Teknobu

Youtube Premium MOD APK Reklamsız 2020


Youtube Premium MOD APK Reklamsız 2020

Youtube Premium MOD APK Reklamsız 2020

YouTube Premium MOD APK, dünyada en çok kullanılan video paylaşım platformudur. Bu 14 başlatıldı inci Şubat 2005 ve bugün bu yol daha kullanışlı başlangıç sürümü aşıyor. Milyarlarca insan bu platformu çeşitli videoları izlemek ve yüklemek için kullanıyor. Video bulma ve oynatma söz konusu olduğunda süper kullanıcı dostudur ve oldukça zengin özelliklere sahiptir. 

Ancak kullanıcılar, son birkaç yıldır YouTube’un sunduğu hizmetlerden pek memnun görünmüyor. Çok fazla reklam, arka plan müziği ve diğer pek çok şey kullanıcının deneyimini azaltır. 

En sevdiğiniz şarkılardan bir çalma listesi oluşturabilir ve başka işler yaparken onu çalabilirsiniz. YouTube’un tüm bu şarkıları kesintisiz bir şekilde çalacağını merak edebilirsiniz, peki ya reklamlar? YouTube günümüzde videoları oynatmadan önce 2-3 reklam gösteriyor ve insanları rahatsız ediyor. 

Tüm bu rahatsız edici reklamlardan kaçınmak için YouTube Premium’a abone olmanız gerekecek. Size bir aylık ücretsiz deneme sunacak ve ardından ayda 11,99 ABD doları ödemeniz gerekecek. Çoğumuz video izlemek için para ödemeyi sevmiyoruz, ancak yine de YouTube Premium’un sunduğu tüm bu harika özellikleri istiyoruz. Peki çözüm nedir? YouTube MOD APK, bu soruna en iyi çözümdür. 

YouTube Premium MOD APK için Talimatları İndirme:

En iyi YouTube Premium MOD APK’sini indirmek için aşağıda verilen adımları izleyin:

 • YouTube Premium MOD APK’sını şimdi android cihazınıza indirmek için yukarıda paylaşılan bağlantıyı kullanın. 
 • Telefonunuzdaki Ayarlar’a, ardından Güvenlik’e gidin ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’a dokunun. Şimdi indirilen uygulamayı yüklemek için açın. 
 • Kurulum talimatlarını izleyerek YouTube Premium MOD APK’yı yükleyin. Birkaç saniye içinde kurulacaktır. 
 • Yüklü uygulamayı açın ve bu uygulamanın sizden başka bir APK dosyası indirmenizi isteyeceği bir açılır mesaj gösterecektir. “Tamam” düğmesine dokunarak bu dosyayı hemen indirin. 
 • Ek APK’yi mobil cihazınıza yükleyin. 
 • Ek dosyayı yükledikten sonra MOD YouTube APK’sını bir kez daha açın. İndirme, Ekran Yerleşimi ve Hesap izinlerini sağlayın. Telefonunuzda YouTube Premium MOD APK’yi etkinleştirmek için yapmanız gereken son şey budur. 

Artık Google hesabınızla oturum açabilir veya YouTube hesabınızı senkronize etmek istemiyorsanız bundan kaçınabilirsiniz. İndirme ve yükleme süreci oldukça basittir. Yalnızca birkaç dakika sürer ve ardından YouTube uygulamanızın premium özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

YouTube Premium MOD APK hakkında bilmek istediğiniz her şey:

Hepimizin akıllı telefonlarımızda kullandığı orijinal YouTube uygulamasının modifiye edilmiş bir sürümüdür. Özelliklerinden yararlanmak için bu MOD APK’yı cihazınıza indirip yüklemeniz gerekmektedir. Tam olarak resmi YouTube uygulaması gibi çalışır. Gmail hesabınızı kullanarak bu uygulamaya giriş yapabilir ve YouTube premium tarafından sunulan tüm özellikleri kullanabilirsiniz. 

