Teknobu

Getting Over İt Apk İndir Son Sürüm 2021


Getting Over İt Apk İndir Son Sürüm 2021

Getting Over İt Apk İndir Son Sürüm 2021

Getting Over İt Apk oyunu için son sürüm güncel versiyonunu indirmek istiyorsanız. Sizlere vereceğimiz Getting Over İt Apk indirme bağlantısından indirebilirsiniz.

Getting Over İt Apk

Getting Over İt Apk

Bennett Foddy ile Başa Çıkmak cezalandırıcı bir tırmanma oyunudur, Jazzuo’nun 2002 B-Oyunu klasiği “Seksi Yürüyüş” e bir saygı duruşu niteliğindedir. Çekici fareyle hareket ettirirsiniz ve hepsi bu kadar. Pratik yaparak zıplayabilir, sallanabilir, tırmanabilir ve uçabilirsiniz. Dağın tepesine ulaşan usta yürüyüşçüleri büyük gizemler ve harika bir ödül bekliyor. Jazzuo’nun kendisinden alıntı yapacak olursak: “Yürüyüş eylemi, gerçek hayatta yaptığınız gibi çok benzer, bunu unutmayın ve iyi yapacaksınız“.

Oyun özellikleri:

  • Çekiç ve tencere dışında hiçbir şey olmayan devasa bir dağa tırmanın.
  • Elimdeki sorunla ilgili felsefi gözlemler yaparken dinleyin.
  • Bağlı olarak 2 ila ∞ saat arasında acı verici oyun. Oyuncularım için ortalama bitirme süresi 5 saatti, ancak ortalama ∞’a yakındı.
  • Tüm ilerlemenizi defalarca kaybedin.
  • Yapabileceğinizi bilmediğiniz yeni türden hayal kırıklıklarını hissedin.
  • Zirveye ulaşan yürüyüşçüleri büyülü bir ödül bekliyor.
Bu Yazımızda Okuyun :   Extreme Car Driving Apk İndir Güncel 2021

Android cihazınız için Getting Over It with Bennett Foddy APK 2021 adını indirin. Buradan android telefonunuz, tabletiniz veya android işletim sisteminizi destekleyen başka bir cihaz için ücretsiz Getting Over It with Bennett Foddy APK 2021 dosyasını indirebilirsiniz.

Burada 1, 00, 000’den fazla + Ücretsiz ve premium android apk uygulamaları ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz mevcut uygulamalar. Hangi tür uygulamaları aradığınızı, kolayca ve hızlı bir şekilde bulabileceğiniz kategoriden uygulamaları seçin.

Tüm uygulamalar gereksinimlerinize bağlıdır, herhangi bir uygulamayı doğrudan buradan indirmek için platformumuzu kullanabilirsiniz.

Hemen hemen tüm apk uygulamalarını doğrudan indirebileceğiniz bir dosya haline getirdik. Platformumuzu kullanmanın asıl yararı, diğer platformlar gibi kaydolmanıza veya kaydolmanıza gerek kalmamasıdır.

Getting Over İt Apk İndir

ss 413828bfd197dae1e356f6b43c4c38a9d3466591.1920x1080
DOWNLOAD APK 27
”Google
6 Beğenmekten Vazgeç