Teknobu

Text Me Premium Apk Android ve PC için Son Sürümü İndirin [2021]


Text Me Premium Apk Android ve PC için Son Sürümü İndirin [2021]

Text Me Premium Apk Android ve PC için Son Sürümü İndirin [2021]

Text Me Premium Apk, cihazınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir arama ve SMS hizmetidir. Text Me Premium Apk Android ve PC için Son Sürümü İndirin [2021]

Android cihazlar için birçok çevrimiçi mesajlaşma uygulaması mevcuttur. Ancak, bu mesajlaşma uygulamaları İnternet uygulamasından uygulamaya sistemle birlikte çalışır. Bu, Android cihazınızda Telegram gibi bir çevrimiçi mesajlaşma uygulaması kullanırken, mesajı gönderdiğiniz kişinin cihazında da Telegram’a sahip olması gerektiği anlamına gelir . Ancak, Android cihazlarda, cihazınızdan herhangi bir yere ücretsiz arama ve SMS yapmanıza yardımcı olan bazı belirli SMS ve ücretsiz arama uygulamaları vardır. Ve bana mesaj at onlardan biri. Text Me MOD Apk’ı cihazınıza indirdiğinizde, bu uygulamada birçok özellik elde edeceksiniz.

Text Me, cihazınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir arama ve SMS hizmetidir. Ancak, bu uygulamanın ücretsiz sürümüyle, SMS ve Arama için sınırlı kredi alacaksınız. Daha fazla kredi için, kredileri satın almanız ve biraz para harcamanız gerekir. Ancak Text Me Premium’u ücretsiz olarak edinmenin yolları vardır. Text Me MOD Apk’ı Android cihazınıza indirebilir ve bu uygulamayı yükleyebilirsiniz. Ardından, cihazınızda kullanabileceksiniz. Aşağıda, bu uygulamayı cihazınıza indirmek için bağlantı sağladık.

Text Me Premium Apk
Text Me Premium Apk

Text Me Premium Apk Nedir

Günümüzde sosyal medya mesajlaşma uygulamaları gerçekten popüler. İnsanlar, en sevdiklerine mesaj, fotoğraf, video vb. Göndermek için cihazlarında Whatsapp ve Facebook gibi uygulamaları kullanıyor . Ancak bu, geleneksel SMS ve Arama özelliğinin hiç kimse tarafından kullanılmadığı anlamına gelmez. Evet, geleneksel arama ve SMS yönteminde düşüş oldu, ancak yine de herkes için çalışıyorlar. Bu nedenle insanlar , cihazlarında ekstra SMS özellikleri almak için cihazlarında Go SMS gibi SMS uygulamaları kullanıyor . Ancak, şu andan itibaren, mesaj göndermek veya arama yapmak için, şebeke sağlayıcınızın bazı planları vardır. Ve onları SMS ve arama yapmak için satın alırsınız.

Peki, İnternet’i kullanarak geleneksel sesli aramaları ve SMS’leri yapmaya ne dersiniz? Bunu yapabilir misin? Peki, sesli arama yapmanın veya çevrimdışı kişilerinize ücretsiz olarak SMS göndermenin bir yolunu arıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz. Kullanıcıları için ücretsiz arama ve SMS hizmeti sunan Android cihazlar için bazı arama ve SMS uygulamaları mevcuttur. Bu uygulamaları kullanarak, dünyanın her yerinden herhangi bir numaraya ücretsiz olarak sesli arama yapabilir ve SMS gönderebilirsiniz. Skype, bunu yapmanıza yardımcı olan uygulamalardan biridir. Ancak, Skype ile ilgili sorun, arama yapmak için platformda kredi satın almanız gerektiğidir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Dragon City Apk Hileli Mod Sınırsız Para 2021

Bu nedenle, cihazlarında ücretsiz sesli arama ve SMS yapmanın bir yolunu arayan birçok kullanıcı var. Aynı şeyi arıyorsanız, Text Me, cihazınız için alabileceğiniz en iyi sesli arama ve SMS servislerinden biridir. Text Me, kullanıcılar için ücretsiz bir sanal özel numara sağlayan bir Android mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Bu uygulamanın ücretsiz sürümü ile, sesli arama ve SMS yapmak için kullanabileceğiniz belirli bir süre için sanal bir numara alırsınız. Numarayı OTP doğrulaması için de kullanabilirsiniz.

Ancak, ücretsiz sürümle, sanal numarayı belirli bir süre için alacaksınız. Sınırsız değil. Sınırsız arama, SMS ve sanal numara özelliği elde etmek için, cihazınızda Text Me uygulamasına abone olmanız gerekir. Bununla birlikte, Text Me’nin tüm özelliklerini ücretsiz olarak edinmenin yolları vardır. Text Me’nin MOD sürümünü indirebilir ve tüm bu özellikleri ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Öyleyse, Text Me’nin tüm premium özelliklerini ücretsiz olarak almak istiyorsanız, Android cihazınıza Text Me MOD Apk’ı indirip bu uygulamayı yüklemeniz yeterli.

