Teknobu

True Skate Mod Apk V1.5.26 İndir (Sınırsız Para)


True Skate Mod Apk V1.5.26 İndir (Sınırsız Para)

True Skate Mod Apk V1.5.26 İndir (Sınırsız Para)

True Skate’in Android cihazlar için mevcut olan en popüler paten oyunlarından biri olduğuna şüphe yok. Oyun Gerçek Eksen tarafından geliştirilen ve size inanılmaz bir oyun deneyimi sunmaktadır. Ancak oyun ücretsiz değil ve bir fiyat etiketi ile geliyor. Fakat gerçek skate hileli mod apk sayesinde oyunu ücretsiz olarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Oyun hakkında konuşursak, sizi oyuna bağlı tutacak oldukça fazla seviyeyle geliyor. Ayrıca, oyunda ilerledikçe farklı durum panolarının kilidini açabileceksiniz. Ayrıca oyun becerilerinizi teste tabi tutacaktır.

Oyunda ne kadar iyi beceriler ve püf noktaları gösterirseniz, oyunda o kadar hızlı ilerlersiniz. Ancak epeyce pratik yapmanız gerekecek ve bu hileli mod size farklı kaynaklar sunarak size yardımcı olacak.
Peki soru şu ki, gerçek skate mod apk nedir? Pekala, daha fazlasını öğrenmenize yardımcı olmak için devam edip uygulama hakkında ayrıntılı olarak konuşmama ve temel özelliklerden bahsetmeme izin verin. İşte başlıyoruz:

True Skate: Özellikler ve Oynanış

True Skate, adına şimdiden birçok övgü kazandı. Google Play Store’da üçüncü en iyi ücretli spor oyun uygulaması seçildi. Bu oyunun arkasındaki ekip aynı zamanda bir cep telefonunda en gerçekçi kaykay deneyimini sunan dünyanın bir numaralı uygulaması olduğunu iddia ediyor. Oyun, bir kez olsun akıllı telefon cihazlarınızda oynuyormuş gibi hissetmediğiniz harika bir oyun deneyimi sunuyor. Sizi sanal olarak harika numaralarınızı yapabileceğiniz ve oradaki en iyi kaykaycı olabileceğiniz kaykay parkına götürür.

Bu Yazımızda Okuyun :   Faceapp Mod Apk Pro İndir 2020

True Skate, Google Play Store’da bulunan en iyi kaykay uygulaması olmasını sağlayan aşağıdaki süper harika özellikleri size sunar:

Gerçek Paten Oyununun Özellikleri:

 • Oyun, kaykayınızı kontrol etmek için kusursuz bir deneyim sağlayan çok gerçekçi bir dokunuşa sahiptir. Sorunsuz ve sorunsuz bir oyun deneyimi yaşamanızı garanti eden karmaşık kontroller yoktur.
 • Oyun, uygun merdivenler, çıkıntılar, öğütme rayları, yarım borular ve çeyrek borularla kaykay parkları gibi çok güzel bir gerçek hayata sahiptir. Oyun ayrıca, uygulama satın alımları olarak ek kaykay parkları satın alma avantajı da sunuyor.
 • Oyun ayrıca yüksek puanlarınızı dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla karşılaştırabileceğiniz küresel bir lider panosu sunar, böylece oradaki en iyi kaykaycı olup olmadığınızı belirleyebilirsiniz.
 • Oyun, ünlü ve havalı kaykay hilelerini gerçekleştirirken kendinizin harika görüntülerini görmenize yardımcı olan nefes kesen yavaş hareket sunuyor.
 • Yeniden oynatma modu ile oyuncu, oyunun harika faktörüne eklenen dublörleri ve hileleri görebilir.
 • Harika grafiklerle True Skate sizi bir kereliğine android cihazlarınızda oyunu oynuyormuş gibi hissetmeyeceğiniz bir yolculuğa çıkarır.
Bu Yazımızda Okuyun :   Five Nights at Freddys 2 Apk Son Sürüm İndir (2021)

Gerçek gibi harika oynanışı ve harika özellikleriyle True Skate, her yaş grubundan insanlar arasında son derece popüler hale geldi. Uygulama, tüm android cihazlar için bir zorunluluktur ve tüm maceranızı ve heyecanınızı tatmin etmek için tek durak noktasıdır.

True Skate Mod Apk’ta daha fazlası:

True Skate, Google Play Store’dan indirilebilir, ancak bunu yapmak size sadece basit eski temel sürüme erişmenizi sağlayacaktır. Teknolojik gelişmeler interneti çok popüler hale getirdi ve True Skate MOD’u sınırsız nakit avantajının çok ihtiyaç duyulan avantajıyla sunan birçok web sitesi var. Böylece değiştirilmiş sürümle, fiyat etiketleri konusunda endişelenmenize gerek kalmaz ve fiyatı kontrol etmeden istediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz. Değiştirilmiş sürümün Google Play Store’dan indirilebileceğini söylemeye gerek yok. Ayrıca, Google Play Store’a erişemeyen veya herhangi bir nedenle True Skate’i indiremeyenler için harikalar yaratıyor.

True Skate Mod Apk’yi indirmek ve kurmak için gereksinimler:

 • En az android sürüm 4.0 veya en son android sürümüne sahip çalışan bir android cihaz.
 • İndirme bağlantısı, True Skate’in en son değiştirilmiş sürümüne erişim sağlar.
 • Sorunsuz bir oyun deneyimi sağlayan yüksek hızlı internet bağlantısı.

True Skate Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur:

Size iddialarını desteklemeyen True Skate Mod Apk sağladığını iddia eden internette bulunan indirme bağlantıları. Bağlantıların en az yarısı işlevsel olmayan eski sürümlere erişim sağlarken diğer yarısı virüslerin android cihazınıza girmesine ve android cihazlarınızın çalışmasını engellemesine neden olan spam bağlantılarıdır. Zaman kaybetmeden, odadaki fili ele alalım. Aşağıdakiler, True Skate’in en son değiştirilmiş sürümünü, sınırsız paraya sahip olmanın çok daha fazla avantajıyla indirmenin adımlarıdır, böylece herhangi bir öğeyi satın almadan önce bir kez düşünmek zorunda kalmazsınız.

 • Aşağıda verilen indirme bağlantısına tıklayın. Bağlantıya tıkladığınız anda, aşağıda gösterildiği gibi bir uyarı metni göreceksiniz:
 • ” Evet ” e tıklayın ve indirme işlemi başlayacaktır.
 • İndirme bittikten sonra, kur’a tıklayın ve telefonunuzun gerisini halletmesine izin verin.
yüklemeye tıklayın
 • Kurulum tamamlanır tamamlanmaz, aç düğmesine tıklamanız gerekir ve kendiniz için mükemmel bir oyun deneyiminin kilidini açmış olursunuz.
true skate mod apk yüklendi

Öyleyse bekleyecek bir şey yok, sadece yukarıda verilen adımları izleyin ve True Skate’in gerçek gibi oyun ortamının tadını çıkarın. Adımları izleyin ve en son True Skate Moduna nihai ücretsiz erişim elde edin ve fiyat etiketlerini kontrol etme zahmetine girmeden istediğiniz herhangi bir şeyi satın almak için sınırsız ücretsiz paraya sahip olma avantajından yararlanın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Selçuk Sports APK Nedir?

Oynanış Ekran Görüntüleri:

fantezi sporları 2
gerçek sokak sporları
”Google
14 Beğen