Teknobu

Pubg 1.8 Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak? 2022


Pubg 1.8 Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak? 2022

Pubg 1.8 Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak? 2022

Pubg 1.8 Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak? Pubg oyunu için en yeni güncelleme olan 1.8 ne zaman yayınlanacak işte tüm detaylarıyla bu haberimizde açıkladık.

PUBG Mobile ve BGMI 1.8 güncelleme çıkış tarihi, özellikleri, dış görünümü ve daha fazlası hepsini bu haberimizde sizlerle paylaştık.

Pubg 1.8 Güncellemesi
Pubg 1.8 Güncellemesi

BGMI ve PUBG Mobile, tüm dünyada battle royale oyunlarının en popüler türevlerinden ikisidir. Bu küresel fenomen, her gün yeni zirvelere ulaşan akıllı telefon oyun endüstrisine tek başına hakim oldu.

Oyuncular özel BGMI ve PUBG Mobile 1.7 güncellemesinin keyfini çıkarırken, oyuncular da BGMI ve PUBG 1.8 güncellemesi ile ilgili tüm sızıntıları ve güncellemeleri araştırıyorlar.

Pubg 1.8 Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak?

Şu anda oyuncular BGMI’nin M5 Royale Pass döngüsünün keyfini çıkarıyor ve M5’ten sonra M6 döngüsü yakında görünecek. M6 döngüsünün 19 Aralık 2021’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. M6 Royale Pass 20 Ocak 2022’de sona ereceğinden, BGMI ve PUBG Mobile’ın resmi 1.8 sürümü 21 Ocak 2022’de yayınlanacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   Keydrop Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır? 2022

Oyuncular, o günden itibaren yeni Royale Pass ve diğer öğeleri elde edebilecekler. Royale Pass’ler, premium ücretli sürümle birlikte sunulacak.

PUBG 1.8 Güncellemesinin özellikleri ve sızıntıları

1) Yeni Kış modu Tema ve Lobi

Popüler veri madencilerine göre, oyuncuların Rüzgar kalelerinde oynayabileceği ve ayrıca karda sörf yapabileceği yepyeni bir Kış modu ve Kış lobisi olacak. Klasik battle royale haritalarında belirli bir Kış temalı etkinlik modu olabilir.

2) Kullanıcı Arayüzündeki Değişiklikler

UI optimizasyonunda da birkaç değişiklik olabilir. Oyuncular, gelecek 1.8 güncellemesinde görselleştirme, animasyon ve simge tasarımındaki değişiklikleri görebilirler.

3) Daha sıkı hile karşıtı güncelleme

Bir sonraki güncellemede oyunda daha iyi ve daha güvenli bir hile karşıtı güncelleme optimize edilecektir. Geliştiriciler, bilgisayar korsanlarını yasaklamak için önceki yama üzerinde zaten çok çalıştı ve umarım oyunun güvenlik sistemini güçlendirmek için daha fazla geliştireceklerdir.

4) Hafta Sonları 2.0

Vikendi 2.0, oyuncuların her zaman beklediği en tartışmalı özelliklerden biri, ancak geliştiriciler henüz bize yenilemeyi sağlamadı. Vikendi 2.0, klasik Vikendi haritasının tasarımında, dokusunda ve haritanın yapısında yapılan birçok iyileştirmeyle yeniden yapılmış versiyonu olacak. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Horizon Chase Turbo Sistem Gereksinimleri, Kaç Gb 2021

”Google
1 Beğen