Text Me’de kullanılabilen birçok ülke vardır. Tercih ettiğiniz ülkeyi seçebilir ve ücretsiz olarak sesli aramalar ve SMS yapmak için kullanabileceğiniz o ülkenin sanal bir numarasını alırsınız. Sanal numara, o ülkenin yerel numarası gibi görünecektir. Yani, Uluslararası aramayı yaparken endişelenmenize gerek yok. Bunu Text Me uygulamasıyla kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayı normal bir çevrimiçi mesajlaşma uygulaması olarak kullanabilir ve ücretsiz olarak mesajlar, fotoğraflar, videolar gönderebilirsiniz. Bunun için, diğer Text Me kullanıcı numaralarını cihazınıza kaydetmeniz gerekir ve bunu yapabilirsiniz.

Ancak Text Me Premium Apk uygulamasının ana özelliği, dünyanın her yerinden herhangi bir numarayı ücretsiz olarak arayabilmenizdir. Sadece uygulamadaki numarayı çevirmeniz yeterlidir ve bu, numarayı aramanıza yardımcı olacaktır. Ücretsiz sürümle, arama için sınırlı süreye sahip olacaksınız. Ancak MOD sürümü ile alacağınız daha fazla zaman var. Bu yüzden, Android akıllı telefonunuza veya tabletinize Text Me MOD Apk’ı indirin ve bu uygulamayı yükleyin. Sesli aramalar yapmanıza, SMS göndermenize ve cihazınızda aynısını almanıza yardımcı olur.

Text Me Premium Apk uygulaması aramaları ve SMS’leri İnternet üzerinden yapmanıza yardımcı olur. Bu nedenle, aramaları ve SMS’leri yapmak için cihazınızda çalışan hızlı bir İnternet bağlantınız olmalıdır. Text Me uygulamasında pek çok başka özellik mevcuttur. Aşağıda, bu uygulamanın en önemli özelliklerinden bazılarını açıkladık. Böylece, özellikleri gözden geçirebilir ve Android cihazınızda Text Me ile yapabileceklerinizi öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Android cihazınıza Text Me MOD Apk kurulumu için kurulum adımlarını da açıkladık. Böylece kurulum adımlarını da takip edebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Musixmatch Premium Apk İndir Türkçe 2021

Text Me Premium Apk Özellikleri

image 38
 • Ücretsiz Sanal Numara

Text Me ile, uygulamada kendi sanal numaranıza sahip olacaksınız. Sanal numaranızı dünyanın herhangi bir ülkesinden seçebilirsiniz. Text Me uygulamasında kullanılabilen birçok ülke vardır. Böylece ülkeyi seçebilir ve kendi sanal numaranızı kolayca oluşturabilirsiniz. Sanal numarayı oluşturduktan sonra, Android cihazınızda SMS ve sesli arama için kullanabilirsiniz.

 • Ücretsiz Sesli Arama ve SMS

Text Me, kullanıcıların ücretsiz sesli arama yapmasına ve dünyanın her yerinden herhangi bir numaraya SMS göndermesine olanak tanır. Bu uygulamayı sesli arama ve SMS göndermek için kullanabilirsiniz. Text Me uygulamasında, numarayı çevirmek ve aramak için kullanabileceğiniz yerleşik bir çevirici bulunmaktadır. Ayrıca, cihazınızın kişilerinden bir numara seçebilir ve ardından numarayı Android cihazınızda kolayca çevirebilirsiniz. Birisi Metin Me uygulamasında bulunduğunuz sanal numarayı aradığında veya SMS gönderdiğinde, bunu uygulamanın gelen kutusu bölümünde görürsünüz.

 • Mesajlaşma Hizmeti

Text Me uygulamasını ayrıca cihazınızda çevrimiçi bir mesajlaşma uygulaması olarak da kullanabilirsiniz. Bunun için, mesajı gönderdiğiniz kişinin cihazında da Text Me uygulamasının yüklü olması gerekir. Ardından, herhangi bir sınırlama olmaksızın, mesaj, fotoğraf, video vb. Kişiyle ücretsiz olarak paylaşabilirsiniz. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı SMS için Text Me uygulaması çalışacaktır. Yani, bu özelliğe sahip olması gereken bir uygulama istiyorsanız, Android cihazınızda Text Me’yi kullanabilir ve bu uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

 • Ayrıcalıklı özellikler

Text Me MOD Apk’ı Android akıllı telefonunuza veya tabletinize yüklediğinizde, uygulamada bazı ekstra özellikler elde edeceksiniz. Bu, sınırsız sanal numarayı ve Reklamsız özelliğini içerir. Dolayısıyla, MOD sürümüyle, Android cihazınızda sanal numarayı almanın bir sınırı yoktur. Sadece ülkeyi seçebilir ve sanal numarayı kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca, Text Me uygulamasında reklam engelleme özelliğini de alacaksınız. MOD sürümünde, uygulamada reklam yoktur. Böylece Text Me uygulamasında tamamen reklamsız bir deneyim yaşayacaksınız.

