Teknobu

Es Dosya Yöneticisi Pro Apk Son Sürüm İndir 2021


Es Dosya Yöneticisi Pro Apk Son Sürüm İndir 2021

Es Dosya Yöneticisi Pro Apk Son Sürüm İndir 2021

ES Dosya Yöneticisi Android cihazlar için bir dosya yönetimi uygulamasıdır. Çok kullanışlı olan bu es dosya yöneticisi apk uygulamasını indirin.

Şüphesiz, ES Global tarafından Android için geliştirilen ES Dosya Yöneticisi Pro uygulaması, Google Play Store’da artık bulunmayan en iyi dosya yöneticilerinden biridir.

Es Dosya Yöneticisi Apk Uygulaması Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Es Dosya Yöneticisi APK
Es Dosya Yöneticisi

Bir Android cihaz kullanırken, dosyalarla oldukça fazla çalışmamız gerekecek. Belki bir ZIP dosyasını belirli bir klasöre çıkarmak veya basitçe kesmek, yapıştırmak ve hafızanın farklı alanlarına taşımak istersiniz. ES Dosya Yöneticisi, görüntüleri sıkıştırma veya kişisel bilgileri gizleme gibi gelişmiş özellikler dahil olmak üzere bu görevleri desteklemek için geliştirilmiştir. Bu yazıda uygulamanın getirebileceği faydaları öğreneceğiz.

  • Bellek kapasitesi analizi

Bu bahsettiğim ilk özellik ve muhtemelen üstte ilgilendiğiniz bir şey çünkü cihazdaki depolama alanı giderek küçülüyor. ES Dosya Yöneticisi tüm dosya ve klasörleri tarayacak ve ardından her dosyanın kapladığı alanla ilgili parametreler verecektir. Bunlar, görüntüleri, sesleri (kayıt dosyaları ve müzik), belgeleri (Word, Excel, PowerPoint), uygulamaları, vb. İçerir. Aşağı kaydırma, dosyalar ve önemsiz (en son oluşturulan, çoğaltılmış veya gereksiz) hakkındaki analiz ve tahmindir. Oradan, daha fazla depolama alanı oluşturmak için kolayca bellekte yer açabilirsiniz.

  • Sıkıştırın ve açın
Bu Yazımızda Okuyun :   Brawl Stars Avengers Mod Apk Sınırsız PARA hileli 2021

Genellikle, Android cihazlar da varsayılan bir dosya yöneticisi ile birlikte gelir, ancak zayıflar, yüksek performansa sahip değiller ve onları destekleyecek pek çok özelliğe sahip değiller. Örneğin, görüntüleri veya diğer medya dosyalarını daha pürüzsüz hale getirmek, ekran çözünürlüğüyle eşleşmek ve depolama kapasitesini azaltmak için sıkıştırın. ES Dosya Gezgini, bu görevleri yalnızca birkaç basit tıklamayla yapabildiğinizde yararlılığını nasıl gösterir. Sıkıştırmadan sonraki dosya, ayarlarınıza bağlı olarak yeni depolanacak veya orijinalin üzerine yazılacaktır. Ek olarak, uygulama aynı zamanda dekompresyonu da destekliyor ancak üstün bir hızda. Farkı görmek için büyük sıkıştırılmış dosyalarla deneyebilirsiniz.

  • Daha hızlı erişim için kısayollar oluşturun

APK dosyalarını internetten düzenli olarak indiriyorsanız ve kurulumdan sonra bunları silmeniz gerekiyorsa, İndirme klasörünü birçok kez ziyaret etmeniz gerekecektir. Ancak, belirli dizinlere ulaşmak için bir dizi işlem gerçekleştirmek oldukça zaman alıcı olacaktır. Orada kısayollar oluşturun ve bunları ES Dosya Gezgini ile ana ekrana yerleştirin. Bilgiye ulaşmak kolay ve hızlıdır ve artık gerekmediğinde silebilirsiniz. Bu özellik, PC’de Kısayol oluşturmaya benzer.

  • Temalar

Yalnızca dosya yöneticisi değil, ES Dosya Gezgini, cihazınızda tazelik yaratmak için temalar da sağlar. İşletim sisteminin varsayılan renklerini ve uygulama simgelerini beğenmezseniz, bunları geliştirici tarafından oluşturulmuş temalarla değiştirin. Bazıları ücretsizdir, ancak bazıları daha gelişmiş, titizlikle tasarlanmış ve benzersizdir, bu nedenle kullanım için bir ücret gerektirir.

  • Kişiselleştirilmiş
Bu Yazımızda Okuyun :   Kick The Buddy Hileli Apk Mod İndir V1.07

ES Dosya Gezgini, dosya koruması sağlar. Uygulamayı seçip ardından bir parola seçip ayarlayarak herhangi bir klasör veya dosya için bir PIN belirleyebilirsiniz. Ancak, kötü bir hafızanız olduğundan endişeleniyorsanız, onu saklamayı seçebilirsiniz.

  • Dosyaları FTP yoluyla PC’ye veya diğer telefonlara aktarın

Evet, dosya değişimi gereklidir ve ES Dosya Gezgini ayrıca FTP dosya değişimi yoluyla sizi destekler. Bağlanmak için sadece önceden kaydedilmiş FTP hesabınızda oturum açmanız, ardından ilgili alanları ve dosyaları seçmeniz gerekir. Bu işlem, cihaz bir Wifi ağına bağlandığında gerçekleştirilecektir.

ES File Explorer 1

ES Dosya Yöneticisi Güvenli mi?

Evet öyle! Uygulamayı zaten virustotal.com’da taradık ve hiçbir sorun bulamadık.

ES Dosya Yöneticisi Neden Google Play Store’dan Kaldırıldı?

Uygulamanın ücretsiz sürümü (bu profesyonel sürüm değil) ‘reklam tıklama sahtekarlığı’ yapıyordu, bu nedenle yayıncıdaki birçok uygulama, bu ES File Explorer Pro dahil olmak üzere Nisan 2019’da Play mağazasından kaldırıldı.

Es Dosya Yöneticisi Pro Apk Son Sürüm İndir

Bu makale sayesinde, muhtemelen ES Dosya Yöneticisi’nin getirebileceği faydaları da biliyorsunuzdur. Es dosya yöneticisi apk uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Es File Explorer Pro% 100 virüssüzdür, herhangi bir güvenlik sorunu için endişelenmenize gerek yoktur. Bu APK’yi cihazlarımızda şahsen test ettik ve sorunsuz bir şekilde mükemmel çalıştı. Bize güvenebilirsiniz.

DOWNLOAD APK 14
”Google
14 Beğenmekten Vazgeç