Teknobu

İnternet Cafe Simulator 2 Apk (Güncel) İndir


İnternet Cafe Simulator 2 Apk (Güncel) İndir

İnternet Cafe Simulator 2 Apk (Güncel) İndir

İnternet Cafe Simulator 2 Apk sürümünü hemen indirin. İnternet Cafe Simulator 2 Apk için indirme bağlantısını web sitemizde bulabilirsiniz.

İnternet Cafe Simulator 2 Apk , 7 Ocak 2022’de çıktı. Sizde hemen bu en güncel son sürümü İnternet Cafe Simulator 2 apk’yı indirin oyunun keyfini çıkartın.

İnternet Cafe Simulator 2 Apk Hakkında

Serinin ikinci oyunu çok daha detaylı ve farklı yeni mekanikler içeriyor. Harika bir internet kafe inşa et. Sokak haydutlarının ve gangsterlerin paranızı almasına izin vermeyin. 

İnternet Cafe Simulator 2 Apk
İnternet Cafe Simulator 2

Kafenizin içine bomba bile atabilirler. Yağmurlu günlerde daha fazla müşteri çekebilirsiniz. Teknoloji ağacından geliştirmek istediğiniz becerileri artırın

Bir iş dahisi mi yoksa kafesini korumada yetenekli bir kavgacı mı olacaksın? Kardeşinin borcunu ödemek için para kazanmak zorundasın! Muhafızları koru. Müşterileriniz için yemek hazırlayın. Elektrik kesintileri için jeneratörler kurun. Bilgisayarları iyileştirin. 

Oyun lisansları satın alın. Müşterileri memnun edin. Bir harabeyi harika bir kafeye dönüştürün. İyi bir insan olarak normal bir şekilde ilerleyebilir. Ya da tamamen yasa dışı işlere bulaşabilirsiniz. Kafeniz için çalışanları işe alın ve onlara iyi davranın. Unutmayın, müşteri her zaman haklıdır!

Bu Yazımızda Okuyun :   Gamers GLTool Pro Mod Apk (Güncel Sürüm) 2021

İnternet Cafe Simülatör 2 Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur

ternet Kafe Simülatör 2
ternet Kafe Simülatör 2
  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda indirme bağlantısına yönlendirileceksiniz.
  2. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Internet Cafe Simulator 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Internet Cafe Simulator 2’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e sahip olmalısınız, buradan ulaşabilirsiniz ).
  4. Internet Cafe Simulator 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

İnternet Kafe Simülatör 2 Apk Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile İnternet Cafe Simülatörü 2 Ücretsiz İndir’i başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

İnternet Cafe Simulator 2 Apk
İnternet Cafe Simulator 2

”Google
Beğen