Teknobu

PUBG Mobile Mod Apk ( Sınırsız Uc Sınırsız Para Mod


PUBG Mobile Mod Apk ( Sınırsız Uc Sınırsız Para Mod

PUBG Mobile Mod Apk ( Sınırsız Uc Sınırsız Para Mod
Uygulama ismiPUBG Mobile Mod Apk v1.0.0 İndir (Sınırsız UC, Hack, AimBot)
YayımcıOyunlar
TürOyunlar
Boyut57,43 MB
En son sürümv1.0.0
MOD BilgisiPUBG Mobile sınırsız para modu
PUBG SINIRSIZ PARA

PUBG , Player Unknown’s Battle Ground’un kısaltmasıdır ve özellikle gençler arasında tüm dünyada en trend olan çok oyunculu oyundur. Oyun, dünya çapında o kadar büyük bir popülerlik kazandı ki, her 10 gençten 8’i gece gündüz oynamaya takıntılı olarak görülüyor. Oyun, Bluehole adlı bir video oyun şirketi tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır Android cihazlarınıza yüklemek için 2GB RAM alanı gerektiren bir atış oyunudur veya Google Play’den indirilebilir. 

PUBG Mobil Mod APK İndir: 

Oyunu android cihazınıza indirmek oldukça kolay. İndirmeden önce, Google Play mağazası dışındaki kaynaklardan da indirmeye izin vermek için ayarları güncellediğinizden emin olun. 

  • Uygulamayı indirmeye başlamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. 
  • İndirdikten sonra açın ve PUBG Mod APK’sını android cihazınıza yükleyin. 

İndirme tamamlandıktan ve mod APK yüklendikten sonra, ücretsiz PUBG Mobil Mod APK oyununun keyfini çıkarmak için verilen talimatları izleyin. 

Oynanış: 

Oyun misafir olarak oynanabilir veya normal ilerlemeniz kaydedilerek kendi hesabınızdan oynayabilirsiniz. Oyun, her oyuncunun oynamak istediği adanın haritasını seçeceği 100 oyuncuyla başlar. Harita Erangel, Miramar, Sanhok ve Vikendi adalarını içerir. Haritayı seçtikten sonra, oyunculara seçilen alana ulaşmaları için paraşüt verilecektir. Oyuncu zıplama düğmesine basacak ve karaya doğru kayacaktır. Oyun, oyuncuların hiçbirine silah sağlamamakla başlar. Oyuncular bölgede silah arayacak ve düşmanları öldürmek için silahlanacaklar. Son turda hayatta kalacak olan oyuncu veya takım turu kazanacak ve bir sonraki aşamaya terfi edecektir. 

Güvenli Bölge: 

Güvenli bölgeler, oyuncuların daha az düşmanla veya hiç düşman olmadan güvende olacağı adalardaki alanlardan oluşur. Oyunun başlangıcında, güvenli bölge, oyuncu ve ekibi için zorluk seviyesini hafifletmek için oldukça büyüktür, ancak daha sonra, oyun ilerledikçe, güvenli bölge küçülür ve düşman tarafından öldürülme veya saldırıya uğrama riskini artırır. . Oyuncular ayrıca güvenli bölgede bombardımanla karşılaşacaklar ve saldırılardan kurtulmak için güvenli bölgeyi terk etmek zorunda kalacaklar. Güvenli bölge her maç için aynı kalmayacak, aksine oyuncular için daha zorlu bir deneyim yaratacak şekilde değiştirilecek. Oyuncuların mümkün olan en kısa sürede güvenli bölgeyi bulmaları ve hayatta kalmak ve kazanmak için silahları almaları gerekecek. 

