Teknobu

Cheat Droid Pro Apk Android ve PC için Son Sürümü İndir [2021]


Cheat Droid Pro Apk Android ve PC için Son Sürümü İndir [2021]

Cheat Droid Pro Apk Android ve PC için Son Sürümü İndir [2021]

Cheat Droid Pro Apk Android ve PC için Son Sürümü İndir, Android cihazınız için gelişmiş bir uygulama yama aracı mı arıyorsunuz? Evet ise, Cheat Droid Pro, cihazınız için alabileceğiniz en iyi uygulama ve oyun yama araçlarından biridir.

Android cihazınız için gelişmiş bir uygulama yama aracı mı arıyorsunuz? Evet ise, Cheat Droid Pro, cihazınız için alabileceğiniz en iyi uygulama ve oyun yama araçlarından biridir. Bu aracı kullanarak herhangi bir Android uygulamasını veya oyununu değiştirebilir ve uygulamada veya oyunda premium özellikleri ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Gelişmiş bir yama aracı olduğundan, bu uygulamada birçok seçeneğe sahip olacaksınız. Ancak cihazınıza kurulumu kolaydır. Cheat Droid Pro’yu kullanmak için cihazınıza Cheat Droid Pro Apk’ın en son sürümünü indirmeniz ve bu uygulamayı yüklemeniz yeterlidir. O zaman kullanabilirsin.

Cihazınızda herhangi bir sınırlama olmaksızın bir uygulama kullanmak veya oyun oynamak istiyorsanız, Cheat Droid Pro kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biridir. Ayrıca Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde bir Cheat Engine Alternatifi olarak da kullanabilirsiniz . Aşağıda, Cheat Droid Pro Apk’yi Android akıllı telefonunuza veya tabletinize indirmek için doğrudan bağlantı sağladık. Yani, bu uygulamayı oradan indirebilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz. Aşağıda, cihazınıza yüklemek için adım adım kurulum adımlarını da sağladık. Böylece kurulum adımlarını da takip edebilirsiniz.

Cheat Droid Pro Apk
Cheat Droid Pro Apk

Cheat Droid Pro Apk Nedir

Android cihazlar için yüzlerce farklı uygulama ve oyun mevcuttur. Android açık kaynaklı bir işletim sistemi olduğundan, Android akıllı telefonunuz veya tabletiniz için uygulamaların ve oyunların çoğunu ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Ancak, Android için ücretli olan bazı uygulamalar ve oyunlar mevcuttur. Android cihazınıza ücretli uygulamaları veya oyunları ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız, Blackmart Alpha gibi bir 3. taraf uygulama marketini kullanabilirsiniz . Ancak, ücretli uygulamaların ve oyunların tümü 3. taraf uygulama mağazasında mevcut değildir. Bu nedenle, Android cihazlar için bazı uygulama veya oyun yama araçları mevcuttur.

Bu Yazımızda Okuyun :   Text Me Premium Apk Android ve PC için Son Sürümü İndirin [2021]

Bir yama aracı kullanarak, bir Android uygulamasından veya oyunundan uygulama içi satın alımları kolayca atlayabilirsiniz. Android akıllı telefonlar ve tabletler için çeşitli yama veya oyun hile araçları mevcuttur. Bunların arasında Cheat Droid Pro, cihazınızda kullanabileceğiniz gelişmiş bir yama aracıdır. Bu aracı kullanarak, bir Android uygulamasından veya oyunundan çeşitli uygulama içi satın alımları atlayabilir ve bunları ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Cheat Droid Pro aracını kullanarak bir Android oyununda sınırsız mücevher, can, madeni para vb. Elde edebilirsiniz. Cheat Droid Pro, Android cihazınız için alabileceğiniz en iyi oyun hile ve yama araçlarından biridir.

Gelişmiş bir yama aracı olduğundan, bu aracı kullanarak uygulamayı veya oyunu manuel olarak kırmanız gerekir. Ancak bunu Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde kolayca yapabilirsiniz. Cheat Droid Pro’yu indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Yani, Cheat Droid Pro Apk’ı Android cihazınıza indirebilir ve kullanmak için bu uygulamayı yükleyebilirsiniz. Cihazınızda bu aracı kullanarak bir Android uygulamasının veya oyunun çeşitli parametrelerini düzenleyebilirsiniz.

Cheat Droid Pro Nasıl Çalışır?

