Teknobu

PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi Nasıl Yapılır? (Güncel Sürüm)


PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi Nasıl Yapılır? (Güncel Sürüm)

PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi Nasıl Yapılır? (Güncel Sürüm)

PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi çıktı. PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi nasıl yapılır? PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi indirme bağlantısını sizlerle paylaşıyoruz.

Merhaba sevgili dostlarım yakın zamanda PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi Çıktı peki android cihazlara nasıl pubg 1.7 güncellemesi nasıl indirilir? Yeni çıkan pubg 1.7 güncellemesi hakkında sizlere detaylı anlatım yapıyoruz. Sizlerde hemen PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi yapmak ve PUBG Mobile 1.7 Apk’sını indirmek için yazımızın tamamını sonuna kadar okuyunuz.

PUBG Mobile 1.7 Güncelleme
PUBG 1.7 Güncelleme

Uzun zamandır beklenen PUBG Mobile 1.7 güncellemesi sonunda geldi. Oyuna birkaç ilgi çekici yeni özellik eklendi, en dikkat çekicilerinden biri Sırtında taşıma seçeneği.

Kullanıcılar, güncellemeyi sırasıyla Google Play Store ve Apple App Store’dan alabilecekler. Bununla birlikte, oyunun yeni sürümünün kademeli olarak tüm dünyadaki tüm kullanıcılara dağıtılacağı belirtilmelidir, bu nedenle güncelleme henüz cihazlarına ulaşmadıysa oyuncuların endişelenmesine gerek yok.

Güncelleme, oyunda oyuncuların deneyimleyebileceği birçok yeni özellik ve işlev getiriyor. Yeni sürümün bazı temel özellikler getirmesi bekleniyor. . 

Krafton , gizemli dünyadan çapraz olaylar ve oyun modu etkinlikleriyle bir sonraki güncellemeyi sunacak ve bu, oyuncuların League of Legends dünyasından karakterler görecekleri anlamına geliyor. PUBG’nin en son mobil güncellemesi bugün 16 Kasım’da yayınlandı Önceki güncellemeler gibi, yeni güncellemenin de bölge bölge bazında aşamalar halinde yayınlanması bekleniyor, bu nedenle aynı anda herkesin kullanımına sunulmayacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Mobile Spray Ayarları 2021
PUBG Mobile 1.7 Güncelleme
PUBG 1.7 Güncelleme

PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi ve Apk İndirme Bağlantısı

PUBG Mobile’ın 1.7 sürümü çıktı ve indirebileceğiniz global versiyonunun APK dosyası da geldi. PUBG Mobile’ın düzenli güncellemeleri ile oyuncu kitlesi arttırılmıştır. Yeni özelliklerle birlikte oyunun 1.7 güncellemesinde oyuncuların heyecanı arttı. Oyuncular, Google Play Store ve Apple App Store yardımıyla en son sürümü indirebilir.

Bunun dışında oyuncular PUBG Mobile’ın 1.7 güncellemesini APK dosyası üzerinden indirebilirler. İki tür APK dosyası vardır – Normal ve Kompakt. Oyuncular bu dosyaları PUBG Mobile’ın resmi web sitesinden indirebilir. PUBG Mobile 1.7 apk güncellemesinin normal APK sürümünü burada yayınlanan bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

PUBG Mobile 1.7 güncellemesini indirip yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin:

  • APK dosyasını indirmeden önce cihazınızı bir Wi-Fi ağına bağlayın (önerilir).
  • Cihazınızda yeterli depolama alanına sahip olduğunuzdan emin olun. En az 2GB boş sahip olmanızı öneririz.
  • Uygulamaların bilinmeyen kaynaklardan yüklenmesine izin verin. Bunu yapmak için cihazınızın “Ayarlar > Güvenlik ve Gizlilik” menülerine gidin ve “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları Yükle”yi seçin.
  • Cihazınızın İndirilenler klasörüne gidin ve Yükle düğmesine dokunarak APK dosyasını yükleyin.
  • Oyunu başlatın ve kimlik bilgilerinizle giriş yapın.
  • OBB dosyasını yüklemesine izin verin
  • Artık APK dosyasını İndirilenler klasöründen silebilirsiniz.
Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG Mobile UC Kodu Nereye Yazılır? (Güncel) 2021

Ve bu kadar! Artık hazırsınız ve PUBG Mobile 1.7 güncellemesini oynamaya hazırsınız! Mirror Island haritasını keşfederken iyi eğlenceler!

Bu arada, normal sürümü indirenler doğrudan oynamaya başlayabilecekler.

Her iki APK dosyası için indirme bağlantıları aşağıda verilmiştir:

Küçük / Kompakt APK PUBG Mobil 1.7 güncellemesi için: tıklayın burada (Boyut: 698 MB)

PUBG Mobil 1.7 güncellemesi için düzenli APK: Click burada (Boyut: 989MB)

Kullanıcıların indirmeye devam etmeden önce yeterli depolama alanına sahip olduklarından emin olmaları gerekir.

”Google
Beğen