Teknobu

Into the Dead 2 Apk Mod Android ve PC için Son Sürümü İndir


Into the Dead 2 Apk Mod Android ve PC için Son Sürümü İndir

Into the Dead 2 Apk Mod Android ve PC için Son Sürümü İndir

Into the Dead 2 Apk Mod Android ve PC için Son Sürümünü bu yazımızdan indirebilirsiniz. Bu oyunun MOD versiyonunu aldıktan sonra, herhangi bir sınırlama olmaksızın oynayabilirsiniz. Into the Dead 2‘nin MOD sürümünde birçok harika özellik mevcut.

Android akıllı telefonlar ve tabletler için pek çok zombi oyunu mevcuttur. Bunların arasında Into the Dead 2, cihazınız için alabileceğiniz en iyi zombi hayatta kalma oyunlarından biridir. Into the Dead 2, önceki sürümü Into the Dead’in yükseltilmiş sürümüdür. Yani Android cihazınızda zombi kıyamet oyunu oynamak istiyorsanız bu oyunu oynayabilirsiniz. Into the Dead 2’yi indirmek ve oynamak ücretsizdir. Ancak, bu oyunun ücretsiz sürümünde, uygulama içi satın alımlar ve kilitli özellikler alacaksınız. Herhangi bir sınırlama olmaksızın bu oyunun tadını çıkarmak istiyorsanız, Into the Dead 2 MOD Apk’ın en son sürümünü Android akıllı telefonunuza veya tabletinize indirmelisiniz.

Bu oyunun MOD versiyonunu aldıktan sonra, herhangi bir sınırlama olmaksızın oynayabilirsiniz. Into the Dead 2’nin MOD sürümünde birçok harika özellik mevcut. Aşağıda Into the Dead 2 MOD Apk’ı Android cihazınıza indirmek için doğrudan bağlantı sağladık. Yani bu Zombie oyununun MOD sürümünü buradan indirebilirsiniz. Aşağıda, cihazınıza yüklemek için kurulum adımlarını da açıkladık. Böylece kurulum adımlarını da takip edebilirsiniz.

Into the Dead 2 Apk
Into the Dead 2 Apk

Into The Dead 2 Apk Mod Nedir

 • Hikaye konusu

Into the Dead 2’nin hikayesi zombileri öldürmekle başlıyor. Hikaye basit ama heyecan verici. Bu oyunda bu oyunun ana karakteri zombileri avlıyor ve onları öldürüyor. Ve oyunun ana karakterini kontrol ediyorsunuz. Bu oyunun ana karakterinin adı James. James, zombilerle çevrili bir bölgede mahsur kalan karısını bulmaya çalışır. Yani, yüzlerce zombiyi öldürdükten sonra James’i kontrol etmeli ve karısını kurtarmalısınız. Zombileri öldürmenin yanı sıra, oyunda kendi hayatta kalmanızı da düşünmeniz gerekiyor. Çünkü zombiler sizi her an öldürebilir. Mevcut birçok zombi olduğu için onları öldürmeniz ve karısını kurtarmanız gerekiyor.

Into the Dead 2’nin hikayesinin benzersiz yanı, bu oyunda birden fazla hikaye alacağınızdır. Bu nedenle, oyunun birden fazla sonu olabilir. Oyunda 7 bölüm var. Ve hikaye kendi kendine gelişiyor. Yani hikaye, görevinize bağlıdır. Birden fazla son ve farklı hikaye, bu oyunu cihazınızda oynamayı heyecan verici hale getirecek. Yani bu oyunu Android cihazınızda oynarken sıkılmayacaksınız. Oynamak istediğiniz hikayeyi seçin ve herhangi bir sorun yaşamadan oynayabilirsiniz.

 • Silahlar
Bu Yazımızda Okuyun :   MX Player Pro Apk İndir v1.35.0 (Premium Kilitsiz)

Bu oyunda birden fazla ölümcül silah alacaksınız. Oyunda zombileri öldürmek için silahları kullanabiliyorsunuz. Into the Dead 2 oyununda alacağınız birçok popüler silah türü mevcuttur. Yani, kendi favori silahınızı seçebilir ve onu zombileri öldürmek için kullanabilirsiniz. Her silahın kendi hasar oranı vardır. Yani oyunda zombilere kolayca karşı koymak istiyorsanız silahları akıllıca seçmeniz gerekiyor. Zombileri öldürebilir ve hayatta kalabilirsiniz. Zombileri farklı silahlarla öldürmeniz ve görevinizi tamamlamanız gerekiyor.

