Teknobu

Ampleforth Governance FORTH Coin Nedir?


Ampleforth Governance FORTH Coin Nedir?

Ampleforth Governance FORTH Coin Nedir?

Ampleforth Governance FORTH Coin Nedir, FORTH Coin nasıl alınır , FORTH token yorumları işte FORTH token hakkında detaylar.

Binance , Ampleforth Governance Token’ı (FORTH) listeleyeceğini duyurdu. Binance , 23 Nisan’dan itibaren FORTH / BTC, FORTH / USDT ve FORTH / BUSD çiftleriyle işlem yapabilecek.

Liste haberleri , Ampleforth Governance Token için Coinbase Pro’dan sonra Binance’den geldi . CoinGecko’ya göre 40,93 dolardan işlem gören FORTH bu hafta başlatıldı.

FORTH Coin Nedir

Ampleforth Governance FORTH Coin Nedir?

Ampleforth Yönetişim Jetonu (FORTH), dalgalanan bir arza sahip algoritmik bir stabilcoin olan Ampleforth’un (AMPL) yönetim belirtecidir. FORTH, protokol parametrelerinin yükseltmelerine ve değişikliklerine oy vermek için kullanılacaktır.Genellikle yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kaldıklarından, yeni listelenmiş tokenlerle alım satım yaparken yeterli risk değerlendirmesi yaptığınızdan emin olun.

AMPL sahiplerine dağıtılır

Algoritmik bir stabilcoin platformu olan Ampleforth, geçmişte ve bugün AMPL kullanan herkese FORTH satın alma hakkı verir. FORTH, kullanıcıların Ampleforth ağındaki değişikliklerde ve güncellemelerde söz sahibi olabilmeleri için geliştirilmiştir.

CoinDesk’e göre, FORTH almaya uygun toplam 75.000’den fazla cüzdan var. AMPL’nin dayanak varlıkları yoktur ve yazı yazıldığı sırada 295 milyon dolarlık piyasa değerine sahiptir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Dent Coin Geleceği Hakkında Tahminler 2022
”Google
15 Beğenmekten Vazgeç