Teknobu

Valorant Val 5 Hatası Çözümü 2022


Valorant Val 5 Hatası Çözümü 2022

Valorant Val 5 Hatası Çözümü 2022

Valorant Val 5 Hatası kullanıcıların karşısına sık çıkan hata kodu arasında yer alıyor. Bu yazımızda Valorant Val 5 Hatasının Nasıl düzeltebileceğinizi ve çözüm yollarını öğrenin.

Valorant Val Hata Kodu 5: Hata Kodu 5’in Nedeni Nedir? Ve Nasıl Düzeltilir? Bu hatanın çözüm yolları nelerdir hepsini bu yazımızda sizlere açıkladık. Sizde hemen bu hatayı çözün.

Valorant Val 5 Hata Kodu nedir?

Ne zaman valorant oynamak istesem, Valorant Val 5 Hatası diyor ve tüm oyunu yeniden yüklemem ve her oynamak istediğimde bilgisayarımı yeniden başlatmam gerekiyor. Bu saçmalığı düzeltmenin bir yolu olmalı. Antiheat’i kaldırdım ve yeniden yükledim, aynısını oyunda yaptım ama yine de aynı mesajı alıyorum. Çok rahatsız edici.

Valorant Val 5 Hatası’nın nedeni nedir?

Valorant  Val 5 Hatası
Valorant Val 5 Çözümü

Valorant Val 5 hatası, “CreateProcess() Returned” anlamına gelir. Birkaç kullanıcı, oyunun genellikle val 5 hata kodunda takıldığını bildiriyor, ancak hataya tam olarak neyin neden olduğu konusunda yeterli ayrıntı yok. Oyun başlatılırken hata kodu görünüyor, ancak kolayca düzeltilebilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Valorant Val 5 Hatası nasıl düzeltilir?

1. Çözüm: Sistemi yeniden başlatın

Hızlı bir sistem yeniden başlatma, başlatma sırasında açılan hata kodlarının çoğunu çözer. Basitçe bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Vanguard’ın Windows ile başlamasına izin verin. Bu muhtemelen sorunu çözecektir.

2. Çözüm: Riot Vanguard’ı Kaldırın

Sistemi yeniden başlatmak sorunu çözmezse, Riot Vanguard’ı tepsi simgesi aracılığıyla kaldırmayı deneyebilirsiniz. Yazılımı kaldırmak için Denetim Masası’na gidin ve ‘Program ve özellikler’e tıklayın. ‘Riot Vanguard’ üzerine sağ tıklayın ve kaldırmak için ‘Kaldır’a dokunun. Şimdi bilgisayarı yeniden başlatın ve Riot Vanguard’ı otomatik olarak yeniden yükleyecek olan Valorant istemcisini yeniden başlatın. Ardından, bilgisayarı yeniden başlatmanız ve Valorant’ı başlatmanız gerekecek. Tekrar giriş yapın ve hata kodu kaybolmalıdır.

3. Çözüm: Desteğe Başvurun

Yukarıdaki çözümleri denediyseniz ve hata kodu devam ederse, sorun Riot’tan kaynaklandığı için Valorant desteği ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

”Google
16 Beğenmekten Vazgeç