Teknobu

Zooba Apk Hileli Mod İndir (2021)


Zooba Apk Hileli Mod İndir (2021)

Zooba Apk Hileli Mod İndir (2021)

Zooba Apk , Zooba hileli apk indirmek için doğru yere geldiniz. Sitemizden Zooba Hileli Mod Apk İndirebilirsiniz. İndirme bağlantısınız sizlere yazımızın sonunda paylaşacağız. Zooba Apk Hileli Modu İndirmek İçin yazımızı okuyunuz.

Multiplayer Online Battle Arena (MOBA) oyunları son on yılda oldukça popüler hale geldi.
Zooba , diğer bazı MOBA oyunlarına karşı büyük bir rakip olarak ortaya çıktı. Düşük kaliteli mobil cihazlarda olağanüstü iyi performans gösterir. İyi bir cihazınız varsa, HD grafik kalitesinde oynanışa hayran kalacaksınız.

Zooba Apk Hileli Mod

Zooba , 2019’da piyasaya sürüldü ve bugün 10 milyondan fazla aktif Android kullanıcısı aldı. Maceralı bir arayışa giriyor. Söylemeye gerek yok, heyecan verici bir çok oyunculu hayatta kalma oyunu. Bu aksiyon dolu battle royale oyunu, arenadaki gerçek oyunculara karşı savaşmanıza olanak tanır.

Oyunda birçok NPC’ye karşı savaşıyorsunuz ve aynı zamanda gerçek karakterlere karşı yarışıyorsunuz. Dünyanın her yerinden oyuncular, sonuna kadar hayatta kalmak ve savaşı kazanmak için Zooba’ya katılıyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok heyecan verici karakter elde edersiniz. Her hayvan karakterinin benzersiz bir gücü vardır ve bu güç size düşmanınıza üstünlük sağlayabilir. Öyleyse, bu heyecan verici oyunu bir deneyin.

Bu Yazımızda Okuyun :   InstaAero Apk İndir Son Sürüm v15.0.1
Zooba Apk Hileli Mod
Zooba Apk Hileli Mod

Zooba Apk Ana Özellikler

 • Oyuna başlamak için birkaç hayvan karakterinden birini seçin. Karakterinizin performansını artırmak için savaşları kazanın ve harika ödüller kazanın.
 • Arkadaşlarınıza karşı bedava dövüşlere katılın. Dünyanın farklı yerlerinden arkadaşlarınızla veya bilinmeyen oyuncularla çok oyunculu hayatta kalma oyununun tadını çıkarın. Premium ödüller kazanın ve bu ödülleri karakterleri yükseltmek için kullanın. En çok yükseltilmiş oyunculara sahip olan bir oyuncunun savaşı kazanma şansı daha yüksek olacaktır.
 • Gerçek oyunculara karşı savaşmak için birçok çok oyunculu savaş alanından birini seçin. Battle royale modunda sonuna kadar hayatta kalın ve bu heyecan verici ödülü kazanın.
 • Oyunu kontrol etmek için ekranda oldukça basit kontroller alıyorsunuz. Arenada olup bitenlere daha iyi konsantre olabilmeniz için kontrol konumunu ayarlamanıza olanak tanır. Kontroller, herhangi bir sorun yaşamadan arenayı net bir şekilde görebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.
 • Bu oyunda grafik kalitesi tek kelimeyle olağanüstü. Zooba, esas olarak göz alıcı grafikleri nedeniyle çok geçmeden milyonlarca oyuncuyu çekmeyi başardı. Çarpıcı fon sesleri, oyun deneyimini geliştirmek için pasta üzerine krema gibi çalışır.
 • Her savaşı kazandığınızda, hayvanat bahçesinin battle royale süperstarı olursunuz. Daha önce de belirtildiği gibi, her galibiyet inanılmaz bir ödülle birlikte gelir. Bu yüzden, olabildiğince çok savaş kazanın ve bir Zooba uzmanı olmak için oyunda premium kaynaklar toplayın.
Bu Yazımızda Okuyun :   Truck Simulator Ultimate 2021 Apk (Güncel Sürüm)

Zooba Apk İndir

 1. APK Dosyasını indirin.
 2. İndirilen APK’yi Telefonunuzda veya SD Kartınızda saklayın
 3. Şimdi, Mobil Ayarlarınıza gidin> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalara İzin Verin (Kontrol Edin)
 4. Zooba Mod APK’sini yükleyin.
 5. Sonunda, Keyfini Çıkarın!
download 14
”Google
11 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar