Teknobu

Android ve Ios İçin Game For Peace Apk Son Sürüm İndir


Android ve Ios İçin Game For Peace Apk Son Sürüm İndir

Android ve Ios İçin Game For Peace Apk Son Sürüm İndir

Android ve ios için game for peace apk uygulamasının son sürümünü web sitemizden indirebilir ve oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Game for Peace Android kullanıcıları için popüler bir Action Video Gaming uygulamasıdır. Burada sizinle bu uygulamanın en son güncelleme sürümünü paylaşacağım. Bu apk, pubg oyunun Android deneyimine uyarlayan harika bir sürümüdür. Bu durumda, ödüller sunarak günlük oyunu teşvik etmek için günlük görevler ve özel etkinlikler anlamına gelir.

Game For Peace Apk

Game for Peace Apk, Asya pazarı için piyasaya sürülen Pubg’a dayanan iki resmi oyundan biridir. Bu sürüm, PUBG Army Attack’tan farklı olarak Bluehole Studio’nun orijinal oyununa çok daha yakın. Uygulama, Google Play Store’daki en iyi uygulamadır. Bu uygulamayı yayınladıktan sonra, popüler özellikleri ve güzel kullanıcı deneyimi için kısa sürede viral oluyor.

Oyun sizi 100 gerçek oyuncunun kapalı bir ortamda tek bir kişi ayakta kalana kadar karşı karşıya geldiği bir battle royale’ye sürüklüyor. Kazanmak için, oyun alanında ortaya çıkan ve oyuncuları birbirine yaklaştırmak için gittikçe küçülen ekipmanları toplarken adanın etrafında dolaşmanız gerekir.

Bu Yazımızda Okuyun :   MotorBike Traffic & Drag Racing Mod APK 1.8.14 Para Hileli İndir 2021

Orijinal oyunun hemen hemen tüm unsurları mevcut. Kontroller benzerdir ancak dokunmatik ekranlara uyarlanmıştır ve oyunun etkileşimli nesneleri ve öğeleri aynıdır. Binalara girebilir, araç sürebilir ve kurbanlarınızın cesetlerini yağmalayabilirsiniz.

Game For Peace Apk

Game for Peace Apk Özellikleri

Bu çevrimiçi uygulamada her zamanki gibi birçok özellik var. 

  • Bir grupta birden fazla oyuncu, bir savaşta yüz oyuncu! Sonuna kadar yaşamak için takım arkadaşlarıyla birlikte çalışmak.
  • Ayak sesleri kapanıyor, silah sesleri kulaklarınızda çınlıyor ve kriz her yerde! Sonraki saniyeye kadar hayatta kalabilir misin?
  • Düşmanların araçlarıyla şiddetli bir şekilde çarpışın! Hayatta kalmak sadece bir andadır.
  • Keskin Nişancı Savaşı, 50V50, Takım Dövüşü… Bir çok yaratıcı eğlence oyunu sürekli olarak güncellenir ve en uygun olanı bulabilirsiniz…!

Game for Peace Apk Android veya iOS Cihazına yükleyin

Bu bölümde, Apk’yi Herhangi Bir Android Cihaza veya iOS’a Nasıl İndireceğinizi ve Yükleyeceğinizi öğreneceksiniz. Bu işlemi yapmak için aşağıda özetlediğim bazı adımları izlemelisiniz. Bilinmeyen bir dosya olarak, tüm cihazlar onu kurarken bazı sorunlar çıkarır. Böylece ilk önce cihaz komut bölümünde buna izin vermiş oldunuz. Bilinmeyen kaynağı kontrol edin, sadece şu adımları izleyin: Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar. Bilinmeyen Kaynakların Game for Peace APK dosyasını yüklemesine izin verin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Gacha Life Mod Apk v1.1.4 İndir (Sınırsız Para / Elmas /)
”Google
23 Beğenmekten Vazgeç