Teknobu

Getcontact APK Android ve iOS İçin Ücretsiz Uygulamayı İndirin (Son Sürüm) 5.4.0

Getcontact APK Android ve iOS İçin Ücretsiz Uygulamayı İndirin (Son Sürüm) 5.4.0

Getcontact APK Android ve iOS İçin Ücretsiz Uygulamayı İndirin (Son Sürüm) 5.4.0

Android, iOS, PC için en son sürüm Getcontact APK’sını buradan indirin ve yükleyin. Android ve iPhone için Getcontact Uygulaması için ayrıntılı indirme işlemi burada sağlanmıştır. Burada sizinle bu Uygulamanın en son sürümünü paylaşacağım. Kim beni nasıl kaydetmiş diyorsanız bu apkyı kullanmalısınız.

Getcontact APK Android ve iOS için Ücretsiz Uygulama İndir (Son Sürüm) 5.4.0 – APK İndir  Getcontact, “Spam Engelleme” ve “Arayan Kimliği” için harika bir uygulamadır. Rahatsız edici çağrıları filtreler ve yalnızca tercih ettiğiniz kişilerle iletişim kurmanıza izin verir.

Getcontact APK nedir?

Getcontact APK Android ve iOS İçin Ücretsiz Uygulamayı İndirin (Son Sürüm)
Getcontact APK Android ve iOS İçin Ücretsiz Uygulamayı İndirin (Son Sürüm)

GetContact uygulamasıyla, bilinmeyen numaraları anında belirleyebilir ve tele-pazarlamacılar, dolandırıcılar veya diğer istenmeyen arayanlara karşı uyarılabilirsiniz.

GetContact’ı kullanmak için önce telefon numaranızla bir hesap oluşturmanız gerekir. Bir hesap oluşturduktan sonra uygulamanın arama filtreleme özelliklerini kullanabilir ve diğer kullanıcılarla işbirliği yapabilirsiniz. Uygulamanın kullanıcıları, gerçekte başarısının anahtarıdır.

Uygulama, Eğlence Sektöründeki en iyi uygulamadır. Bu uygulamayı yayınladıktan sonra, popüler özellikleri ve güzel kullanıcı deneyimi için kısa sürede viral oluyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   SnapTube APK Premium v5.08.0.5084010 İndir

İster bir saatte bir telemarketerden, ister potansiyel bir dolandırıcıdan veya başka bir şeyden olsun, uygulamada aldığınız istenmeyen aramaları not edin. Diğer kullanıcılar, bu noktadan sonra istenmeyen bir arama olasılığına karşı uyarılır. GetContact, kullanıcılarının yardımıyla istenmeyen arayanlardan oluşan küresel bir veritabanı oluşturuyor.

Getcontact APK En İyi Özellikleri ⭐

 • Genel
  – Kişilerinizde bulunmayan numaralardan aldığınız aramaları tanımlayabilirsiniz
  – İstenmeyen bir arama alırsanız anında kişi uyarıları alın. Böylece otomatik aramalardan, telefonla pazarlamacılardan ve dolandırıcılık aramalarından gerçek zamanlı koruma elde edersiniz. 
 • ARAMA ENGELLEME
  – İstenmeyen aramalardan Korunun .
  – İstenmeyen aramaları engelleyerek ve bu aramaları bildirerek, diğer Getcontact uygulamalarını kullanarak milyonlarca kişinin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Getcontact APK gücünü kullanıcılarından alıyor. İstenmeyen aramalardan “Spam Koruması” nı etkinleştirerek otomatik olarak korunabilirsiniz. 
 • ARAYAN KİMLİĞİ – Kişilerinizde kayıtlı olmasa bile sizi arayan
  kişinin kimliğini otomatik olarak tanımlayabilirsiniz.

Bunlar APK’nin bazı özellikleridir.

screen 2

Getcontact Apk’yi Android veya iOS Cihazına yükleyin

Bu bölümde, Apk’ı Herhangi Bir Android Cihaza veya iOS’a Nasıl İndireceğinizi ve Yükleyeceğinizi öğreneceksiniz.

Bilinmeyen bir dosya olarak, tüm cihazlar onu kurarken bazı sorunlar çıkarır. Böylece ilk önce cihaz komut bölümünde buna izin vermiş oldunuz.

Bilinmeyen kaynağı kontrol edin, sadece şu adımları izleyin: Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar. Bilinmeyen Kaynakların Getcontact APK İndirme dosyasını yüklemesine izin verin  .

Downlaod APK 300x55 12
style="display:block" data-ad-client="ca-pub-4557530845051908" data-ad-slot="5598826363" data-ad-format="auto">
7 Beğen