Teknobu

Monster Fishing 2021 Mod Apk v0.1.192 (Sınırsız Para) İndir


Monster Fishing 2021 Mod Apk v0.1.192 (Sınırsız Para) İndir

Monster Fishing 2021 Mod Apk v0.1.192 (Sınırsız Para) İndir

Hey millet, Monster Fishing 2021 oyununun çılgın bir hayranı mısınız ve her şeyin kilidi açık olarak değiştirilmiş versiyonunu mu arıyorsunuz ? Cevabınız evet ise, o zaman bu Monster Fishing 2021 Mod Apk’a bayılacaksınız .

Şimdi en sevdiğiniz balık türlerini harika kontrollerle gerçekçi 3B grafiklerde yakalamanın keyfini çıkarın.

Monster Fishing 2021, internet bağlantısı olmadan oynayabileceğiniz en yüksek indirilen tek oyunculu balık yakalama oyunlarından biridir. Bu oyun otomatik balık tutma, bağımlılık yaratan oyun, gerçekçi okyanuslar, güzel balıklar ve daha pek çok şey gibi birçok çarpıcı özellik sunuyor. Başlangıçta, nihayetinde canavar balıkları yakalamanıza izin veren göstergenin basıncını artırmak için basmalı düğmeye basmanız gerekir.

Bu oyunda kendinizi profesyonel bir balıkçı gibi hissetmenizi sağlayan güzel akvaryum sayfalarına sahip 200’den fazla farklı türden balık var. Bu oyunda, otomatik balık tutmayı etkinleştirmek için basıp, herhangi bir beceri olmadan sizi otomatik olarak balık tutmaya teşvik eden bir otomatik düğme vardır.

Ancak bildiğimiz gibi, ağır oltalar, makaralar, eğirme demirleri ve oyunun başında kilitli olan diğer birçok şey var ve bunların kilidini açmak istiyorsanız, gerçek veya sanal olanı kullanarak satın almalısınız. – oyun para birimi.

Bu sorunun üstesinden gelmek için, burada size tamamen yasal ve% 100 çalışan Monster Fishing 2021 Mod Apk’yi her şeyin kilidi açık olarak sunacağım . Yazımızı okumaya devam edin, size sınırsız para kazanmak ve en sevdiğiniz oltaları açmak için en iyi stratejileri vereceğim.

Bu Yazımızda Okuyun :   Secretle Apk Güncel 2021 (Gizli Profilleri Görün)
Monster Fishing 2021
Monster Fishing 2021

Monster Fishing 2021 Mod Apk Nedir

Monster Fishing 2021 Mod Apk , Nexelon tarafından geliştirilen resmi Monster Fishing oyununun değiştirilmiş (kırılmış) bir versiyonudur. Oyun mağazasında tek bir kuruş bile harcamadan sınırsız elmas, kilitli olmayan konumlar, sınırsız para, Reklamsız ve diğer birçok şey gibi tüm modifiye özelliklerin keyfini çıkarabileceğiniz.

Canavar balıkları avlamak için keşfedilecek yüzlerce güzel konuma sahip Android cihazlar için tamamen gerçekçi bir 3D balık tutma oyunu.

  • Sınırsız Elmas
  • Gerçekçi Arayüz ve Kontroller
  • Çevrimdışı Oyun
  • Çoklu Olta Takımı
  • Ek İndirme Yok

Bu oyunda tansiyon ölçerinizi ateş bölgesine yerleştirerek ateş enerjinizi daima maksimum seviyede tutun. Cihazınızın ekranının sol tarafında bulunan dünya simgesine tıklayarak dünya turunu ve birden fazla akvaryum sayfasını keşfedebilirsiniz.

Sonunda zafere götüren balıkları çok kısa sürede yakalamak için oltalarınızı ve makaralarınızı güçlendirin.

Çizgiyi kullanırken dikkatli olmalısınız çünkü imlecin konumuna göre seçenek şansı değişir. Kanca seti ekranda gösterildiğinde basma düğmesine hızlı bir şekilde basmanız gerekir. Balığa büyük hasar vermek istiyorsanız, yön bölümünde yukarı doğru iterek ateş etme becerisini etkinleştirmelisiniz.

