Teknobu

Rope Hero Vice Town Apk 3.3.1 (Güncel) İndir






Rope Hero Vice Town Apk 3.3.1 (Güncel) İndir

Rope Hero Vice Town Apk 3.3.1 (Güncel) İndir

Rope Hero Vice Town Apk 3.3.1 son sürümünü web sitemizden indirebilirsiniz. Rope Hero Vice Town Apk nasıl indirilir nasıl kurulu bunlarıda sitemizde sizlere anlattık.

Rope Hero Vice Town Apk 3.3.1, ücretsiz bir Android aksiyon oyunudur . Silinmiş anıları olan deneysel bir konu olan nominal Halat Kahramanı olursunuz. Kostümün sana, güvenilir tırmanma ipinle birlikte keşfetmen, görevleri tamamlaman ve zihnini toparlamak için çalışman için kullandığın süper güçler veriyor.

Rope Hero Vice Town Apk 3.3.1 apk nasıl indirilir nereden indirilir nasıl kurulur işte tüm detaylarıyla aşağıda sizlere açıkladık.

Rope Hero Vice Town Apk 3.3.1

Rope Hero Vice Town Apk 3.3.1
Rope Hero Vice Town Apk 3.3.1

Rope Hero Vice Town 3.3.1 Apk, android’de popüler bir 3D aksiyon ve üçüncü şahıs oyunudur. Şehirde özgürce dolaşabileceğiniz ve yeni yerleri keşfedebileceğiniz oyunda süper kahraman olarak oynayın. Karakterinizin sadece Rope olarak bilinen garip bir silahı var. Şehirde dolaşın ve etrafınızda neler olduğunu öğrenin. Oyunda ilginç ve heyecan verici görevleri ve günlük görevleri tamamlayın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Toca Life World 1.39 Apk İndir (Güncel Sürüm)

Düşmanlarınızı yok etmek ve şehri temiz tutmak zorundasınız. Oyunda ilerleyin ve karakterinizin yeteneklerini geliştirin. Bu oyunda araçları kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz oyun ve mod sürümü nedeniyle tüm oyun içi satın alımlar tamamen ücretsizdir. Oyunda sınırsız kaynak elde edeceksiniz. Tüm öğeleri ücretsiz satın almak için sınırsız para kazanın.

Kontroller çok basit ve anlaşılması kolaydır. Joystick hareket için ekranın sol tarafında mevcuttur ve tüm eylem ve saldırı düğmeleri ekranın sağ tarafındadır. İnanılmaz bir oynanışa sahip ilginç bir hikayesi var. Bir sonraki hikaye kısmını ortaya çıkarmak için görevleri tamamlayın.

Düşmanlarınızı yenebilir ve ipinizle onları öldürebilirsiniz. Özgürce keşfedebileceğiniz güzel ve büyük bir haritaya sahiptir. Kilidini açın ve düşmanı dondurmak için güçlü silahlar ve dondurucular bulun. Savaşlar için bulabileceğiniz ve donatabileceğiniz geniş bir silah koleksiyonuna sahiptir. Çarpıcı görsel detaylara sahip gerçekçi 3D grafiklere sahiptir. 10’dan fazla benzersiz görev çizgisine sahiptir. Görevleri tamamlayın ve farklı ödüller kazanın. Daha fazla yetenek ve gücün kilidini açmak için kahramanınızı kolayca yükseltebilirsiniz. Şehrinizi suçtan koruyun ve kasabanızın insanlarını koruyun. Şimdi bu aksiyon ve macera oyununun özellikleri hakkında konuşacağız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Hello Neighbor Apk İndir Tüm Bölümler Açık 2021

Rope Hero Vice Town Apk 3.3.1 (Güncel) İndir

Aşağıda sizlere vereceğimiz bağlantıdan son sürüm en güncel Rope Hero Vice Town Apk 3.3.1 sürümünü indirebilir ve oyunun keyfini çıkartabilirsiniz. Bu sürümde sınırsız para ve bir çok özellik mevcuttur.

Birçok kişinin halat kahraman apk ile modlu apk arasındaki farkın ne olduğu konusunda kafası karışıyor. Eh, modlu sürümde kilidi açılmış silahlar, tasarımlar, kostümler vb. gibi daha fazla özellik var.  Rope Hero Vice Town 3.3.1 Apk , oynamaya başladığınızda sizi kendine bağlayacak oyun türüdür.

Rope Hero Vice Town Apk 3.3.1
Rope Hero Vice Town Apk 3.3.1

”Google
Beğen