Cheat Droid Pro’nun ana işi, bir Android uygulamasını veya oyunu kırmak ve uygulama içi satın alma seçeneğini atlamaktır. Bunu, sistem dosyalarını düzenleyerek ve uygulamanın veya oyunun parametrelerini değiştirerek yapar. Ancak arka uçta bu uygulama gelişmiş bir şekilde çalışır. Bu nedenle, Cheat Droid Pro uygulamasını kullanarak uygulamayı veya oyunu manuel olarak kırmanız gerekir.

Cheat Droid Pro , bir Android uygulamasının veya oyunun SQLite veritabanını düzenlemenize yardımcı olur . SQLite veritabanında, çeşitli parametreleri değiştirir ve uygulama veya oyundaki uygulama içi satın alımları yamalar. Yani, temelde yaptığı şey, sistem dosyası parametrelerini değiştirerek bir Android uygulamasında veya oyununda sınırsız kaynak elde etmektir.

Parametreleri değiştirebilir ve bir uygulamayı veya oyunu istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Günümüzde çoğu ücretsiz uygulama ve oyun, uygulama içi satın alımlar sunmaktadır. Uygulama içi satın alımları yapmak için biraz para harcamanız gerekiyor. Ancak, ücretsiz olarak almak istiyorsanız, cihazınızda Cheat Droid Pro uygulamasını kullanabilir ve uygulama içi satın alımları cihazınızda ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bunun için, Android cihazınıza Cheat Droid Pro Apk’ın en son sürümünü yükleyin ve bu uygulamayı yükleyin. Ardından, cihazınızdaki herhangi bir Android uygulamasına veya oyununa yama uygulayabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Half-Life 2 Episode One FULL APK Mod 2020

Cheat Droid Pro Özellikleri

Aşağıda, Cheat Droid Pro uygulamasının bazı özelliklerini açıkladık. Android cihazınızda özellikleri okuyabilir ve bu uygulama ile neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

 • Uygulama içi Satın Alımları Atlayın

Cheat Droid Pro uygulamasını kullanarak uygulama içi satın alımları kolayca atlayabilirsiniz. Bu, cihazınızda kullanabileceğiniz bu uygulamanın ana özelliğidir. Çeşitli uygulama ve oyunlarda, SQLite dosyalarını değiştirebilir ve uygulamayı veya oyunu sınırsız kaynaklar için yama yapabilirsiniz. Cheat Droid Pro, çeşitli uygulamaları ve oyunları destekler. Yani, en sevdiğiniz Android oyununda sınırsız kaynak elde etmek istiyorsanız, bu uygulamayı kullanabilir ve kolayca edinebilirsiniz.

 • Tercihleri ​​İçe veya Dışa Aktarma

Cheat Droid Pro’yu kullanarak, belirli bir Android uygulaması veya oyunu için tercihleri ​​içe veya dışa aktarabilirsiniz. Bu nedenle, dosyaları her yüklediğinizde değiştirmeniz gerekmez. Uygulama veya oyun için belirli bir ayar tercihini dışa aktarabilirsiniz ve bir dahaki sefere ayarları almak istediğinizde bunu içe aktarabilirsiniz. Bir Android veya oyunu kolayca kırmanıza veya yamamanıza yardımcı olur. Tercihi başkalarıyla da paylaşabilir, böylece belirli bir uygulama veya oyuna hızlı bir şekilde yama yapabilirler.

 • Kasa

Cheat Droid Pro, cihazınızda kullanmak güvenlidir. Böylece, bu oyun yamasını herhangi bir sorun yaşamadan cihazınıza yükleyip kullanabilir ve kullanabilirsiniz. Bir Android uygulamasının veya oyunun sistem dosyalarını değiştirir. Ve onu kontrol edebilirsiniz. Yani, bu uygulamayı cihazınızda kullanın ve bir Android uygulamasına veya oyununa şüphe duymadan kolayca yama yapabilirsiniz.

