Teknobu

LOL SCRİPT NEDİR?


LOL SCRİPT NEDİR?

LOL SCRİPT NEDİR?

LOL SCRİPT NEDİR ? Sizler için hazırladığımız bu yazımızda lol script’in ne olduğunu öğreneceksiniz. Gelin yazımızı okuyalım.

Birçok oyuncunun bırakamayacağı LoL senaryoları her geçen gün meşhur oluyor. Senaryo artık kendini League of Legends teriminde buldu ve birçok oyuncu tarafından kullanıldı. Oyun sırasında canlı yayında oyun içerisindeki kelime senaryosunu duyarsanız ve merak ederseniz bu yazımızda merakınızı gidereceğiz. Tüm makaleyi okuyarak, bir LoL betiğinin ne olduğunu anlayabilirsiniz.

LOL SCRİPT NEDİR?
LOL SCRİPT NEDİR?

LOL SCRİPT NEDİR?

League of Legends’da oyuncular hile yaparak rakiplerini geçmeyi umuyorlar. Bu konuya büyük önem veren Riot Games, sıklıkla hileyi önlemek ve hileyi önlemek için önlemler almaktadır.

LoL komut dosyası, League of Legends oynarken rakibinizin hareketlerini görmenizi sağlayan bir tekniktir. Komut dosyası bir programdır ve tek bir program içermez. Yukarıda belirtildiği gibi, Riot Games hile konusunda çok katıdır. Riot Games komut dosyası yazma becerilerini düzelttiğinde, yeni program geliştirilir ve bir komut dosyası olarak kullanılır.

LoL betiklerinin oyun sırasında birçok avantajı vardır. Son vuruşun desteği ile karakterin verdiği hasarı ve rakibin canını anında hesaplayabilir. Son vuruşta parkur donmuş olsa bile kazanabilirsiniz. Rakip hücum ettiğinde, en az hasarı alabilmeniz için karakterinizi çok çabuk özleyecektir. Hangi işlevleri kullanmanız gerektiğini bilmenize yardımcı olabilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Goalunited Taktikleri ve Hileleri Dünyanın En İyi Kulübü'nü Kurmak için İpuçları

Script programlarının hem ücretli hem de ücretsiz olanları vardır. Birçok avantaj sağladığı söylenmesine rağmen bu programların kullanımını tavsiye etmemekteyiz. Script programları zararlı yazılımlardır. Bilgisayarınıza birçok hasar verebilir, kişisel bilgilerinizi kopyalayarak başkalarına dağıtabilir.

”Google
11 Beğen