Monster Fishing 2021 Mod Apk Özellikleri

Monster Fishing 2021, güzel akvaryum sayfaları, zorlu görevler, anlaşılması kolay kontroller, tam 3D balıklar ve sizi kesinlikle balıkçılık dünyasına çekecek diğer birçok şey gibi tonlarca heyecan verici özelliğe sahiptir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Car Parking Apk Mod Sınırsız Para Son Sürüm v4.7

Aşağıda Monster Fishing 2021 Mod Apk’nin bazı özelliklerini vurgulamıştım. Thinkkers’ta yeniyseniz ve bu değiştirilmiş sürümü indirme konusunda hala kafanız karıştıysa, aşağıdaki özellik bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

Reklamlar Kaldırıldı

Reklamlar, sonunda oyun deneyimimizi mahveden ve bizi rahatsız eden bu oyunun en büyük sorunu.

Cihazınızın ekranının alt tarafında bir pop-up reklam görünmeye devam ediyor ve bu da konsantrasyonumuzu kaybediyor. Yani Monster Fishing 2021’in modifiye edilmiş versiyonunda tüm reklamları kaldırdık.

Sınırsız Elmas

Sınırsız Elmas, Monster Fishing Mod APK’sının en önemlisidir, bunun yardımıyla premium oltalar, yiyecekler ve tamamen ücretsiz olan diğer birçok şeyi satın alabiliriz.

Bununla birlikte, oyun içinde elmas kazanmanın birçok yolu vardır, ancak onları sınırsız miktarda elde etmek harika bir deneyimdir.

Kilitli Olmayan Ücretli Çubuklar

Monsters Fishing 2021, Ultra, Silverstar, Goldstar gibi düzinelerce güçlü oltaya sahiptir ve oyunun başlangıcında kilitlenir ve bunların kilidini açmak için daha yüksek seviyeler ve sanal para gerekir.

Ancak bu oyunun değiştirilmiş bir sürümünü indirdikten sonra, herhangi bir oltayı tek bir kuruş bile harcamadan kullanabilirsiniz.

Sınırsız para

Gears, Irons, Stella, upgrade Tickets, Treasure Key ve oyun mağazasındaki diğer pek çok şeyin kilidini açmak için kullanılan bu oyunun premium para birimi jetonlardır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Trafik Tur Apk 2021 Para Hilesi 1.6.2

Sınırsız jeton özelliğini oyunun modifiye sürümüne entegre etmemizin nedeni budur.

Pürüzsüz Kontroller

Bu oyun, nihayetinde oyuncuların oyunu verimli bir şekilde idare etmelerine yardımcı olan pürüzsüz kontrollere sahiptir. Ayrıca kontrol seçeneklerinin yerini ihtiyaçlarımıza göre özelleştirebiliriz.

Monster Fishing 2021 Mod Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur

Teknobu’dan modlanmış herhangi bir balık tutma oyununu indirmek basit bir iştir. Android hakkında biraz bilgisi olan herkes, tek bir kuruş bile harcamadan Android’i cihazına kolayca indirip yükleyebilir.

Mod oyunlarını ücretsiz olarak nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız, aşağıdaki kılavuzu takip edebilirsiniz. Bu kılavuzu, herkesin kolayca anlayabilmesi için yeni başlayanlar açısından yazıyorum.

Adım 1: Öncelikle Aşağıdaki ‘İndirme Sayfasına Git’ düğmesine tıklayın. Bundan sonra Monster Fishing 2021 indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi, ‘İndirmeyi Başlat’ düğmesine tıklayarak oyununuzu edinin. İndirme işleminiz birkaç saniye içinde başlayacak.

3. Adım: Oyunu indirdikten sonra, Dosya Yöneticisine gidin ve indirdiğiniz Monster Fishing 2021 Apk dosyasını açın. Dosya Yöneticisi’nden ilk kez bir uygulama yüklüyorsanız, sizden bazı izinler isteyebilir.

Adım 4: ‘Ayarlar’ seçeneğini tıklayarak gerekli tüm izinlere izin verin.

Adım 5: İzinlere izin verdikten sonra geri düğmesine basın ve apk dosyasını tekrar yüklemeyi deneyin. Bu sefer hatasız yüklenecek.

Not: Bu modifiye edilmiş sürümü yüklemeden önce Monster Fishing 2021 Mod Apk oyununun önceden yüklenmiş herhangi bir sürümünü kaldırmanız gerekir. Aksi takdirde, bir kurulum başarısız hatasıyla karşılaşabilirsiniz.

download 38
”Google
12 Beğen