Bu Yazımızda Okuyun :   AppValley Apk İndir Son Sürüm 2021

Bu uygulamayı yönlendirmeye gerek yok ve bu, bu uygulamanın inanılmaz bir avantajı. Tüm bu rahatsız edici reklamlar kaybolacak ve videoları doğrudan YouTube’da izleyeceksiniz. Kullanıcılar buna orijinal YouTube uygulamasının en iyi çatallanmış çeşidi diyor. Kararlıdır ve oldukça zengin özelliklere sahiptir. 

Bunu bir promosyon olarak düşünmeyin çünkü YouTube MOD APK, YouTube’un premium sürümüne gerçek bir alternatiftir. Basit kullanıcı arayüzü, kolay kurulum ve herhangi bir Android cihazda kusursuz performans, bu uygulamayı YouTube premium sevenler için harika bir çözüm haline getirir. 

YouTube reklamlarından kurtulmak ve ayrıca YouTube MOD APK’nin aşağıdaki özelliklerini yaşamak istiyorsanız mutlaka denemelisiniz.

 • Tam olarak YouTube gibi çalışır:

Resmi YouTube uygulamasını Android ve iOS cihazınızda kullandınız. En basit kullanıcı arayüzüyle birlikte gelir, daha sonra izle, oynatma listesine kaydetme, oynatma listesi oluşturma, izlenen videoların geçmişi, hızlı arama, trend oluşturma, abonelikler, kitaplık vb. Gibi pek çok özellik sağlar. YouTube uygulaması, son birkaç yıldır ve hala oldukça kullanıcı dostudur. 

YouTube MOD APK, orijinal YouTube uygulaması gibi çalışacak ve performans gösterecektir. Herhangi bir gecikme sorunu veya güvenlik sorunu ile karşılaşmayacaksınız. Ancak, sıradan YouTube uygulamasının sunmadığı tüm YouTube premium özelliklerini sağlar. Bu nedenle daha iyi bir seçimdir.

 • Video indirme:

Bu, birçok insanın YouTube’da video izlerken beklemediği bir şeydir. Cihazınıza indirip saklamak isteyebileceğiniz bilgilendirici bir videoda, en sevdiğiniz şarkıda, şovda veya başka herhangi bir videoda olabilir. Ne yazık ki, video indirme olanağı sunmadığı için videoları doğrudan YouTube’dan indiremezsiniz. En sevdiğiniz videoları indirmek için bir YouTube indirme aracı kullanmanız gerekecek. 

Videoları bir YouTube indiricisi aracılığıyla indirmek sinir bozucu bir süreçtir. YouTube Premium MOD APK, videoları doğrudan indirmenize izin vererek bu sorunu çözer. Doğrudan bu uygulamadan video arayabilir, izleyebilir ve indirebilirsiniz. Video bağlantısını kopyalayıp bir indirme uygulamasına yapıştırmanıza gerek yoktur. Sadece izlemek istediğiniz videoyu açın ve indirin.

 • Yönlendirme gerekmez:

YouTube Premium MOD APK, yönlendirme gerektirmez. Vaat edilen tüm özelliklere indirdikten hemen sonra erişebilirsiniz.

 • Ücretsiz müzik indirme:

Bu MOD APK, tüm favori MP3 şarkılarınızı farklı bit hızlarıyla indirmenize izin verir. Bugünlerde sevdiğiniz şarkıyı YouTube Premium’da arayın ve ücretsiz olarak indirin.

 • Arka planda müzik çalın:

Bu yeni özellik, milyonlarca kullanıcıyı premium YouTube’a çekiyor. Cihazınızda YouTube Premium MOD APK’yı kullanırken bu özelliğin keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Tek bir tıklama ile arka planda oynamanın keyfini çıkarın.

