Teknobu

Bloons TD 5 Mod Apk v3.30 İndir (Sınırsız Para) Android, iOS için


Bloons TD 5 Mod Apk v3.30 İndir (Sınırsız Para) Android, iOS için

Bloons TD 5 Mod Apk v3.30 İndir (Sınırsız Para) Android, iOS için

Bloons TD 5 MOD APK , çok eğlenceli bir kule ve macera oyunudur. Taretleri korumak, kötülüklere ateş etmek ve Yeni Özelliklerin Kilidini Açmak için maymunları kullanabileceğiniz yer . Daha önce mevcut olmayan yeni bir tasarım ve harika özelliklerle. Ayrıca Bloons TD 5 Mod Apk geliştirilmiş ve güncellenmiş ve birçok yeni özellik eklenmiştir. Daha fazla yükseltme ve kule bulabileceğiniz yer. Ayrıca, birçok yeni maymunun ve mühendis maymunun tadını çıkarabilirsiniz. 

Buna ek olarak, yeni özelliklerin kilidi açıldı ve seçenekler ve arka plan güncellendi. Oysa Bloons TD 5 MOD APK’yi cihazınıza yüklediğinizde Sınırsız Para avantajından kolayca yararlanabileceksiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda Daha Fazla Maymun ve Kulenin Kilidini Açabilirsiniz. Ayrıca 10’dan fazla özel ajan ve 10 görev. Ayrıca oyun her yaşa uyumludur. Aile için uygun bir konunun hazırlandığı yer. 4’ten fazla yeni oyun moduna ek olarak.

Ve diğer güncellenmiş özellikler ve seçenekler. Aşağıda tüm bilgilerle birlikte göstereceğiz. Ayrıca size doğrudan ve hızlı bir indirme bağlantısı da sağlayacağız. Amacıyla muktedir Android için Bloons TD 5 Mod APK’nin son sürümünü indirmek . Ek olarak, Bloons TD 5 MOD’u iOS için indirebilmeniz için size başka bir yol sunacağız. Bloons TD 5 Mod Apk’yı PC’nize kurma adımlarını da size göstereceğiz . Böylece aşağıda daha fazla ayrıntı okuyabilirsiniz.

Bloons TD 5 Mod Apk
Bloons TD 5 Mod Apk

Bloons TD 5 MOD APK Hakkında

Bloons TD 5 Mod Apk 2021 , yapboz oyunları, maceralar ve strateji oyunlarının en iyi serisi olarak kabul edilen Bloons TD 5’in değiştirilmiş ve geliştirilmiş bir versiyonudur. Nerede Bloons TD 5 MOD APK “tarafından 2011 yılında geliştirilen Ninja Kiwi “. Bundan sonra oyun geniş bir ün kazandı ve birçok taraftar kazandı. Daha fazla geliştiricinin resmi oyundan daha iyi olan başka bir sürümü güncellemesi için. Pek çok avantajı içeren.

Bu Yazımızda Okuyun :   THE WOLF MOD APK PARA ELMAS HİLELİ V2.0.1 İNDİR

Ve yeni özelliklerin kilidini açar. Nerede olabilir Daha Towers kilidini ve maymunlar. Grafikleri, renkleri, tasarımı iyileştirmenin ve önceki tüm hataları düzeltmenin yanı sıra. Ayrıca yeni oyunun en öne çıkan ve en iyi özelliklerinden biri de sonsuz paranın tadını çıkaracağınızdır. Ve bu özellik daha önce mevcut değildi. Ayrıca Sınırsız Para ve Sınırsız Balon özelliğini de kullanabilirsiniz. Özelleştirme seçeneklerine ek olarak, yüksek çözünürlüklü efektler.

Ve diğer harika özellikler. Ayrıca Bloons TD 5 MOD’un en önemli yeni özelliklerinden biri 260’tan fazla Rastgele Görevin kilidini açmaktır . Daha fazla yeni seviyenin keyfini çıkarmanız için. Ayrıca, iPhone için Bloons TD 5 MOD’u indirmek için cihazınızı jailbreak yapmayacaksınız . Ayrıca Android için Bloons TD 5 Mod Apk’ı indirmek için telefonunuzu rootlamanıza gerek yoktur. Daha fazla özellik öğrenebilmek için indirme bağlantısı aşağıda devam ediyor.

