Teknobu

Pubg Hafif Makineli Tüfekler ve İpuçları 2021


Pubg Hafif Makineli Tüfekler ve İpuçları 2021

Pubg Hafif Makineli Tüfekler  ve İpuçları 2021

Pubg Hafif makineli tüfekler (SMG’ler) , Playerunknown’s Battlegrounds’daki mevcut silah türlerinden biridir . Bu bölüm, bu tür silahların ayrıntılı açıklamalarını içerir.

Pubg Hafif makineli tüfekler (SMG) kısa mesafe için (ve biraz pratikle orta mesafe için) mükemmeldir . Bu gruptaki silahlar, tabancaların (hasarları ve kısa mesafeden isabetlilikleri) ve saldırı tüfeklerinin (atış hızı ve şarjör boyutu) özelliklerini birleştirir. Kentleşmiş alanlarda ve iç mekanlarda son derece etkilidirler. 

Bu gibi durumlarda, tüm silahlar arasında en yüksek hasarı verebilirler (kurşunsuz tüfek ateşi hariç). Bununla birlikte, iki eksiklikleri vardır – etkinlikleri düşmandan uzaklaştıkça önemli ölçüde düşer ve cephaneyi hızla tüketirler ve bu nedenle, mevcut mermi sayısına dikkat etmeniz gerekir.

Pubg Hafif Makineli Tüfekler
Pubg Hafif Makineli Tüfekler

Pubg Hafif Makineli Tüfekler

Oyunda 6 SMG var– Micro UZI, UMP45, MP5K, Vector, Bizon ve Tommy Gun. Sonuncusu, Tommy Gun, yalnızca bir malzeme sandığından elde edilebilir. Aşağıdaki tablo, bu gruptaki tüm silahlar hakkında bilgi sunar – verilen hasar, şarjör boyutu, cephane türü ve mevcut ateşleme modları.

Bu Yazımızda Okuyun :   Trooper Shooter İpuçları ve Püf Noktaları 2020
SilahHasarDergi ebadıCephane tipiAteş moduGerekli envanter alanı
Mikro UZI26259 mmTekOtomatik500
UMP453925.45TekOtomatikPatlamak500
Vektör31199 mmTekOtomatikPatlamak500
Tommy Gun4030.45TekOtomatik500
Bizon35539 mmTekOtomatik500
MP5K33309 mmTekOtomatikPatlamak500

Tabloda sunulan hasar, korunmasız bir gövdeye vurulan bir karakter içindir. Kullanılan zırha ve vurulan vücut kısmına bağlı olarak, hasar değişiklik gösterecektir.

Pubg Hafif Makineli Tüfekler İpuçları

Bu tür silahları kullanırken hatırlamanız gereken birkaç şey var:

  1. Hafif makineli tüfekler, şehirleşmiş alanlarda ve iç mekanlarda kısa mesafelerde son derece etkilidir. Ateş hızları, verdikleri hasar ve kısa mesafeden isabetlilikleri, verilen hasar söz konusu olduğunda bu tür silahları benzersiz kılar.
  2. Bu tür silahları kapalı alanlarda, çok sayıda bina arasında veya kapalı alanlarda kullanmak iyi bir fikirdir. Çatışma geniş, açık bir alanda gerçekleşirse, SMG’yi saldırı tüfeği veya keskin nişancı tüfeği ile değiştirmek daha iyidir.
  3. SMG susturucuları son derece etkilidir – düşman sizi 100 metreden fazla mesafeden duyamayacaktır (ve sizi uzaktan duymakta zorluk çekecektir).
  4. Micro UZI ve Vector kullanırken klipte kalan mermi sayısına dikkat edin. Bunların her ikisi de çok yüksek ateş oranına sahip ve sonuç olarak, şarjörünüzdeki cephaneyi bir saniyeden daha kısa sürede tüketebilirsiniz!
  5. Tommy Gun’ı elde etmek zordur çünkü yalnızca ikmal damlalarında bulunabilir. Yine de bu, oyundaki en ilginç silahlardan biri. Tabancaların ve SMG’lerin özelliklerini birleştiriyor – yüksek hasar veriyor ve dergide 100 mermi var.
Bu Yazımızda Okuyun :   LOL SCRİPT NEDİR?
”Google
15 Beğen

Yapılan Yorumlar

    Bu yazıda yoruma izin verilmemekte.