 • Açılır Pencere:
Bu Yazımızda Okuyun :   Youtube Premium Apk Mod: Ücretsiz Premium Özellikleri İndirin 2021

Çoklu görev PiP modu denir. Genel olarak, YouTube’da video oynatırken telefonunuzda başka görevler yapamazsınız. Bu, birçok insanı rahatsız ediyor çünkü sosyal medya beslemelerini kontrol etmek ve YouTube’da müzik çalarken başka işler yapmak isteyebilirler. YouTube Premium MOD APK, videoyu küçük bir açılır pencereye dönüştürmenize ve telefonunuzda başka şeyler yapmanıza olanak tanır.

 • Reklamsız!

YouTube Premium’u milyonlarca kullanıcı için oldukça özel yapan şey budur. Bu MOD APK’da en sevdiğiniz YouTube videolarını izlerken hiçbir reklam olmayacak. Hiç rahatsızlık yok ve bu, diğer görevleri yaparken en sevdiğiniz şarkı listesini çalabileceğiniz anlamına geliyor.

 • Koyu mod:

Cihazınızda YouTube Karanlık Modu’nu deneyin. YouTube Premium MOD APK ile ücretsiz olarak edindiğiniz premium bir özelliktir. Tüm mobil cihazlarda video izleme deneyimini iyileştirir.

 • Kararlıdır:

Bu YouTube Premium MOD APK, en son Android sürümünü kullanan herhangi bir mobil cihazda kusursuz bir şekilde çalışabilir. Bu MOD APK’sını kullanmak için Android 4.4+ gerekir. Oldukça kararlı bir uygulamadır ve onu çalıştırırken herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

 • Varsayılan YouTube uygulamasıyla birlikte çalışır:

Android cihazınızda varsayılan YouTube uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz. YouTube Premium MOD APK, varsayılan YouTube uygulamasına paralel çalışabileceğinden, kaldırmaya gerek yoktur. Bazı reklamları izlemek istediğinizde varsayılan uygulamaya geçin ve tüm premium özellikleri denemek istediğinizde MOD APK’ye geri dönün. 

Tüm bu özellikler YouTube Premium MOD APK’yı YouTube premium’a harika bir alternatif haline getiriyor. Ücretsiz olarak edinebilir ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. 

Neden YouTube Premium’a ihtiyacınız var?

Daha önce belirtildiği gibi, YouTube premium aboneliğinin maliyeti 11,99 ABD dolarıdır. Cep telefonu kullanıcılarının çoğu, YouTube’un premium özelliklerini kullanmak için her ay bu kadar para ödeyemiyor. Ancak, aşağıdaki nedenlerden dolayı insanlar hala kullanmayı düşünüyor:

 • YouTube, reklam olmadığında çok daha iyi hale gelir:

Google her yıl yalnızca reklam göstererek milyarlarca dolar kazanıyor. Bu reklamlar, herhangi bir çevrimiçi platform için ana gelir kaynağıdır ve YouTube da farklı değildir. İzlemek istediğiniz her şeyi sağlar ve YouTube, önde gelen video paylaşım platformu olarak ününü korumak için çok para harcar. Bu nedenle, ücretsiz video akışı sağlamak için reklamlar görüntüler. 

İnsanlar reklamları sevmez. Sadece video izlemek ve en sevdikleri şarkıların tadını çıkarmak istiyorlar. YouTube nihayet kullanıcıların bu talebine çözüm buldu ve bu çözüm YouTube Premium aboneliği şeklinde geliyor. 11,99 ABD doları ödeyebilir ve bir ay boyunca reklamsız video akışının keyfini çıkarabilirsiniz. 

 • Çevrimdışıyken video oynatın:

Premium sürüm ayrıca çevrimdışı video oynatma olanağı sunar. Bu özellik gibi sınırlı veri planına sahip kişiler. Değerli verileri harcamadan fazladan veri kaydedebilir ve favori videolarını YouTube’da izleyebilirler. 