Into the Dead 2’de alacağınız her tür silah, yakın dövüş silahı, ateşli silah, patlayıcı vb. Vardır. Ve Into the Dead 2 MOD Apk’ı yüklerseniz, oyundaki tüm silahların kilidini açarsınız. Böylece oyunu Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde sorunsuz oynayabilirsiniz. Çeşitli silah türleri mevcut olduğundan, zombilere karşı koymak istediğiniz zaman en sevdiğiniz silahı seçebilirsiniz. Into the Dead 2’de tabancadan av tüfeğine ve tüfeklere kadar farklı silah türlerine sahip olacaksınız. Böylece, oyunda silahları seçmeniz ve zombilere karşı koymanız kolaylaşacak.

 • Oynanış

Into the Dead 2’de alacağınız oyun harika. Tamamlamanız gereken heyecan verici görevlerle heyecan verici bir oyun oynayacaksınız. Zombilere karşı koymak ve görevinizi tamamlamak için askeri ateşli silahları kullanabilirsiniz. Size gelene kadar zombileri öldürmek zorundasınız.

Silahlara alacağınız sınırlı cephane var. Ancak Into the Dead 2’nin MOD sürümünü kullanıyorsanız, Cephane konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu oyunun ana amacı zombileri öldürmek, hayatta kalmak ve oyundaki karıyı kurtarmaktır.

 • Grafikler

Into the Dead 2, Android için mevcut olan tüm zombi oyunları arasında en iyi grafiklerden birine sahiptir. Bu oyunda, oyununuzu daha heyecanlı hale getirecek HD grafikler alacaksınız. Ayrıca oyunda daha fazla zombiyi tespit etmenize ve bunlara karşı koymanıza yardımcı olacak daha yüksek FPS alacaksınız.

Genel olarak, Into the Dead 2’nin gerçekten iyi grafikleri var. Ayrıca oyunda grafik ayarlarınızı da değiştirebilirsiniz. Ancak grafikler, cihazınızın GPU yapılandırmasına da bağlıdır. İyi bir GPU’ya sahip iyi bir Android cihaz kullanıyorsanız , oyunda maksimum performans ve grafikler elde edersiniz. Bu yüzden size sıkıcı gelmeyecek.

 • Konumlar
Bu Yazımızda Okuyun :   TopFollow Apk İndir Son Sürüm 2021 (TopFollow Para-Coin Hileli Apk)

Into the Dead 2 apk bir zombi hayatta kalma oyunu olduğundan, oyunda çeşitli konumlara sahip olacaksınız. Konum, görevinize göre değişecektir. Böylece, farklı görevlerde daha heyecanlı hale getirecek farklı konumlara sahip olacaksınız.

Kırsaldan kentsel bölgelere, bu oyunda farklı yerleri keşfedebilirsiniz. Petrol sahalarında, askeri üslerde ve daha birçok yerde oynayabilirsiniz. Yani, bu oyunda birçok iyi konum mevcut. Her yerde ortak olan bir şey, her yerde zombiler alacağınızdır. Yani onları her yerde öldürmeli ve görevinizi tamamlamalısınız.

Into the Dead 2 Apk Mod Özellikleri

Into the Dead 2 Apk, Android cihazlar için ücretsiz bir oyundur. Ancak, bu oyunun ücretsiz sürümünde bir sınırlama var. Into the Dead 2’nin ücretsiz sürümünde uygulama içi satın alımlar alacaksınız. Bununla birlikte, cihazınızda Into the Dead 2 MOD Apk aldığınızda sınırlamayı kolayca atlayabilirsiniz. MOD sürümünde birçok özellik elde edeceksiniz. Aşağıda, bu oyunun MOD sürümü ile elde edeceğiniz en iyi özelliklerden bazılarını açıkladık. Bir Shooting oyunu oynamak istiyorsanız, Critical Ops MOD Apk’ı deneyebilirsiniz .

 • Sınırsız para

Into the Dead 2’nin MOD versiyonunda sınırsız para kazanacaksınız. Ve oyunda çeşitli kaynakları satın almak için sınırsız para kullanabilirsiniz. Kaynakları satın almak için para harcamanıza gerek yok. Sınırsız para, Into the Dead 2’nin kilidini tamamen açmanıza yardımcı olacaktır. Ve bu oyunu Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde herhangi bir sınırlama olmaksızın oynayabilirsiniz. Bu nedenle, herhangi bir sınırlama olmadan oynamak istiyorsanız, MOD sürümünü indirin.