Tek Ve Çok Oyunculu Mod:

Oyun, sizi koruyacak hiçbir takımınızın veya takımınızın olmadığı tek modda oynanabilir ve bir kafadan vurularak öldürülürseniz, sonunda başka hiçbir oyuncu sizi diriltmeyeceği için turu kaybedersiniz. Bununla birlikte, çok oyunculu mod durumunda, ikili yani 2’li grupta ve ayrıca bir kadroda, yani 4 oyunculu grupta oynayabilirsiniz. Takımınızdaki veya ikilinizdeki diğer oyuncular arkadaşınız olabilir ve onlara bir istek göndermeniz gerekecek ve katılma talebini kabul edecekler. Arkadaş olmaması durumunda, oyundaki diğer oyuncular grup üyeleriniz olarak yapılacaktır. İkili veya mangada oynamanın avantajı, manga üyelerinizin veya ikilideki partnerinizin herhangi bir oyuncu tarafından vurulmanız durumunda sizi diriltebilmesidir. Dahası, takımınızın yardımıyla daha fazla yer kaplamanıza ve çok sayıda düşmana saldırmanıza da olanak tanır. 

PUBG Mobile Mod APK’sinin Özellikleri:

PUBG’nin mod sürümü, Video oyununu yükseltmek için Sınırsız UC, Sınırsız Savaş noktaları, Duvar hack özelliği, Düşmanı otomatik olarak hedefleme, tüm görünümlerin kilidini açma özelliği, Geri tepme özelliği yok, Hızlı ateş yetenekleri, Sis özelliği yok, Güvenlik ve Anti-yasaklama özelliği, Kullanımı kolay, Köklendirme özelliği yok ve her android cihaza doğrudan yükleme. 

Wallhack özelliği

Wallhack

PUBG uygulamasının bu özelliği, oyuncuların düşmanları duvardan veya arabalar, ağaçlar gibi katı nesnelerden görmelerine ve konumlandırmalarına olanak tanır. Ayrıca oyuncuların harita üzerinde hedef düşmanlarını bulmalarına yardımcı olur. Bir Aimbot ile karşılaştırılabilir, ancak Aimbot durumunda, düşman tarafından fark edilme ve öldürülme şansı daha yüksektir. Bununla birlikte, Duvar hackini kullanırken, oyuncunun akıllıca oynaması ve düşmanı duvarın üzerinden vurmamaya çalışması gerekir, çünkü böyle bir durumda, oyuncu bir hack kullandığını fark eder ve diğer oyunculardan kullandığı için rapor alabilir. bir kısayol kesmek. 

Sınırsız UC:

uc

UC, “Sınırsız Nakit” anlamına gelir ve oyunda istediğiniz kozmetik ve derileri satın almak için sadece bu para birimi kullanılır. PUBG’nin orijinal versiyonunda UC kazanmanın tek yolu gerçek para ile ödeme yapmaktır ancak PUBG Mod APK’da bu özellik yükseltilmiştir ve artık oyunculara çok kısa sürede sınırsız UC sunar. Oyuncular, kozmetikler, dış görünümler ve kıyafetler dahil olmak üzere oyun içindeki malzemeleri satın almak için sınırsız UC tedarikine sahip olabilir. 

Sınırsız BP:

BP

BP, Savaş Puanlarının kısaltmasıdır. PUBG oyununda kullanılan ve maç sonunda oyuncuya kazanılan para birimidir. BP para birimi miktarı, bir oyuncunun maçtaki performansına bağlıdır. Ne kadar çok öldürürse, BP ne kadar büyükse, oyuncu oyunda o kadar uzun süre kalır, BP puanı miktarı o kadar yüksek, oyuncunun maçta düşmana verdiği hasar o kadar fazla, o kadar fazla BP puanı alır. . Bu BP para birimi, oyuncu tarafından görünümünü, kozmetik ürünlerini, saç rengini, ten rengini ve kıyafetlerini iyileştirmek için kullanılabilir. PUBG mobil hack, sınırsız Savaş Puanı alabileceğiniz bir hack’tir. 

