlarla doludur. Bu nedenle, hızlıca refleks yapmak ve her savaşı kazanmak için harika bir oyun anlayışına ihtiyacınız var. Acemiyseniz çok zor olabilir veya bu profesyonel ipuçları ve püf noktaları ile çok daha kolay ve basit olabilir. 

PUBG Mobile’da Oyun Algınızı İyileştirmek İçin Nedenler

Oyun duygusu becerisi, yalnızca PUBG Mobile’da kazanmayı destekleyen bir beceridir. Bununla birlikte, aynı zamanda noob’ları ve profesyonelleri ayırt etmek için anahtar unsurdur. Bu nedenle daha profesyonelce oynayabilmek için bu beceriyi geliştirmenizi tavsiye ederim. Bazen bu beceri sizi ve tüm ekibinizi kurtarabilir.

Kavrama için Oyun Algınızı Geliştirin
Daha profesyonelce oynamak için bu beceriyi geliştirmeniz gerekiyor

Oyun anlayışı, hareketinizin hızı ve savaşta çözüm üretmek anlamına gelebilir. İyi bir oyun anlayışınız varsa, düşmanları en hızlı ve en etkili şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Bazen bir debriyaj yapabilir ve vurgulayabilirsiniz. Ne kadar hızlı refleksler ve en iyi kararı verirseniz, o kadar iyi oynarsınız. Bu yüzden bu atış oyununda oyun anlayışınızı geliştirmelisiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Ghost of Tsushima Sistem Gereksinimleri Nelerdir, Kaç Gb ?
Düşmanı Nasıl Öldüreceğinizi Öğrenin
İyi bir oyun anlayışınız varsa, düşmanları en hızlı ve en etkili şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

Aksine düşmanlardan daha yavaş karar verirseniz lobiye gönderilebilirsiniz. Özellikle, seviye atladığınızda ve harika becerilere sahip daha fazla profesyonel oyuncuyla karşılaştığınızda daha iyi bir oyun anlayışına ihtiyacınız var.

Oyun Zihninizi Geliştirmek İçin İpuçları

PUBG Mobile’da oyun anlayışını geliştirmek için bazı ipuçları ve püf noktaları. Daha sık pratik yaparsanız daha iyi olur.

  • Her zaman mini haritayı kullanın. PUBG Mobile’daki mini harita, ayak sesi sesini duyamasanız bile size en yakın dövüş ve düşmanların tam konumunu bilmenizi sağlar. Dahası, bir sonraki çemberi tahmin etmek için mini haritayı da kullanabilirsiniz.
Mini haritayı kullanın
Size yakın savaş ve düşmanların tam konumunu bilmek ve bölgeyi tahmin etmek için mini haritadan yararlanın.
  • Bir sonraki hareketinizi düşünün. Düşmanlar size baskı yaptığında her zaman savunmak için bir plan hazırlamalısınız. Deneyimlerinize ve öğrendiğiniz tüm stratejilere dayanarak, sonraki hareketler ve eylemler için harika bir plan çizebilirsiniz. Kavrama yapamadığınızda bile, yine de kesin olarak bir veya iki düşmanı öldürebilirsiniz.
Harita Ayrıntıları Bölgelerinde Harika Bir Plan Üssü Yapın
Kamp Yapmak veya Avlanmak İçin Harita Ayrıntılarına, Bölgelere ve Çevreleyen Ortama Dayalı Harika Bir Plan Yapın.
  • Ne kadar çok maç oynarsanız, o kadar çok strateji öğrenir ve bilirsiniz. Ardından, bu savaşlarda daha fazla deneyim kazanır ve daha hızlı kararlar alırsınız.
Sonraki Yeri Seçin
Gidilecek Sonraki Varış Noktasını Seçin
  • Düşmanın zihnini okuyun. Panik yapmayın. Bir mentalist olmanız ve düşmanlarınızın ne düşündüğünü okumanız gerektiğini söylemiyorum. Bu ipucu, düşmanların bir sonraki hareketini tahmin edeceğiniz anlamına gelir. Düşünmek ve kararlar vermek için onun yerinde olmalısın. PUBG Mobile stratejileri hakkında deneyim ve bilgi gerektirir. Dahası, tüm bu düşmanların hızla refleks yapma planlarına çözüm bulmanız gerekiyor.
Bu Yazımızda Okuyun :   Hitman 2 indir Ücretsiz
Düşmanların Sonraki Hareketini Tahmin Et
Çözüm Bulmak İçin Düşmanın Bir Sonraki Hareketini Tahmin Edin
  • Kendinden emin ve kararlı olun, aksi takdirde en iyi planların tümü boşa gider. Tereddüt etmekle ve planınızdan şüphe duymakla bir dakika ya da saniye boşa harcarsanız, bunu yapamadan kaybedersiniz. Kendinize ve planınıza inanmak da bu atış oyununda kazanmanın anahtarıdır.
Becerinize Güvenen
Kendinden emin ve kararlı olun, aksi takdirde en iyi planların tümü boşa gider.
  • Açık dövüşler için her zaman sırt çantanda biraz duman bombası bulundur. Açık dövüşlerde size yeterince koruma sağlayacaktır. Düşmanlar atış sesini duyabilir ve size farklı yerlerden ateş edebilir. Yeterli korumanız yoksa, yakında kapatılacaksınız.
Sigara içmek
Açık dövüşlerde yeterince koruma sağlamak için sis bombasını akıllıca kullanın.
  • Tüm stratejileri ezbere öğrenin. Çözümü hızlı bir şekilde bulmak için düşmanların hareketlerini ve eylemlerini tahmin etmek çok önemlidir. Bu oyundaki tüm stratejileri anlarsanız, düşmanları şaşırtabilir ve kolayca alt edebilirsiniz. Bazen, düşmanları kandırmak için de bir numara yapabilirsiniz.
El çantası
Düşmanları şaşırtabilir ve kolayca alt edebilirsiniz.
  • Ses duyunuzu geliştirin. Etrafınızdaki savaş ve ayak seslerinin hiçbir sesini kaçırmamak için iyi bir kulaklığa veya kulaklığa ihtiyacınız olacak. Ayrıca, silah sesinin mesafesini ve düşmanların kullandığı silah türünü de bileceksiniz. Sonra onlara yaklaşıp onları öldürmenin bir yolunu bulabilirsin.
Ses Algısı
Ses duyunuzu da geliştirmelisiniz.

Bunlar, PUBG Mobile’da oyun duygusunu geliştirmek için bilmeniz gereken profesyonel ipuçları. Daha fazla pratik yapın onu mükemmelleştirin. Oyun hissini gerçek maçlarda kendi deneyimlerinizden öğrenmeli ve geliştirmelisiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Oyun Seti Fiyat
”Google
17 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar