Teknobu

Paralives Sistem Gereksinimleri ve Oyun İncelemesi 2021


Paralives Sistem Gereksinimleri ve Oyun İncelemesi 2021

Paralives Sistem Gereksinimleri ve Oyun İncelemesi 2021

Paralives sistem gereksinimleri ve oynayış hakkında sizlere detaylı bir yazı yazdık. ! Microsoft Windows ve Mac için yeni çıkacak bir oyuncak ev yaşam simülasyonu bağımsız oyunudur. Şu anda,  oyun artık Steam’in resmi web sitesinde listeleniyor. Gelelim paralives sistem gereksinimleri hakkında makalemizi incelemeye.

PARALİVES OYUNU HAKKINDA

Paralives’de oyuncular, hayal ettikleri evi inşa etmekte, bazı karakterler yaratmakta ve hayatlarını evlerinin içinde ve açık dünya kasabasında istedikleri gibi yönetmekte özgürdür. Oyun, oyuncular için erişilebilir ancak gelişmiş inşaatçılar için güçlü olan yenilikçi yapım araçları içerir. Windows PC ve Mac için mevcut olacak tek oyunculu bir bilgisayar oyunudur.

PARALİVES SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Görünüşe göre Paralives, The Sims’e zorlu bir rekabet verecek gibi görünüyor, herkesin bildiği gibi, The Sims her zaman yaşam simülasyonu oyunlarının zirvesinde yer aldı ve başka hiçbir oyun ona yaklaşmadı. Bilmeyenler için The Sims, Maxis tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan bir dizi yaşam simülasyonu video oyunudur. Sims ilk olarak 4 Şubat 2000’de çıktı ve o zamandan beri yıl boyunca geliştirildi.

Paralives Çıkış Tarihi

Paralives, Windows ve macOS için çıkacak bir oyundur. Oyun şu anda geliştirme öncesi alfa çerçevesindedir. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Assassin's Creed Valhalla Yeni Güncelleme 2021

Söylentilere göre oyun bu 2021’de başlayacak  ancak Alex Massé’den çıkış tarihine dair herhangi bir cevap yok. Oyunun ne zaman çıkacağını bilmenin birkaç yolu var. Bunun bir yolu, oyun çıktığında size e-posta yoluyla bilgi verecek olan Steam’de dilek listesi yapmaktır.

PS4, PS5 ve Xbox için Paralives

Şu anda, PS4 için bir konsol sürümü yayınlama planı yok, ancak oyun PS5 için başlatılacaksa kesinlikle bu oyun PlayStation 4’te mevcut olacak. Ancak Paralives Xbox Edition daha fazla şans elde edecek ve oyun Microsoft Windows için mevcut olacak ve Xbox, Microsoft’a ait olduğundan, bu oyunu Xbox için edinme şansı daha fazladır.

Paralives Oyun İncelemesi

Mükemmel evinizi yapmayı hayal ediyor, ancak doğru aletlere mi ihtiyacınız var? Sorun değil! Oyun, ızgarasız yapılar, yeniden boyutlandırılabilir nesneler, eğimli duvarlar, iki seviyeli zeminler, tam renk / doku özelleştirme, özel şekilli merdivenler ve çok daha fazlasını inşa etmek için yenilikçi araçlarla birlikte gelir

Paralives Sistem Gereksinimleri

Kendinizi paralel yaşamlarla meşgul etmeye ve en çılgın hayallerinizi gerçekleştirmeye hazır mısınız? Biz senin arkandayız. Oyun, olanaklarla dolu zengin bir açık dünya sunuyor! Kariyerinize, aşk hayatınıza, arkadaşlarınıza, ailenize, çocuklarınıza veya kasabanın toplumuna ve refahına odaklanın!

Bu Yazımızda Okuyun :   Spiderman PS4 İnceleme 2021, Spiderman PS4 için En İyi İnceleme.

