Web Analytics
Teknobu

Plague İnc Mod Apk (Güncel Sürüm) Kilitsiz 2021
Plague İnc Mod Apk (Güncel Sürüm) Kilitsiz 2021

Plague İnc Mod Apk (Güncel Sürüm) Kilitsiz 2021

Plague İnc oyununu oynarken kilitsiz mod apk arıyorsanız. Sizlere güncel v1.18.6 sürümünü paylaştık. Hemen Plague İnc Mod Apk indirebilirsiniz.

Plague Inc, oyuncunun tüm insanlığı yok etmek amacıyla bir virüs (veba) geliştirmesine izin veren ve insan zekasının ona attığı her şeyi alt edebilecek mükemmel bir oyundur. İnsan aklının tedavisinin mümkün olmadığı virüs. Kullanıcının yaratacağı patojen dijital dünyaya girecek ve tek amacı dünyanın kitaplarından insanlık bölümünü bitirmek olan “hasta sıfırı”na bulaşacaktır. 

Plague Inc, kullanıcıdan önce her kötü adamın başaramadığı dünya hakimiyeti (oyun dünyasında olsa da) arzusundan nihayet yararlanmak için bu garip benzersiz fırsatı sunuyor. Saat insan ırkının üzerinde işliyor ve muhteşem formülünüzle, insanları yeryüzünden kesin olarak ortadan kaldırabilecek ve baskın süper güç olacaksınız.

Plague İnc Mod Apk Özellikler ve Oynanış

Plague İnc Mod Apk
Plague İnc Mod Apk

Plague Inc’in yaratıcıları Ndemic Creations, oyunu, oyuncuya yıkıcının yerine geçme ve insan ve yapay zeka tarafından hiçbir tedavisinin geliştirilemeyeceği güçlü bir patojen sentezleme fırsatı verecek şekilde tasarladı. Bu şekilde oluşturulan patojen, “sıfır hastayı” enfekte eder. Oyunun temel amacı, ölümcül bir küresel veba yaratarak insanlık tarihini sona erdirmek için stratejik becerilerinizi korkunç gerçekçi durumlara dönüştürmektir.

Oyunun popülaritesi, oyunun yerel olarak İngilizce, Almanca, İspanyolca , Brezilyaca, Portekizce , Japonca, Korece ve Rusça dillerinde uyarlanmasından anlaşılmaktadır.

Oyun, Google Play Store’daki diğer tüm oyunlarla karşılaştırıldığında onu benzersiz kılan özelliklerle dolu. Vakit kaybetmeden Plague Inc.’in harika özelliklerine geçelim:

  • Oyun sizi insanlığı yok etme planlarınızı durdurmak için çok güçlü bir karşı kuvvet, yapay zeka ile hiper gerçekçi bir dünyaya götürüyor.
  • Çarpıcı HD grafikler ve pürüzsüz ama gerçekçi oyun, her oyuncunun ağzını açık bırakıyor!
  • Oyun, oyuncu tarafından kullanılabilecek 12 farklı hastalık türü sunar ve oyuncuların planları için kullanabilecekleri 12 farklı strateji türü anlamına gelir.
  • Oyunun dijital dünyası, insanlığı yeryüzünden silmek için ölümcül patojeninizi kullanarak enfekte edebileceğiniz 50’den fazla ülkeye sahiptir.
  • Sadece patojenler değil, aynı zamanda Neurax Worms ve Zombie üreten virüse de güncelleme yapabilirsiniz çünkü bazen oyuna biraz daha acı eklemek biraz eğlenceli olabilir.
Plague İnc Mod Apk
Plague İnc Mod Apk

Oyun için gereksinimler:

  • Her şeyden önce, android sürümü en az 5.0 veya en son sürüm olan bir android cihaz.
  • Plague Inc Hileli apk indirme bağlantısı.
  • Kolay indirme deneyimi için yüksek hızlı internet bağlantısı.

Plague İnc Mod Apk Kilitsiz İndir

Aşağıdaki bağlantıdan hemen ücretsiz kilitsiz sürümünü indirebilirsiniz.

Plague İnc Mod Apk
Plague İnc Mod Apk

”Google
12 Beğen