Teknobu

MİNECRAFT POCKET EDİTİON V1.16.200.55 FULL MOD APK İNDİR


MİNECRAFT POCKET EDİTİON V1.16.200.55 FULL MOD APK İNDİR

MİNECRAFT POCKET EDİTİON V1.16.200.55 FULL MOD APK İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.16.200.55 FULL APK, macera, hayatta kalma ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını MOJANG firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz küpten dünya içinde kendi yaşam alanınızı inşa etmek, düşmanlarınıza karşı koymak ve hayatta kalmaktır. Minecraft Pocket Edition v1.16.200.55 BETA olarak sunulmuştur, arayüz geliştirmeleri yapılmış olup başta ses sorunları olmak üzere onlarca hata düzeltilmiştir. Hayvanlar, köylüler, keşfedilecek bölgeler, inşaatlar, canavarlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Minecraft Pocket Edition Play Store’da 24.99TL’dir, 3.730.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

KURULUMU

Minecraft Pocket Edition v1.16.200.55 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ YOKTUR.

Ayrıştırma hatası düzeltilmiştir.

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0 sürümünde eklenen Command Block kullanabilmek için yazışma kısmına “/give @p command_block 64” yazınız, blok envantere gelecektir.

Harita kurarken can’t be opened hatası alıyorsanız, oyunun ayarlar kısmında profil sekmesine gelin (Settings / Profile) “File Storage Location” bölümünü External olarak seçin ve oyunu kapatıp açın, sorun düzelecektir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Android İçin Video Star Pro Apk İndir 2021

UYARI : oyun açılışta kapanıyorsa games/com.mojang/minecraftpe/ klasörü içindekileri silip oyunu tekrar açın büyük ihtimalle sorunsuz çalışacaktır.

UYARI : minecraftWorlds klasörünü sakın silmeyin aksi halde tüm oluşturduğunuz Minecraft evrenleri kaybolur.

81.1 1

İNDİR

”Google
14 Beğen