 • Kullanımı kolay

Text Me uygulamasını Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde kullanmak gerçekten çok kolay. Bu uygulamada basit ve kolay bir arayüz elde edeceksiniz. Basit arayüz, uygulamayı cihazınızda herhangi bir sorun olmadan kullanmanıza yardımcı olacaktır. Basit arayüz ve basit kontroller, Text me uygulamasını Android akıllı telefonlar ve tabletler için kullanıcı dostu bir uygulama haline getirir. Böylece cihazınızda sorunsuz kullanabilir ve tercih ettiğiniz kullanıcılara ücretsiz sesli arama ve SMS yapabilirsiniz. Cihazınızda arama yaparken herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

 • Bedava
Bu Yazımızda Okuyun :   The Sims Mobile Mod Apk İndir – Para Hileli Mod 27.0.0.117083

Text Me uygulamasını Android cihazınıza indirmek tamamen ücretsizdir. Bu uygulamayı ücretsiz olarak cihazınıza indirebilir ve kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı Android akıllı telefonunuza veya tabletinize almak için tek bir kuruş harcamanıza gerek yok. Text Me MOD Apk’ı cihazınıza indirdiğinizde, uygulamada birçok ekstra özellik elde edeceksiniz. Böylece, cihazınıza indirebilir ve bu uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Text Me, cihazınızda kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz arama ve SMS uygulamalarından biridir.

Text Me Premium Apk Android için Son Sürümü İndir

Text Me Premium Apk’ın son sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Aşağıda, bu uygulamayı Android cihazınıza indirmek için doğrudan bağlantı sağladık. İndirme bağlantısı tamamen güvenlidir. Böylece apk dosyasını herhangi bir sorun yaşamadan cihazınıza indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı çalışmıyorsa, aşağıdaki yorum bölümünde yorum yapabilirsiniz, indirme bağlantısını düzeltiriz. Apk dosyasını indirdikten sonra, Android akıllı telefonunuza veya tabletinize Text Me Premium Apk yüklemek için aşağıdaki kurulum adımlarını takip edebilirsiniz.

download 28

Android’de Text Me Premium Apk Nasıl Kurulur?

 1. Text Me Premium Apk’ı Android cihazınıza kurmak için önce cihazınızda ‘Ayarlar> Secuirty’ seçeneğine gitmeniz ve oradan ‘Bilinmeyen Kaynaktan Yükle’ seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir . Android 7.0+ bir cihaz kullanıyorsanız, cihazınızın dosya yöneticisinin apk dosyasını yüklemesine izin vermelisiniz. Bu adımı zaten yaptıysanız, aşağıdaki sonraki adımlara geçebilirsiniz.
 2. Text Me MOD Apk’ı yukarıdaki bağlantıdan indirin.
 3. Cihazınızdaki dosya yöneticisi uygulamasını açın ve “İndirilenler” klasörüne gidin.
 4. Orada apk dosyasını bulacaksınız. Yüklemek için üzerine tıklayın.
 5. Apk dosyasını Android cihazınıza yüklemek için ‘Yükle’yi tıklayın .
 6. Apk dosyasını yüklemek birkaç saniye sürecektir. Kurulum işlemi tamamlanana kadar bekleyin.
 7. Yükleme işlemini tamamladıktan sonra Text Me’yi uygulama çekmecenizden açabilirsiniz.

PC için Text Me Premium Apk

Text Me bir Android uygulamasıdır. Yani, resmi olarak, bu uygulama yalnızca Android akıllı telefonlar ve tabletler için kullanılabilir. Ancak, Text Me uygulamasını bilgisayarlarında kullanmak ve bilgisayarlarından arama ve SMS yapmak isteyen birçok kullanıcı var. Öyleyse, aynısını yapmak istiyorsanız, o zaman size Text Me’yi PC için kolayca edinebileceğinizi söyleyeyim. Bilgisayarınıza almak için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Bluestacks Android emülatörünü PC’nize indirin.
 2. Bluestacks’ı yükleyin.
 3. Text Me MOD Apk’nin en son sürümünü PC’nize indirin.
 4. Bluestacks kullanarak apk dosyasını yükleyin.
 5. Bu kadar. Artık herhangi bir sorun yaşamadan PC’nizde Text Me’yi kullanabilirsiniz.
”Google
29 Beğen

Yapılan Yorumlar