Web Analytics
Teknobu

Livu Mod Apk İndir (Para, Altın, Elmas Hilesi) 2021
Livu Mod Apk İndir (Para, Altın, Elmas Hilesi) 2021

Livu Mod Apk İndir (Para, Altın, Elmas Hilesi) 2021

Livu mod apk uygulamasını hemen indirin. Livu para hilesi, livu altın hilesi, livu elmas hilesi nasıl yapılır? İşte tüm detaylarıyla.

Livu MOD APK arıyorsanız veya Livu’nun mod apk Versiyonu kilidi açık ve tüm özellikleriyle istiyorsanız doğru yerdesiniz, bu yazımızda sizlerle Livu apk para, elmas, altın hilesini paylaşacağız.

Guys Livu, Livu ekibi tarafından geliştirilen popüler bire bir görüntülü arama ve sohbet platformlarından biridir, bu uygulama aynı zamanda Parau Görüntülü Sohbet uygulamasına çok benzer .Ve şimdiye kadar fazla indirildiğini 10,000,00 + kez. Ve hem android hem de ios kullanıcıları için mevcuttur.

İnternet, dünya çapında yeni arkadaşlar edinmek için her şeyi kolaylaştırır. Arkadaşlar olmadan, hayat böyle bir cehennem olurdu. Bizi dinleyebilecek birine ihtiyacımız var, her şeyin birileriyle paylaşılması gerekiyordu. İnsanlarla paylaşılmazsa tüm gururlar boşa gider. Öyleyse arkadaşlar edinin ve hayattaki güzel yolculuğunuzu paylaşmaya başlayın. Livu kesinlikle mükemmel bir eşleşme bulmanıza yardımcı olacaktır.

Livu, 2017 yılında kurulan Hongkong merkezli Livu Team tarafından geliştirilmiştir. Ancak oyunu cihazınızın işletim sistemine göre Google Play ve App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Livu MOD APK Özellikleri – Bire Bir Görüntülü Arama Uygulaması

Livu Mod Apk
Livu Mod Apk

Livu, bire bir rastgele görüntülü görüşmeleri için genç neslin en sevilen uygulamalarından biridir. Livu’nun bize neler sunduğuna bir göz atalım.

Bire Bir Rastgele Görüntülü Arama

Arkadaş edinmek zaman alıcı olabilir, bunu biliyorsun. Ancak Livu, arkadaş edinmek için zaman alan terimleri ortadan kaldırmak için harika bir iş çıkardı. Arkadaş edinmek için zaman kaybetmeyin, herhangi bir rastgele erkek veya kızı tek bir dokunuşla arayabilirsiniz. Milyonlarca genç erkek ve kız çocuğu şimdiden Livu’ya kaydoldu, onları birer birer bağlayın ve gününüzü eskisinden daha karamsar hale getirin.

Birkaç Temel Özellik

 • Anında Arkadaşlık: Livu ekibi, bir kullanıcının görüntülü sohbet yoluyla anlık arkadaşlıklar kurmasına izin veriyor. Tek tıkla arkadaş edinebilirsin. Kendinizi anlatmıyorsunuz, sadece görüntülü sohbet yapın ve arkadaş listenizi artırmaya başlayın.
 • Rastgele Eşleşme : Tek bir tıklama ile mükemmel bir eşleşme elde edersek, o zaman kim zaman tüketen arkadaş edinme konseptine gidecek. Rastgele kullanıcılarla görüntülü görüşme başlatabilirsiniz.
 • Dünyanın Her Yerinde Arkadaş Edin : Uluslararası arkadaşlar edinmek istiyorum. Livu’nun sizin için nihai çözümü var. Artık birkaç tıklamayla uluslararası arkadaşlar edinebilirsiniz. Livu’nun dünya çapında 30 milyon kullanıcısı var, sayıyı varsayabilirsiniz. 
 • Livu Etkisi  Livu, güzel görünmek için çeşitli efektler sunuyor. Video filtreleri de dahil olmak üzere bir güzellik efekti, bulanıklık efekti vardır. Video filtresinde kullanacağınız birkaç efekt olacak.

Livu Grafik

Livu, güzellik efektleri, bulanıklık efekti ve video filtresi üzerinde çalıştı. Her tür akıllı telefon için güzel bir şekilde organize edilmiş olmasına rağmen. Efekt ve filtrelerin yanı sıra, Livu, kullanıcı arayüzünü anlamak için doğuya sahiptir.

Livu Mod Apk Özellikleri

 • Premium kilidi açıldı
 • Sınırsız para
 • Reklamlar kaldırılacak
 • Tüm özelliklerin kilidi açıldı

Livu Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

 1. Her şeyden önce, mevcut Livu’yu akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekir.
 2. Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından Livu’yu indirin.
 3. Livu mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin .
 4. Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin vermenizi isteyen ‘ Bilinmeyen Kaynaklar ‘ seçeneğini açın. Onu etkinleştir.
 5. Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için Livu APK dosyasına tıklayın.
 6. Hepsi bu kadar!
Livu Mod Apk
Livu Mod Apk
”Google
11 Beğen