Teknobu

Mobile Legends İos Güncelleme Sorunu Nasıl Çözülür?


Mobile Legends İos Güncelleme Sorunu Nasıl Çözülür?

Mobile Legends İos Güncelleme Sorunu Nasıl Çözülür?

Mobile Legends İos Güncelleme Sorunu Nasıl Çözülür? Mobile Legends İos Güncellemesi yapılmıyor bu sorunu nasıl giderebiliriz.

Moonton geçtiğimiz günlerde Mobile Legends Patch 1.6.34 güncellemesinin iOS kullanıcıları için daha da erteleneceğini duyurdu. Mobile Legends İos Güncelleme Sorunu şuan devam etmektedir. Android kullanıcıları artık yeni kahraman Valentina ile ilgili yeni etkinlikler dışında yeni güncellemenin keyfini çıkarabilir. Android kullanıcıları, farklı oyun sürümleri nedeniyle daha uzun sıra süreleri yaşayabilir ve iOS kullanıcıları ile oynayamazlar.

Mobile Legends İos Güncelleme Sorunu Nasıl Çözülür?

Mobile Legends İos Güncelleme Sorunu
Mobile Legends İos Güncelleme Sorunu

Mobile Legends Patch 1.6.34, iOS Kullanıcıları İçin Ertelendi

Yeni güncelleme, Mobile Legends’taki yeni kahraman Valentina’yı ve oyun için bir dizi heyecan verici yeni içerik ve denge değişikliğini tanıtıyor. Bu etkinlikler arasında 2021 Starlight Fest, Black Friday Leaderboard ve Black Friday Lucky Star yer alıyor.

Ancak, mobil uygulama mağazası için inceleme sürecindeki sorunlar nedeniyle, iOS kullanıcıları için Mobile Legends Patch 1.6.34 güncellemesi ertelenecek. Android kullanıcıları artık yeni güncellemeyi indirebilir, ancak yalnızca diğer Android kullanıcılarıyla oynayabilir. iOS kullanıcıları oyunu oynamaya devam edebilir ancak yeni güncellemenin gelmesi için biraz daha beklemeleri gerekecek.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Ortak Çalma Listesi Nedir ve Nasıl Oluşturulur ? 2021

Yeni kahraman Valentina gibi yeni içerikler ve onun etrafında şekillenen oyun içi etkinlikler, yeni yama güncellemesi hem Android hem de iOS kullanıcıları için kullanıma sunulana kadar ertelenecek.

“İnceleme sürecindeki bir gecikme nedeniyle, Yama 1.6.34, iOS oyuncuları için planlandığı gibi yayınlanamaz. Şu anda bir çözüm bulmak için App Store ile iletişime geçiyoruz ,” dedi Moonton.

Yeni güncelleme iOS’a gelene kadar Android oyuncuları, iOS kullanıcılarından oyun içi hediye gönderemeyecek veya alamayacak.

Mobil Efsaneler Yaması 1.6.34’ün gecikmesini telafi etmek için Moonton, yama güncellemesi nihayet oyuna ulaştığında oyunculara bir tazminat hediyesi göndermeyi vaat ediyor. Android kullanıcıları artık oyun içi postada ödülleri talep edebilirken, iOS kullanıcıları cihazları için yama güncellemesi geldiğinde tazminat alacak.

İşte tazminat hediye içeriği;

  • Bilet x20
  • Küçük Amblem Paketi x3
  • Kahraman Deneme Paketi (1 Günlük) x2
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç