Teknobu

FNAF 6 Pizzeria Simulator Apk (Sınırsız Para) İndir


FNAF 6 Pizzeria Simulator Apk (Sınırsız Para) İndir

FNAF 6 Pizzeria Simulator Apk (Sınırsız Para) İndir

FNAF 6 APK oyununun en güncel son sürümünü web sitemizden indirebilirsiniz. Sizde hemen sınırsız para hileli FNAF 6 Pizzeria Simulator Apk’yı indirin.

FNaF 6: Pizzeria Simulator, garip ve anlaşılmaz şeylerin gerçekleştiği bir oyundur. Pizzacıyı yönetmeniz ve her yönden geliştirmeniz gerekecek. Sana iyi bir gelir getirmesi gerekecek. Ancak bu kurumda her gece açıklanamayan olaylar meydana gelir. 5 gün boyunca anlamanız gereken şey bu. Bu testle başa çıkmanız durumunda hoş bir bonusunuz olacak.

FNAF 6 Hakkında Önemli Bilgiler

FNAF 6 APK, Clickteam USA LLC tarafından sunulan bir simülasyon oyunudur. Five Friends at Freddy’s’in animatronik temalı serisinin ticari bir yönünü tanıtıyor. Oyunun çeşitli özelliklerinin kilidini açmak için nakit kullanabileceksiniz.

Başlangıçta, Freddy Fazbear’s Pizzeria restoranınızı geliştirmekle görevlendirileceksiniz. Pizza yapmak da dahil olmak üzere görevleri tamamlamanız gerekir. Bu şekilde, oyununuzu daha iyi hale getirmek için yeterli para kazanacaksınız.

Ekonomi dokunuşlu korku tabanlı oyunları seviyorsanız, FNAF 6 APK android indirmelisiniz. Oyun hafiftir ve tüm Android 5.0 ve üzeri cihazlarla uyumludur. Telefonunuzda ayrıca en az 2 GB RAM olmalıdır.,

Bu Yazımızda Okuyun :   Plague İnc Mod Apk (Güncel Sürüm) Kilitsiz 2021

FNAF 6 APK Nasıl Oynanır

FNAF 6
FNAF 6 APK

FNAF 6 indir APK tam sürümü, kıvrımlar ve dönüşlerle doludur. Pizza ve diğer lezzetleri servis edebileceğiniz bir restoranın sahibi olacaksınız. Hatta mağazadan havalı kostümler satın alabilir veya tesisinizi yükseltebilirsiniz.

Başlangıçta, küçük bir restoranla başlayacaksınız. Daha fazla özelliğin kilidini açmak için tesisi yükseltmeniz gerekecek. Örneğin, mutfağınızı birden çok kez yükseltebilirsiniz. En son sürüm, daha iyi oyun için gelişmiş bir kamera sistemi sunar.

Ek olarak, FNAF 6 Pizzeria Simulator indirmesi, oyundan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan uygulama içi satın alımlara sahiptir. Oyunda üstünlük kazanmak istiyorsanız, mağazalarından kaynak satın alabilirsiniz. Onları gerçek para kullanarak satın alabilir veya görevleri tamamlayarak kazanabilirsiniz.,

Restoranı müşteriler için çekici hale getirdiğinizden emin olun. Müşterilerinizi korkutup kaçırabilecek olayları önlemek için animatroniklerinize dikkat edin. Ayrıca pizzacıyı halka açmadan önce tüm ekipmanlarınızın isteğe bağlı olarak çalıştığından emin olun.

FNAF 6 Apk’yı İndirin (Sınırsız Para, Kilitsiz)

Engellenmemiş FNAF 6 Pizzeria Simulator oyunu, daha fazla eğlence için daha fazla özellik sunar. Oyundan daha fazla keyif almanızı sağlayacak olağanüstü grafikler sunar. İşte özelliklerinden daha fazlası:

  • FNAF 6 Pizzacı Simülatörü MOD APK Sınırsız Para. Oyunun bu modifiye edilmiş versiyonu, pizzacınızı yönetmek için ihtiyacınız olan tüm kaynakları sunuyor. Bu oyunun tüm özelliklerine ücretsiz olarak erişeceksiniz.
  • Her Şeyin Kilidi Açıldı. Oyun ayrıca tüm animatroniklere ve haritalara erişmenizi sağlar. Oyunu oynarken bunları korkusuzca kullanabilirsiniz.
  • Reklamsız. Oyunu zaman zaman reklamlar çıkmadan oynayabilirsiniz. Her şey sorunsuz olacak ve harika bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.
FNAF 6 Apk
FNAF 6 Apk

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç