Teknobu

Mobile Legends Resmi Sunucu Güncelleme (1.6.34)


Mobile Legends Resmi Sunucu Güncelleme (1.6.34)

Mobile Legends Resmi Sunucu Güncelleme (1.6.34)

Mobile Legends Resmi Sunucu Güncellemesi nasıl yapılır? Mobile Legends Resmi Sunucu Güncellemek için çıkan son sürüm 1.6.34’ü hemen yükleyin.

Mobile legends son zamanlarda en son resmi sunucu güncellemesini duyurdu. Bu yeni çıkan sunucunun sürümü 1.6.34 en güncel sürümdür. Sizlerde hemen sitemizden mobile legends apk uygulamasını son 1.6.34 sürümüne güncelleyebilirsiniz.

Mobile Legends:  Advance Server için Bang Bang 1.6.34 güncellemesi şimdi yayında. En son Mobile Legends geliştirmesinde geliştiriciler, M3 Dünya Şampiyonası üzerinde olumlu bir etki yaratma umuduyla savaş alanı, amblemler ve ekipmandaki tüm değişiklikleri geri almaya ve yalnızca kahraman ve savaş büyüsü ayarlamalarının bir kısmını tutmaya karar verdi.

Bunun ötesinde, Moonton bu yamada Boommander Moduna 2 Oyunculu Hayatta Kalma’yı da ekledi. The Mobile Legends: Bang Bang 1.6.34 Advance Server artık herkes tarafından indirilebilir. Ancak, indirirken sorun yaşıyorsanız, APK dosyasının doğrudan indirme bağlantısını burada bulabilirsiniz. İşte aynı için ayrıntılı bir kılavuz.

Mobile Legends Resmi Sunucu Güncelleme (1.6.34)

Aşağıda sizlere detaylı olarak nasıl güncelleyebileceğiniz anlattık.

Bu Yazımızda Okuyun :   Hell is Other Demons Sistem Gereksinimleri Kaç Gb? 2021

Mobile Legends 1.6.34 Gelişmiş Sunucu nasıl indirilir?

Mobile Legends Resmi Sunucu Güncelleme
Mobile Legends Resmi Sunucu Güncelleme

Mobile Legends güncelleme APK dosya boyutu  110MB civarındadır . Bu nedenle, cihazınızın yerleştirmek için yeterli depolama alanına sahip olduğundan emin olun.

DOWNLOAD APK 13
  1. ukarıdaki bağlantıdan Mobile Legends 1.6.34 APK dosyasını indirin.
  2. Telefonunuzda dosya yöneticisini açın ve İndirilen Dosyalar’a tıklayın.
  3. Henüz etkinleştirmediyseniz, Ayarlar > Güvenlik’e ve ardından Gizlilik > Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları Yükle’ye giderek bilinmeyen kaynakların yüklenmesine izin verin.
  4. APK yüklendikten sonra Mobile Legends uygulamasını açın.
  5. Konuk hesabına giriş yapın ve beta sürümünün keyfini çıkarın.

Not:  “Paket ayrıştırmada sorun” hatası durumunda, dosyaları tekrar indirmeyi deneyin.

”Google
Beğen