Bu Yazımızda Okuyun :   SnapTube APK Premium v5.08.0.5084010 İndir

Gerekli videoyu arayabilir ve bulabilir ve ardından videoyu çevrimdışı akış için kaydetmek üzere seçenek menüsünü açabilirsiniz. Veri israfını önlemenin ve yine de YouTube’da favori videolarınızı oynatmanın harika bir yoludur. Başka hiçbir video paylaşım sitesi bu tür özellikler sunmaz. Bu yüzden YouTube Premium oldukça kullanışlıdır.

 • Google Play Müzik, YouTube Music Premium ile ücretsizdir:

Bilmeyenler için Google Play Müzik Spotify’dan çok daha iyi ve Apple Music kadar harika. Tüm Google Play Müzik aboneleri ücretsiz olarak YouTube premium, YouTube Premium aboneleri de ücretsiz olarak Google Play Müzik alır. Bu hizmetlerin ikisi de harika. You Tube Premium Music, plana zaten dahil edilmiştir. 

Uzmanlar, Google Play Müzik kitaplığının Spotify’ın sunduğundan daha fazla şarkıya sahip olduğuna inanıyor. Bulut soyunma hizmeti tek kelimeyle harika çünkü kullanıcı şarkılarına istediği zaman ve her yerde erişebilir. 

 • Diğer uygulamaları kullanabilirsiniz:

Bir YouTube videosu, başka bir uygulamaya geçtiğinizde genellikle varsayılan YouTube uygulamasında durur. YouTube premium kullanırken durum böyle değildir. Tüm uygulama küçük bir açılır pencereye dönüşür. Diğer uygulamaları açabilir, bu uygulamaları kullanabilirsiniz ve bu çoklu görev özelliği, YouTube Premium’u kullanıcılar için oldukça özel kılar. 

 • YouTube orijinallerine ücretsiz erişim:

YouTube orijinalleri, dudak uçuklatan birçok web dizisi ve şovu içerir. YouTube orijinallerinden favorilerinizden bazılarına sahip olabilirsiniz. Tahmin edin, YouTube Premium aboneliğinizi kullanarak tüm bu şovları ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. 

Yukarıda listelenen özellikler dahil diğer birçok özellik, YouTube Premium’u her kullanıcı için oldukça kullanışlı hale getirir. Önemli miktarda paraya mal oluyor ve bu yüzden birçok kişi YouTube Premium’a abone olmadı. Şimdi, tüm harika özelliklerin tadını çıkarmak için YouTube Premium MOD APK’yı seçiyorlar. 

SSS:

MOD APK yüklenmiyorsa ne yapmalıyım?

Cihazınızın Android 4.4 veya sonraki sürümlerle donatıldığından emin olmalısınız. Varsayılan YouTube uygulama reklamını devre dışı bırakmanız ve ardından gerekli Android sürümüne sahipseniz ve MOD APK hala yüklenmiyorsa MOD APK’yi yüklemeyi denemelisiniz.

Uygulama çalışmıyorsa ne yapmalı?

Uygulamayı zorla durdurmalı ve ardından önbelleği temizlemeli ve düzgün şekilde yeniden başlatmak için verileri temizlemelisiniz.

Giriş sorunları ile karşılaşırsam ne yapmalıyım?

Gerekli “ek uygulamayı” indirdiyseniz bu tür sorunlar ortaya çıkmaz. Bu uygulama, YouTube MOD APK’sının düzgün çalışmasını sağlar.

YouTube MOD APK’da video oynatırken diğer uygulamalar nasıl kullanılır?

Öncelikle MOD APK üzerindeki videoyu oynatmak zorundasınız ve ardından ekranınızın sağ alt köşesinde minik bir simge göreceksiniz. Bu simgeye dokunun ve bu video küçük bir açılır pencereye dönüşecektir. Artık telefonunuzdaki diğer uygulamaları kullanabilirsiniz.

”Google
25 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar