Teknobu

Dealers Life Apk Güncel Son Sürüm İndir 2021


Dealers Life Apk Güncel Son Sürüm İndir 2021

Dealers Life Apk Güncel Son Sürüm İndir 2021

Dealers life kendi ikinci el dükkânınızı işlettiğiniz eğlenceli bir yönetim oyunudur. Dealers Life Apk güncel son sürümünü indirin.

Sizlerde kendi ikinci el dükkanınızı işleterek eğlenceli bir oyun oynayarak bir dükkan geliştirebilir para kazanabilir yönetimini sağlayabilirsiniz. Bu dealers life apk oyunun güncel türkçe yamasını ücretsiz para hileli tam sürümünü indirmek için aşağıda sizlere vereceğimiz bağlantıdan güvenle indirebilir oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Dealers Life Apk Hakkında

Dealers Life Apk

Dealer’s Life, kendi dükkanınızı yönettiğiniz eğlenceli bir iş adamı oyunudur. Üretilen sonsuz sayıda ürünü satın almak için sonsuz sayıda müşteriyle pazarlık yapın! Saatlerce eğlenin ve piyon imparatorluğunuzu oluşturmak için tüm müzakere, psikoloji ve yönetim becerilerinizi kullanın!

Dealers Life Apk Özellikleri

image 44
 • Tümü prosedürel olarak oluşturulmuş, kaçınılması sahte öğelerle satın alınacak ve satılacak sonsuz öğeler
 • Her biri kendi kişiliğine ve görünümüne sahip, tümü prosedürel olarak oluşturulmuş, pazarlık edilecek sonsuz müşteriler.
 • Şimdiye kadar gördüğünüz teknik açıdan en gelişmiş müzakere motoru
 • Açık artırmada prestijli öğeler satın almak için rakiplerinizi yenin ve teklif verenlerin kendileri için rekabet etmesini izlemek için öğelerinizi açık artırmaya koyun!
 • Neyi artırmaya karar verdiğinize bağlı olarak karakterinizin becerilerini özelleştirin ve farklı oyunlar oynayın, size en uygun oyun stilini bulun
 • Rehin dükkanınızın özelliklerini yönetin: envanterinizi, şehirdeki konumunuzu, günlük maksimum müşteri sayısını ve daha fazlasını takip edin
 • İşinizde size yardımcı olması için çalışanları işe alın: en iyi uzmanları, restoratörleri, profilcileri, analistleri, katipleri ve daha fazlasını arayın. Büyük kazanç için satın alın, onarın, tahmin edin ve yeniden satın!
 • Rastgele etkinlikler, tekrar eden karakterler ve farklı oyun sonları her oyunu benzersiz bir deneyim haline getirecek!
 • Kült filmlerden ve video oyunlarından çok sayıda mizah ve alıntı
Bu Yazımızda Okuyun :   GTA 6 Apk İndir 2021 Gta 6 Nasıl İndirilir?

Benzersiz davranışları ve özellikleri olan binlerce benzersiz müşteri: hepsi görüşmeler sırasında görünümlerine yansıyan benzersiz psikolojik özelliklerine göre farklı davranırlar. Karakter Insight becerinizin yardımıyla, önünüzde kim olduğunuzu, onlara nasıl davranacağınızı, ne zaman zorlayacağınızı ve tekliflerini ne zaman kabul etmeniz gerektiğini anlamak size kalmış.

Daha iyi bir görünüm ve daha iyi bir şehir yerleşimi ile yeni bir dükkanına transfer etmek için yeterli parayı biriktirmeye çalışın: günlük müşteri sayınız kesinlikle artacaktır! Ve envanterinizi daha fazla müşteri çekmek için efsanevi öğeler toplayarak eşyalarla dolu tutun!

maxresdefault 12

Uygulama Değişiklikleri

 • – Türkçe yama geldi!
 • – Küçük metin düzeltmeleri
 • – Hata düzeltmeleri

Dealers Life Apk Güncel Son Sürüm İndir 2021

Aşağıdaki bağlantıdan hileli türkçe yaması olan dealers life apk son sürümü indirebilirsiniz.

DOWNLOAD APK 11

”Google
8 Beğenmekten Vazgeç