Aimbot

Aimbot

Aimbot, hedeflenen düşmanları öldürmek için otomatik atış yapılan video oyunlarının özelliğidir. Düşmanları otomatik olarak tespit eder ve onları öldürür. Ancak fark edilmekten veya ihbar edilmekten kaçınmak için Aimbot, düşmanları bir duvardan ve bir binadan vurmaz. Aimbot’un özelliği, el bombaları ve diğer silahlar için değil, yalnızca silahlarda çalışır. Ancak sonsuz cephane sağlanmadığı için oyuncunun cephane konusunda dikkatli olması gerekir. Aksine, oyuncular silahları ve cephaneyi bulmalıdır. Oyuncunun dikkatli bir şekilde cephaneyi kullanması gerekir, böylece düşmanları daha az cephane ve silah kaybıyla öldürülür. PUBG Mod APK özelliği güncelledi ve oyuncu artık diğer oyuncular ve geliştiriciler tarafından fark edilmeyecek. 

PUBG görünümlerinin kilidini açma: 

PUBG derileri

PUBG Mobil Mod APK, sınırsız UC ve BP kullanarak farklı silah görünümlerinin ve oyuncu görünümlerinin kilidini açarak özelliği yükseltti. Para birimi farklı maçlardan geçtikten sonra kazanılabilir ve maç sonunda sınırsız savaş puanı verilir. Bu puanlar, ZEYTİN ÇUBUĞU-TAVA, KÖPEKBALIĞI-KAR98K, ALTIN ​​PLAKA-S686, GLORY-AKM, TURQUOISE DELIGHT-KAR98K, GOLD PLATE-AKM, TURKUAZ DELIGHT-M16A4, SHARK BITE-M16A4 gibi çeşitli görünümler ve silahlar satın alabilir. , GLORY-UMP9, ALTIN ​​TABAK-S12K. 

Bu özellik aynı zamanda oyuncunun diğer oyuncuları ve düşmanları etkilemek için farklı ve değişken kıyafet görünümlerini değiştirmesine ve benimsemesine izin verir. Bu giyim derileri arasında ASKERİ ETEK (SİYAH), OKUL ETEK, KUMAŞ MASKESİ (LEOPAR), KUMAŞ MASKESİ (KARELİ), ZEST KARELİ ETEK, PİLELİ MİNİ ETEK (MAVİ), MİNİ-ETEK (MOR), SAÇAKLI PANTOLON bulunmaktadır. 

PUBG Mobile Özelliği: 

PUBG Mobile, dünya çapında popülaritesini artıran birçok özellik sunar. Bu özellikler arasında savaş entegrasyonu, ölüler yeniden canlandırılabilir, silah ve karakterin özelleştirilmesi, renk körü desteği, daha iyi hedefler için en iyi atışlar, bağlantısız maçlara katılma, kask, yelek ve takımların alınması vb. Oyun ayrıca araçlar da sunar. motosikletler, minibüsler ve çok daha fazlası gibi. Ayrıca cephane ve hedeflenen ekipman sağlar. Oyuncuya gaz zehirinden zarar gelmesini önlemek için, oyuncuya depo mağazalarından getirilebilecek gaz maskesi sunulur. 

PUBG Mobil Hack: 

Her maçı önde gelen skorla kazanmak ve daha fazla savaş puanı ve sınırsız para kazanmak için oyuncu, hackleme tekniği olan PUBG Mobile Hack’i de kullanabilir. Oyuncunun, oyunculara engel oluşturan sis, çim ve binaları kaldırmasına ve hedeflerini kaybetmesine neden olur. Bu hack, oyuncunun hedef düşmanı net bir şekilde ve cephane kaybetmeden bulmasını ve öldürmesini kolaylaştırarak bu engellerin ortadan kalkmasını sağlar. Bu hack geliştiriciler tarafından bulunamaz veya rapor edilemez, bu nedenle kullanımı güvenlidir. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Brawl Stars Avengers Mod Apk Sınırsız PARA hileli 2021
”Google
50 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar

  1. 1 sene önce

    Ben indir dim ama nasıl olacağını biliyorum