Teknobu

Valorant Val 5 Hatası Çözümü (2021)


Valorant Val 5 Hatası Çözümü (2021)

Valorant Val 5 Hatası Çözümü (2021)

Valorant Val 5 Hatası son 1.01 Valorant yama güncellemesinden sonra kullanıcıların karşısına çıktığı hata kodu arasında yer alıyor. Bu yazımızda Valorant Val 5 Hatasının Nasıl düzeltebileceğinizi öğrenin.

Valorant, Riot Games’in en çok konuşulan birinci şahıs nişancı oyunlarından biridir. Oyun, geliştiriciden oldukça başarılı bir sürüm olduğunu kanıtladı ve kısa bir süre içinde milyonlarca kullanıcı topladı. Ancak oyun nispeten yeni olduğu için çok sayıda bug ve exploit ile uğraşıyor. Aslında, sürekli hata kodları ve hatalar, beta sürümünde ilk çıktığından beri taktik nişancı oyununu rahatsız etti.

Valorant geçen ay resmi olarak yayınlandığında Riot Games, bazı yaygın hatalar veya bu tür diğer hatalar için düzeltmeler uygulamakta hızlıyken, hala ortaya çıkmaya devam eden sayısız hata kodu var ve bunlardan biri Valorant Val 5 Hatası’dır. Valorant val 5 hatası ile karşılaşan oyuncular için, hata kodunun gerçekte ne anlama geldiğini ve nasıl düzeltebileceğinizi anlamanıza yardımcı olacağız.

Valorant Val 5 Hatası’nın nedeni nedir?

Valorant  Val 5 Hatası
Valorant Val 5 Çözümü

Valorant Val 5 hatası, “CreateProcess() Returned” anlamına gelir. Birkaç kullanıcı, oyunun genellikle val 5 hata kodunda takıldığını bildiriyor, ancak hataya tam olarak neyin neden olduğu konusunda yeterli ayrıntı yok. Oyun başlatılırken hata kodu görünüyor, ancak kolayca düzeltilebilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Oyun Seti Fiyat

Valorant Val 5 Hatası nasıl düzeltilir?

1. Çözüm: Sistemi yeniden başlatın

Hızlı bir sistem yeniden başlatma, başlatma sırasında açılan hata kodlarının çoğunu çözer. Basitçe bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Vanguard’ın Windows ile başlamasına izin verin. Bu muhtemelen sorunu çözecektir.

2. Çözüm: Riot Vanguard’ı Kaldırın

Sistemi yeniden başlatmak sorunu çözmezse, Riot Vanguard’ı tepsi simgesi aracılığıyla kaldırmayı deneyebilirsiniz. Yazılımı kaldırmak için Denetim Masası’na gidin ve ‘Program ve özellikler’e tıklayın. ‘Riot Vanguard’ üzerine sağ tıklayın ve kaldırmak için ‘Kaldır’a dokunun. Şimdi bilgisayarı yeniden başlatın ve Riot Vanguard’ı otomatik olarak yeniden yükleyecek olan Valorant istemcisini yeniden başlatın. Ardından, bilgisayarı yeniden başlatmanız ve Valorant’ı başlatmanız gerekecek. Tekrar giriş yapın ve hata kodu kaybolmalıdır.

3. Çözüm: Desteğe Başvurun

Yukarıdaki çözümleri denediyseniz ve hata kodu devam ederse, sorun Riot’tan kaynaklandığı için Valorant desteği ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

”Google
Beğen