Teknobu

The Amazing SpiderMan 2 Apk (Güncel Sürüm) 2021


The Amazing SpiderMan 2 Apk (Güncel Sürüm) 2021

The Amazing SpiderMan 2 Apk (Güncel Sürüm) 2021

The Amazing SpiderMan 2 Apk Kilitsiz para hileli oyununun en son güncel sürümünü hemen indirebilir ve oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

The Amazing SpiderMan 2 Apk

Oyunun öne çıkan özelliği de çok açık, önceki birkaç yılla karşılaştırıldığında, “The Amazing SpiderMan 2” büyük ölçüde gelişti, hem kalite hem de performans büyük ölçüde iyileştirildi. Örneğin: Spit gossamer, oyuncunun binaya gerçekten yapıştırıldığını hissetmesini sağlar.

Yeni “The Amazing SpiderMan 2” oyununda oyuncuların oyundaki gerçekçiliği yaşama olasılıkları daha yüksek, gökyüzünde sallanabiliyorsunuz, duvarda da emekleyebiliyorsunuz, oyun oldukça iyi işlenmiş; oyun oyuncuları Araba korna sesini bile duyabiliyor, oyun deneyimi oldukça heyecan verici.

The Amazing SpiderMan 2 Apk
The Amazing SpiderMan 2 Apk

Oyuna daha yakından bakıldığında, sadece Örümcek Adam giyim hatları değil, bina duvarları yansıtıcı, hatta Örümcek Adam’ın göz bağı reflektifinin üstünde yapılıyor. Tüm sürecin sesi artı çok sayıda süreç animasyonu Dean içtenliğini derinden hissetti.

Ekran temelde kusursuzdu, resimden görebiliyoruz, önceki duruma kıyasla, perspektifimiz daha uzak, çok daha çekici haritalama. Mozaik olgusunu hafızaya yansıtması nedeniyle hareket öncesi çok hızlı hareket etmesi mükemmel bir çözüm olmuştur. Bazı ince ekranlarda kare sayısına ek olarak hala ideal değil(performansla da sınırlıdır). Bu görüntü kalitesi, PC tarafında bile tamamen çekim yapıyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Alight Motion Pro Apk İndir (Kilitsiz Son Sürüm ) 2021

Çalışmanın devamı niteliğindeki sıra dışı Spider-Man 2 aynı zamanda bir sandbox oyunu, yüksek derecede özgürlük. Ana hikayeye ek olarak, yardıma ihtiyacı olan vatandaşları aramak ve kötü suçluları yenmek için New York City’de dolaşabiliriz.

Ana hikayeye geri dönelim, bunun için altı ünlü kötü adam çizgi roman Süpermen çizgi romanını çözmemiz gerekiyor. Öğretme seviyesinin önsözüne ek olarak, oyunun toplam altı bölümü vardır ve şekil BOSS’un ilk bölümüdür – mavi kan, oh elektro-optik insanlar yok.

Mücadele ve yasalara uyan canlandırıcı yönleri, sadece bir kahramanın yumruğunu kana doymasını isteyemeyiz. Temel becerilerimiz toplamda üç: boks, örümcek ipeği demeti OYNA, defansif kontra. Bu örümcek ipeği demetinin becerilerinin çok hızlı olduğunu, Örümcek Adam’ın elinin Kato Hawk’u utandıracak kadar hızlı olduğunu belirtmeliyim. Menü arayüzünde ayrıca yeni beceriler geliştirmek veya öğrenmek için örümcek noktaları da olabilir.

Elbette mobil cihazlarda muharebe harekatı pek çok yüksek oyun ihtiyacını karşılayamıyor. Ancak oyundaki bir çok QTE sistemi, savaşı daha zengin ve ilginç hale getirmek için. Düşman havada otomatik olarak kilitlendikten sonra, deli nokta saldırısından kaçınmak için BOSS savaşında her türlü kaymanın ortaya çıkmasına neden olur. Oyun, oyuncunun tepki hızını test etmek için benzer bir OSU oyunu bile kullandı. Genel olarak, vuruşlar bile çalışmaktan daha yumuşaktır, dövüş stilleri daha çeşitli ve ilginçtir. -Apkaward.cOm

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG Mobile 1.4.0 Apk İndir Güncel Sürüm

Herkes New York City adlı bu küçük sandbox’tan bıktıysa, diğer modları da deneyebilir, aynı zamanda zengin ödüller de alabiliriz. Arenada bir düşman dalgasıyla uğraşmamız gerekiyor, ölene kadar sahne malzemelerini kullanabilirsiniz ve puanlar internete yüklenecek, bu oyunun tek bağımsız ağ nedeni bu olabilir.

Mağazada Örümcek Adam’ı değiştirebiliriz. Bu giysiler bize savaş güçlendirmesi sağlayacak, diğeri ise oyun para birimi aracılığıyla bazı kostümler ve sahne malzemeleri satın alabiliriz, sahne malzemeleri bize etkiyi canlandırma yeteneğimizi geliştirmek için biraz kan verecek.

Genel olarak konuşursak, oyunun genel tarzı çizgi romanların tasarımına sadıktır. Dövüş sistemi çok zengin ve dövüş hissi çok ferahlatıcı. En fazla özellik içermeyen “ücretsiz keşif” sistemi olarak oyuncular Örümcek Adam’ın heyecanını yaşayabilirler. Ve filmi başlatmak için bir meze olarak oyunun tadı oldukça fazla.

The Amazing SpiderMan 2 Apk (Güncel Sürüm) 2021 İndir

Aşağıdaki bağlantıdan The Amazing SpiderMan 2 Apk (Güncel Sürüm) 2021’i hemen indirin.

The Amazing SpiderMan 2 Apk
The Amazing SpiderMan 2 Apk

”Google
Beğen