Teknobu

Pubg Dürbün Ayarı En iyi Şekilde Nasıl Ayarlanır ? 2021


Pubg Dürbün Ayarı En iyi Şekilde Nasıl Ayarlanır ? 2021

Pubg Dürbün Ayarı En iyi Şekilde Nasıl Ayarlanır ? 2021

Pubg Dürbün Ayarı Nasıl Yapılır ; Pubg dürbün ayarlarınızı en iyi şekilde ayarlamak istermisiniz. O zaman bu yazımızı okumalısınız. Sizlere bugün bu yazımızda pubg dürbün ayarlarından bahsedeceğiz.

PUBG Mobile’da dürbünlerinizi ve hassasiyet ayarlarınızı en doğru şekilde ayarlayarak rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz.

PUBG Mobile dürbün ayarları ve hassasiyet ayarları çok önemlidir. PUBG Mobile’da rakipleri yenmek için birçok taktik var. Ancak tartışmasız en önemlilerinden biri rakipleri iyi görebilmektir. Başlamadan önce diyelim ki: Oyundaki seğirmeler dürbünlerinizi ve hassasiyet ayarlarınızı da etkileyebilir.

PUBG Dürbün Ayarı ve Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile haritalarında çok iyi gizlenmiş rakiplere karşı savaşabilirsiniz . Hava yardımı ile gelen kamuflaj giysileri ile oyuncuları ayırt etmek çok zor olabiliyor. Rakiplerinizi daha iyi görebilmek sizi onlardan bir adım önde tutar.

Bu Yazımızda Okuyun :   Metin2 Sürgün Mağarası Efsunları (Güncel) 2021
Pubg Dürbün Ayarı En iyi Şekilde Nasıl Ayarlanır ? 2021
Pubg Dürbün Ayarı En iyi Şekilde Nasıl Ayarlanır ? 2021

Nereye gittiklerini görebilir ve ona göre hareket edebilir ve onları uzaktan daha rahat bir bakışla öldürebilirsiniz. Bunun için en önemli malzeme dürbünlerdir. PUBG Mobile dürbün ayarlarını yaptığınızda ilk olmak çok daha kolay olacaktır.

PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile kapsam ayarı, rakiplere karşı kapsam sıçramasını, kapsam duyarlılığını ve kapsam hedefi düzeltmesini etkiler. Binoküler hedef düzeltmesine biraz açıklık getirelim. Telefon için PUBG Mobile hassasiyet ayarları da yapılabilir ancak burada net bir şey söylemek istemiyoruz. Tüm ayarları denedikten sonra cihazınızın ekran görüntüsü ve boyutuna göre bir ayar seçmenizin daha önemli olduğunu söyleyebiliriz.

  • Dürbün açıkken rakibe ateş ettikten sonra sekme olması durumunda rakibin hızlı ve kontrollü bir şekilde bir noktadan diğerine tekrar hedef alınmasına yardımcı olan bir ayardır.

PUBG Mobil Kamera Hassasiyeti

Bu sahiptir dürbün için kamera hassasiyetini, ateş animasyon hassasiyet ve jiroskop duyarlılığı. Bu hassasiyet ayarları aslında oyunculara göre farklılık gösterir. Oyuncu rahat oynadıkça kendini ayarlıyor. Ancak temelde bilinmesi gereken en önemli şey, kapsam yakınlaştırma arttıkça, hassasiyet ayarının düşürülmesinin nişan almayı çok daha kolay hale getirmesidir. Bunun için teknobu olarak dürbünlerde kullandığımız ayarlar fotoğrafta görüldüğü gibidir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Escape From Tarkov Nasıl İndirilir ve Oynanır? 2021
image 54
Pubg Dürbün Ayarı En iyi Şekilde Nasıl Ayarlanır ? 2021

3x, 4x, 6x ve 8x Dürbün Ayarları

Oyun içi dürbün ayarı , oyundaki en önemli noktalardan biridir. Dürbünler ne yazık ki çantada çok yer kaplıyor. Kullanmak istediğiniz dürbünler farklı olabilir. Oyuncular, yerine gelince 6x dürbün, yerine geldiğinde 4x dürbün kullanmak istiyor ve ikisini de alıyorlar. Ancak birçok oyuncu 6x dürbünün 3x dürbün olarak da kullanılabileceğini bilmiyor.

  • Dürbün açıldığında sol üstteki “AYARLA” noktasında bulunan dürbünlerin mesafesi azalabilir. Böylelikle tek bir dürbün satın alarak hem 6x, 4x hem de 3x kullanabiliyorsunuz ve aslında 3 adet dürbününüz var. Bu, çantanızda çok yer açar.
  • Bu özellik yalnızca 8x dürbün ve 6x dürbün için geçerlidir. 8x dürbün maksimum 4x’e düşürülebilir. 6x dürbün en fazla 3x olabilir.
image 55
Pubg Dürbün Ayarı En iyi Şekilde Nasıl Ayarlanır ? 2021

Tüm bu işlemler dürbün açıldığında fare tekerleği ile rahatlıkla yapılabilmektedir.

PUBG Mobil Dürbün Ayarı

Oyunda dürbünlerin değiştirilmesi kesinlikle oyundaki hızınızı etkileyecektir.

image 57
Pubg Dürbün Ayarı En iyi Şekilde Nasıl Ayarlanır ? 2021

Anında Binoküler Değiştirme

Oyun sırasında anlık olarak dürbünü değiştirmek gerekebilir. Bunu yapmak için çok hızlı olmanız gerekebilir.

  • Çantayı açıp dürbünleri değiştirmek yerine PUBG Mobile dürbün değişimini ayarlarsanız oyunda daha hızlı olabilirsiniz.
  • Oyun ayarlarında ” Hızlı Kapsam Anahtarını” etkinleştirmek yeterlidir .
Bu Yazımızda Okuyun :   Garden Mania 3 Sınırsız Para Hilesi Mod Apk Download
ere
Pubg Dürbün Ayarı En iyi Şekilde Nasıl Ayarlanır ? 2021

Daha sonra oyunda değiştirmek istediğinizde sağda Hızlı Kapsam Değiştirme düğmesi görünecektir.

err
Pubg Dürbün Ayarı En iyi Şekilde Nasıl Ayarlanır ? 2021

Hızlı Kapsam Değiştirme düğmesi tıklandığında çantadaki dürbünler çıkarılır ve başka bir silaha takılsa dahi anında değiştirilir.

PUBG Mobil Hassasiyet Ayarlarını Sıfırla

PUBG Mobile’ın hassasiyet ayarlarını sıfırlamak için PUBG Mobile’da “Ayarlar” bölümüne gitmeli ve “Hassasiyet” sekmesine girmelisiniz. Hassasiyet sekmesinden “Düşük”, “Orta”, “Yüksek” ve “Özelleştir” i seçmelisiniz. Özelleştir seçeneğini seçerseniz, ayarları kendinize göre yapmanız gerekecektir. Diğer üçünden birini seçerseniz, bu ayarlar otomatik olarak yüklenecektir.

PUBG Mobile, her güncellemede daha birçok farklı özelliğe merhaba diyor. Bu yeni güncellemelerden sonra bu içeriği güncelledik. Dürbün ayarlarınızı yaptıktan sonra PUBG Silah Rehberi içeriğimize mutlaka göz atmalısınız. Bu tür içerik ve çok daha fazla PUBG Mobile rehberi için teknobu’yu takip edin ! 

Sizler için hazırladığmız pubg dürbün ayarları nasıl yapılır ile ilgili yazımızı umarız beğenmişsinizdir.

”Google
20 Beğen

Yapılan Yorumlar