Teknobu

Pubg Rank Ne Zaman Sıfırlanıyor? 2021


Pubg Rank Ne Zaman Sıfırlanıyor? 2021

Pubg Rank Ne Zaman Sıfırlanıyor? 2021

Pubg Rank Ne Zaman Sıfırlanıyor? Pubg rank ne zaman sıfırlanacak, nasıl sıfırlanır? işte tüm detaylarıyla sizlere açıkladık.

Pubg Rank Ne Zaman Sıfırlanıyor?

Pubg Rank Ne Zaman Sıfırlanıyor
Pubg Rank Ne Zaman Sıfırlanıyor

Pubg Rank Ne Zaman Sıfırlanıyor? Pubg rank ne zaman sıfırlanacak, nasıl sıfırlanır? işte tüm detaylarıyla sizlere açıkladık.  Ayrıca birçok yeni güncelleme burada. Birçok yeni karakter görünümü, Silah görünümü, silah güncellemesi ve daha birçok heyecan verici güncelleme var.

Ancak bildiğimiz gibi, her yeni sezonun başlangıcından itibaren tüm oyuncular için bir C1S3 Tier Drop vardır. Benzer şekilde, her oyuncu PUBG mobile’ın bu sürüm düşürme sürecinden geçer.

Tier Reset, PUBG Mobile’da yeni Royale Pass’ın gelmesinden sonra gerçekleşen sıralama pozisyonunun düşürülmesidir. Kademe sıfırlama, sezonun son gününe göre gerçekleşir.

Bugün 07:30’da Royale Pass geliyorsa, mevcut seviyenize göre bir sonraki sezona indirileceğini varsayalım.

Örneğin, saat 07:29 ve 07:30 AM yeni Royale Pass gelecek, o zaman 07:29 AM’deki mevcut Katmanım As ise, sonraki sezonda katman düşüşü As’a göre gerçekleşir, eğer benim seviyem ise Crown, ardından PUBG Mobile’daki bir sonraki kademe düşüşü Crown’a göre olacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   Brawl Stars 6.Sezon güncelleme çıkış tarihi, yeni kavgacılar, Belle ve Squeak yeni mod hakkında bilgiler
”Google
Beğen