 • Kilidi Açılmış Silahlar

Into the Dead 2’de pek çok ölümcül silah bulunmaktadır. Ancak, bu oyunun ücretsiz sürümünde bazı silahları kilitleyeceksiniz. Ancak bu oyunun MOD versiyonunu aldığınızda, herhangi bir sınırlama olmaksızın silahları kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bu oyunun MOD sürümünde birçok silahın kilidini açacaksınız. Yani silahları kullanabilir ve zombileri öldürebilirsiniz. Into the Dead 2 Apk Mod versiyonunu oynarken herhangi bir sınırlama yoktur. Yani, herhangi bir sınırlama olmadan oynamak istiyorsanız, Into the Dead 2’nin MOD sürümünü kullanın. MOD sürümü ile oyundaki tüm silahları almak ücretsizdir.

 • Çevrimdışı Oyun

Into the Dead 2 Apk , cihazınızda çevrimdışı modda oynayabileceğiniz oyunlardan biridir. Yani, bu oyunu Android cihazınızda oynamak istediğinizde herhangi bir İnternet bağlantısına ihtiyacınız olmayacak. Herhangi bir sorun olmadan çevrimdışı modda oynayabilirsiniz. Yani, bu oyunu sadece cihazınızda oynayın ve herhangi bir İnternet bağlantısına ihtiyacınız yok. Into the Dead 2’yi istediğiniz yerde oynamanıza yardımcı olacaktır. Bu oyunu herhangi bir internet bağlantısı olmadan istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Yani, sadece oynayın ve bu oyunun görevlerini tamamlayın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Car Parking Apk Mod Sınırsız Para Son Sürüm v4.7

Android için Into The Dead 2 Apk Mod’u indirin

Into the Dead 2 Apk’nın son sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Aşağıda, apk dosyasını Android cihazınıza indirmek için doğrudan bağlantı sağladık. İndirme bağlantısı tamamen güvenlidir. Böylece apk dosyasını Android cihazınıza sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı çalışmıyorsa, aşağıdaki yorum bölümünde yorum yapabilirsiniz, indirme bağlantısını düzeltiriz. Apk dosyasını indirdikten sonra Into the Dead 2 Apk’ı cihazınıza kurmak için aşağıdaki kurulum adımlarını takip etmeniz yeterli. Aşağıda, bu oyunun MOD sürümünü cihazınıza kurmak için adım adım kurulum adımlarını anlattık.

download 24

Android’de Into The Dead 2 Apk Nasıl Kurulur?

 1. Bu oyunun MOD sürümünü cihazınıza yüklemek için önce cihazınızda Ayarlar> Güvenlik bölümüne gitmeli ve oradan ‘Bilinmeyen Kaynaktan Yükle’ seçeneğini etkinleştirmelisiniz . Android 7.0+ bir cihaz kullanıyorsanız, cihazınızın dosya yöneticisinin apk dosyasını yüklemesine izin vermelisiniz. Bu adımı zaten yaptıysanız, aşağıdaki sonraki adımlara geçebilirsiniz.
 2. Yukarıdaki bağlantıdan Dead 2 MOD Apk’ı indirin.
 3. Cihazınızın dosya yöneticisini açın ve “İndirilenler” klasörüne gidin.
 4. Orada apk dosyasını bulacaksınız. Apk dosyasını cihazınıza yüklemek için üzerine tıklayın.
 5. Apk dosyasını cihazınıza yüklemek için ‘Yükle’yi tıklayın .
 6. Apk dosyasını yüklemek birkaç saniye sürecektir. Kurulum işlemi tamamlanana kadar bekleyin.
 7. Kurulum işlemini tamamladıktan sonra Into the Dead 2’yi cihazınızın uygulama çekmecesinden açabilirsiniz.

PC için Into the Dead 2 Apk

Into the Dead 2 bir Android oyunudur. Yani, resmi olarak, bu oyun yalnızca Android akıllı telefonlar ve tabletler için kullanılabilir. Ancak, bu oyunu bilgisayarlarında oynamak isteyen birçok kullanıcı var. Yani, aynısını yapmak istiyorsanız, bunu kolayca yapabilirsiniz.

Into the Dead 2 MOD’un en son sürümünü PC’nizde oynamak için, Into the Dead 2 MOD Apk’ı PC’nize indirmeniz ve bir Android emülatörü kullanarak yüklemeniz yeterlidir. Daha sonra bu oyunu PC’nizde oynayabilirsiniz.

Bilgisayarınıza yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Bilgisayarınıza Bluestacks’ın en son sürümünü indirin.
 2. Bluestacks’ı yükleyin.
 3. Bilgisayarınıza Into the Dead 2 MOD Apk’ın en son sürümünü indirin.
 4. Bu oyunun MOD sürümünü Bluestacks kullanarak PC’nize yükleyin.
 5. Bu kadar. Artık herhangi bir sorun yaşamadan PC’nizde oynayabilirsiniz.
”Google
10 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar