Teknobu

Minecraft 1.17.0.52 Bedrock Sürümü Nasıl İndirilir? 2021


Minecraft 1.17.0.52 Bedrock Sürümü Nasıl İndirilir? 2021

Minecraft 1.17.0.52 Bedrock Sürümü Nasıl İndirilir? 2021

Minecraft 1.17.0.52 Son sürümü Bedrock yayınlandı. Peki Minecraft 1.17.0.52 Bedrock Beta sürümü nasıl indirilir indirmek için yazımızı okuyunuz.

Minecraft Bedrock sürümünü tüm oyuncular için kullanılabilir hale getirdi. Birçok oyuncu Minecraft’ın bu yeni sürümünü denemeye hevesli. Beta sürümü, Minecraft geliştiricilerinin tam 1.17 Minecraft güncellemesini yayınlamak için köşeyi döndükleri anlamına geldiği için büyük bir haber. Bu son sürümde, oyuncuların aylardır dört gözle beklediği birçok özelliği içerir.

İşte oyuncuların şu anda Minecraft 1.17.0.52 Bedrock sürümünü nasıl test edebilecekleri.

Minecraft 1.17.0.52 Bedrock sürümü nasıl oynanır

Oyuncuların 1.17.0.52 Bedrock Beta’yı indirip oynamadan önce bilmesi gereken birkaç şey var. Minecraft’ın bu sürümü hala geliştirme aşamasındadır ve hatalar ve diğer kararlılık sorunları olabilir.

Oyuncuların oyun sırasında bunu akıllarında tutmaları ve Beta’ya katılmadan önce dünyalarının yedeklendiğinden emin olmaları gerekir.

Oyuncular Beta’yı seçmiş olsalar da Minecraft Realms’e erişemeyecekler ve Beta olmayan Minecraft dünyalarına katılamayacaklar. Beta oyuncularının herhangi bir hatayı bugs.mojang.com’a bildirmesi ve her türlü geri bildirimi feedback.minecraft.net’e göndermesi gerekir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Bloody Bastards Apk V2.0.1.1 İndir (Mod Sınırsız Para Hileli) 2021

Cihazlarında birden fazla kullanıcısı olan oyuncular, Minecraft 1.17.0.52 Bedrock Beta sürümüne kaydolmadan veya kaydını iptal etmeden önce her kullanıcının dünyalarının yedeklendiğinden ve güvenli olduğundan emin olmalıdır.

Xbox One ve Windows 10’da nasıl oynanır

Minecraft 1.17.0.52 Bedrock Beta’yı hem Xbox One hem de Windows 10’da oynamak için oyuncuların Xbox Insider Hub uygulamasını indirmesi gerekir. Bu, oyuncunun Minecraft Beta gibi diğer oyunculardan önce yeni özellikleri test etmesini sağlayan bir Microsoft uygulamasıdır. Uygulama Microsoft Store’da mevcuttur.

Oyuncunun cihazına Xbox Insider Merkezi uygulaması yüklendikten sonra, uygulamayı açmaları gerekir. Uygulamada, ekranın sol tarafında küçük bir menü olacak. Bu menüde “Önizleme” seçeneği olacaktır. Oyuncular bu önizleme seçeneğine tıklamalıdır.

Önizleme seçeneğinde, oyuncular yüklü oyunlarından bazılarını görmelidir. Oyuncular “Minecraft” seçeneğine tıklamalıdır. Bu, oyuncuyu Minecraft Beta’ya katılmak isteyip istemediklerini soran bir sayfaya götürür. Oyuncular “katıl” ı tıklamalıdır.

Android’de nasıl oynanır

Android oyuncularının Google Play Store’daki Minecraft sayfasını ziyaret etmesi ve buradan Minecraft Bedrock Beta’ya kaydolması gerekecektir.

Minecraft 1.17.0.52 İndir

unnamed 30

”Google
13 Beğen