Fırsatlar ve mekanlarla dolu bir kasabayı mı keşfetmek istiyorsunuz? En iyi kıyafetinizi giyin, arkadaşlarınızı arayın ve bisikletinizi veya arabanızı onlarla parkta, restoranda, plajda, mağazada, dağda veya herhangi bir yerde buluşmak için kullanın, gerçekten!

Paralives ücretsiz olacak mı?

Pekala, bu oyun kesinlikle ücretsiz olmayacak çünkü çok fazla zaman, para ve çaba vardı. Ancak geliştirici, düşük bir maliyetle ön sipariş verebilir. Bu oyunun orijinal fiyatı 39,99 ABD Doları ile 49,99 ABD Doları arasında olacaktır. Ayrıca, oyun yalnızca bulutta çalışacak, bu da bu oyunu kıramayacağınız anlamına geliyor.

Bazı söylentilere göre, bu oyunun sürümleri olabilir, Temel oyunda daha az özellik, tam oyunda, bazı eklentilerle birlikte tüm özellikler olacak.

Yetişkinler için Sims gibi bir oyun var mı?

Paralives, The Sims’e çok benzeyen bir yaşam simülasyon modu oyunudur. Ama elbette, SIMS severler kesinlikle bu oyunu oynayacaklar, şu ana kadar Paralives artık çıkmadığı için iki oyunu da karşılaştıramayız.

Karakter Oluşturma Özellikleri:

 • Paramaker ( PAM ), karakter yaratıcısının resmi adıdır.
 • Saçın çeşitli kısımlarını özelleştirme yeteneği.
 • Saça uygun aksesuarlar.
 • Temel kalıtım (şu an için kapsamından emin değil).
 • Gerçekçi oranlara sahip çizgi film benzeri.
 • Karmaşık ve farklı kişilikler.
 • Oluşturma sırasında ayrıntılı mod ve normal modlar.
 • Saçı sabitlemek için kullanılan saç tokası saçın geri kalanından ayrıdır. Onları normal saç bağlarına dönüştürme yeteneği.
Bu Yazımızda Okuyun :   GTA 5 Gece Yapma Kodu 2021

Paralives Fragman 2021

Paralives Oynanış Videosu

İşte Paralives hakkında bilmeniz gereken her şeyle ilgili bir video. Temel olarak, Twitter’daki geliştirici ekibinin gösterdiği çok sayıda tweet’e dayanan bir Soru-Cevap videosu.

Paralives Görüntüler

İşte Paralives’in bazı harika yüksek kaliteli resimleri.

Paralives Online Çıkış Tarihi
Paralives Yayın Tarihi
Online Paralives oyunları
Paralives Yayın Tarihi
Paralives oyun görselleri
Paralives Yayın Tarihi
Paralives Oyun İncelemesi
Paralives Yayın Tarihi

Paralives Sistem Gereksinimleri

İşte Paralives Minimum Sistem Gereksinimi  En az 10 GB boş disk alanına ve en az 4 GB RAM’e ihtiyacınız olacak. Paralives sistem gereksinimleri, Intel Core i3-530’a eşdeğer bir minimum CPU’ya ihtiyacınız olacağını belirtir. En az bir NVIDIA GeForce 6100 grafik kartınız olması koşuluyla oyunu oynayabilirsiniz.

PC Minimum Paralives Sistem Gereksinimleri

 • Bellek: 4 GB
 • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce 6100
 • İşlemci: Intel Core i3-530
 • Paralives Dosya Boyutu: 10 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10

Paralives, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ve üzeri ile PC sisteminde çalışacaktır. Ek olarak, bir Mac versiyonuna sahiptir.

Mac İçin Minimum Paralives Sistem Gereksinimleri

 • Bellek: 4 GB
 • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce 510
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400
 • Dosya Boyutu: Bilinmeyen
 • İşletim Sistemi: Bilinmiyor

Paralives Sistem Gereksinimleri hakkında yazdığımız makalemiz bu kadar değerli dostlar.

”Google
16 Beğenmekten Vazgeç