 • Kullanımı kolay

Cheat Droid Pro’nun basit bir arayüzü ve işlevleri vardır. Android için gelişmiş bir yama aracı olmasına rağmen, bu uygulamada minimum seçenekler elde edeceksiniz. Bu nedenle, Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde kolayca kullanabilir ve en sevdiğiniz uygulama veya oyuna yama yapabilirsiniz. Bu uygulamanın basit arayüzü bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Zaten belirli bir uygulamayı veya oyunu tercih ettiyseniz, tercihi tek bir tıklamayla içe aktarabilir ve ayarları kolayca alabilirsiniz. Bunun için, uygulamayı veya oyunu yamalamak için herhangi bir dosyayı düzenlemenize gerek yoktur. Yani, bu uygulamanın basit arayüzü onu gerçekten kullanıcı dostu hale getiriyor.

 • Bedava Kullanım

Cheat Droid Pro Apk’ı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Böylece, bu uygulamanın en son sürümünü ücretsiz olarak indirebilir ve Android cihazınızda kullanabilirsiniz. Cihazınıza indirmek için herhangi bir para harcamanıza gerek yok. Cheat Droid Pro Apk’ın en son sürümünü akıllı telefonunuza veya tabletinize indirebilir ve cihazınızdaki uygulamaları ve oyunları yamamaya başlayabilirsiniz. Cihazınızda Cheat Droid Pro almak için herhangi bir ek para veya abonelik harcamanıza gerek yoktur. Bu uygulamanın en son sürümünü Android akıllı telefonunuza veya tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Alight Motion Pro Apk İndir (Kilitsiz Son Sürüm ) 2021

Cheat Droid Pro Apk Son Sürüm İndir

Cheat Droid Pro Apk’ın son sürümünü aşağıdaki bağlantıdan Android cihazınıza indirebilirsiniz. Aşağıda, apk dosyasını Android cihazınıza indirmek için doğrudan bağlantı sağladık. İndirme bağlantısı tamamen güvenlidir. Böylece apk dosyasını herhangi bir sorun yaşamadan cihazınıza indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı çalışmıyorsa, aşağıdaki yorum bölümünde yorum yapabilirsiniz, indirme bağlantısını düzeltiriz. Apk dosyasını indirdikten sonra, Android cihazınıza Cheat Droid Pro Apk yüklemek için aşağıdaki kurulum adımlarını takip etmeniz yeterli.

download 26

Android’de Cheat Droid Pro Apk Nasıl Kurulur?

 1. Cheat Droid Pro Apk’yi cihazınıza kurmak için önce cihazınızda Ayarlar> Güvenlik’e gitmeli ve oradan ‘Bilinmeyen Kaynaktan Yükle’ seçeneğini etkinleştirmelisiniz . Android 7.0+ bir cihaz kullanıyorsanız, cihazınızın dosya yöneticisinin apk dosyasını yüklemesine izin vermelisiniz. Bu adımı zaten yaptıysanız, aşağıdaki sonraki adımlara geçebilirsiniz.
 2. Yukarıdaki bağlantıdan Cheat Droid Pro Apk’ı indirin.
 3. Cihazınızdaki dosya yöneticisini açın ve “İndirilenler” klasörüne gidin.
 4. Orada apk dosyasını bulacaksınız. Yüklemek için üzerine tıklayın.
 5. Apk dosyasını cihazınıza yüklemek için ‘Yükle’yi tıklayın .
 6. Apk dosyasını yüklemek birkaç saniye sürecektir. Kurulum işlemi tamamlanana kadar bekleyin.
 7. Kurulum işlemini tamamladıktan sonra Cheat Droid Pro’yu uygulama çekmecenizden açabilirsiniz.

PC için Cheat Droid Pro

Cheat Droid Pro bir Android uygulamasıdır. Ancak, PC’nizde kullanmak istiyorsanız, bunu da kolayca yapabilirsiniz. Cheat Droid Pro’yu doğrudan PC’nizde kullanmanın bir yolu yoktur. Ancak, bir Android emülatörü kullanarak PC’nize yükleyebilirsiniz.

Aşağıda, PC için Cheat Droid Pro’yu nasıl edinebileceğinizi açıkladık. Bu nedenle, PC’nizde kullanmak ve bu uygulamayı edinmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

 1. İlk olarak, Bluestacks Android emülatörünü PC’nize indirin.
 2. Bluestacks’ı yükleyin.
 3. Cheat Droid Pro Apk’ın en son sürümünü PC’nize indirin.
 4. Bluestacks kullanarak apk dosyasını bilgisayarınıza yükleyin.
 5. Bu kadar. Artık Cheat Droid Pro’yu PC’nizde kolayca kullanabilirsiniz.
”Google
10 Beğen