Bloons TD 5 MOD APK Özellikleri

 • Yeni Özelliklerin Kilidini Açın . Bu sürümün en ayırt edici özelliklerinden biri, yeni özelliklerin keyfini çıkarabilmenizdir. Zaten orijinal oyunda bulamayacağınız.
 • Yeni Maymunların Kilidini Açmak . Ayrıca, daha fazla balonu yok edebilmek için daha fazla maymun ve kulenin kilidi açıldı. Yeni oyunun ilk özelliklerinden biri de bu.
 • Yeni Kulelerin kilidini açın . Ayrıca 20’den fazla yeni maymun kullanabilirsiniz. Daha fazla balon ve rakip kulelerini yok edebilmek ve oyuna devam edebilmek için.
 • Sınırsız Para . Ayrıca en önemli ve en iyi yeni Bloons TD 5 Mod özelliklerinden biri. Oyunu telefonunuza yüklediğiniz anda. O zaman sınırsız para avantajına sahip olacaksınız.
 • Yeni Balonlar . Bloons TD 5 MOD’u telefonunuza kurduğunuzda. O zaman oyunun MOD versiyonunda ana özellik olarak sonsuz balonlar alabileceksiniz.
 • 250 Yeni Görev . Ayrıca gelişmiş sürümü ilk kez oynadığınızda. Ardından, 50’den fazla yeni yolla birlikte 250 yeni görevin kilidini açabileceksiniz.
 • Pürüzsüz Kullanıcı Arayüzü . Telefonunuzda Bloons TD 5 Mod Unlimited oynamaya başlarsanız. O zaman fazla deneyim veya beceriye ihtiyacınız yok. Kullanıcı arayüzü sorunsuz ve herkese tanıdık geldiğinden.
 • İzin Yok . Android için Bloons TD 5 MOD Apk’ı indirmek için telefonunuzu rootlamayacaksınız. Ayrıca, iOS için Bloons TD 5 MOD’u indirmek için iPhone korumasını jailbreak yapmayacaksınız. Kurulum herhangi bir izin gerektirmediğinden.
 • Bedava . Bloons TD 5 MOD, kuruş ödemeden ücretsiz bir oyundur. Oyunu basit adımlarla da yükleyebiliyorsunuz, bunun yanı sıra oyunun boyutu mobil veride oldukça küçük.
Bu Yazımızda Okuyun :   Traffic Racer Mod Apk İndir (Sınırsız Para) Son Sürüm 2021

Android için Bloons TD 5 Mod Apk Nasıl İndirilir

Adımları Yükleyin

 • Bloons TD 5 MOD’u bu bağlantıdan indirmek için tıklayın.
 • Ardından indirme işleminin bitmesini bekleyeceksiniz.
 • Bundan sonra Ayarlar menüsünü açın .
 • Ardından Bilinmeyen Kaynaklara izin verin .
 • Şimdi Bloons TD 5 MOD Konumuna gidin.
 • Apk dosyasına tıklayın.
 • Ardından Yükle düğmesine tıklayın.
 • Kurulum tamamlandığında oyunu açın.
 • Bloons TD 5 Mod Apk başarıyla indirdiniz .
download 29

İOS iPhone için Bloons TD 5 MOD Nasıl İndirilir

Bloons TD 5 MOD iOS’u indirin

Adımları Yükleyin

 • Bloons TD 5 Modunu bu bağlantıdan indirmek için tıklayın.
 • Ardından indirmeyi bitirmesini bekleyin.
 • Ardından Ayarlar’ı açın .
 • Ve sonra General .
 • Ardından Profiller .
 • Artık Bloons TD 5 profiline güveneceksiniz.
 • Bundan sonra kuruluma başlayabilirsiniz.

Sonuç

Artık Bloons TD 5 MOD APK’yi Android için son sürümü kolayca indirebilirsiniz. Bu sürümdeki tüm yeni özellikleri, avantajları ve eklemeleri görerek. Ayrıca Bloons TD 5 MOD’u iPhone ve iPad için kolayca indirebilirsiniz. Tüm gerekli detayları bulacağınız ve yukarıdaki bağlantıları indireceğiniz için. Ayrıca tüm gelişmiş Bloons TD 5 MOD özelliklerini görüntüledik. Resmi oyunda kullanmakta zorlanacağınız. Ayrıca Bloons TD 5 Unlimited’ı bilgisayarınız için ücretsiz olarak kurma adımları da sağladık.

Bu Yazımızda Okuyun :   Google Camera Apk 8.1 Tüm Android Cihazlar İçin İndir
”Google
10 Beğen