Web Analytics
Teknobu

Stickman Falling Mod APK 2.11 (Sınırsız Para) 2022
Stickman Falling Mod APK 2.11 (Sınırsız Para) 2022

Stickman Falling Mod APK 2.11 (Sınırsız Para) 2022

Stickman Falling Apk için Sınırsız para hileli sürümünü sizlerle paylaşıyoruz. Sizde sınırsız para elde etmek için Stickman Falling Mod Apk 2.11’i hemen indirin.

Şu anda oynanabilecek çok fazla yarış ve çöp adam oyunu var. Bu oyunlar, zaman öldürmek için eğlenceli bir yol sundukları için oynaması zevklidir. Çöp Adam oyunları, geliştiriciler için yapımı kolay ve insanlar için oynaması eğlenceli olduğu için çok popülerdir.

Bu nedenle, şu anda keyfini çıkarabileceğiniz en iyi oyunu arıyorsanız, Stickman Falling’i deneyin. Basit bir ifadeyle, bu oyun ölümünüze mümkün olan en acı verici ve vahşice düşmenizi sağlar.

Bu oyunda, yaratıcılığınızı test edecek benzersiz ve şiddetli oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Buradaki amaç, mümkün olan en muhteşem şekilde yıkılıp en yüksek puanları almaktır. Daha sonra 14 seviyenin, üç karakterin, dokuz aracın ve çeşitli eğlencelerin tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca farklı aksesuarlar ve kitler de mevcut ve şimdiye kadarki en acımasız çöp adam oyununun tadını çıkarın! Oynamak istediğiniz seviyeyi seçin ve farklı senaryolarla eğlenceli bir oyunun tadını çıkarın. Şimdi gelelim Stickman Falling Mod APK 2.11 sürümü nasıl indirilir sınırsız para nasıl elde edilir.

Stickman Falling Mod APK 2.11 (Sınırsız Para) Özellikleri

Stickman Falling Mod APK
Stickman Falling Mod APK

Stickman Falling’de yapabileceğiniz çok eğlenceli şeyler var! İstediğiniz her şeyi deneyebilir ve şu özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz:

Eğlenceli Eşsiz Bir Oyun – Bugün size keyifli vakit geçirebilecek pek çok oyun var. Çoğu zaman, günümüzde trend olan bir diğerinin tamamen karbon kopyası olan oyunlar görüyoruz. Oyunlar pastadan pay almak için başarılı oyunları kopyalar.

Ancak Stickman Falling, istediğiniz gibi ölmenize izin veren bir oyun olduğu için farklıdır! Burada, hayatta kalmak yerine, olabildiğince vahşice düşmeniz gerekecek.

Bu oyunun çocuklar için olmadığını söylemek güvenli, bu yüzden çok iyi! Burada düştüğünüzde her türlü hileyi yapabilir, bu sayede bugün ürkütücü sahnelere şahit olabileceğiniz bir oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Robot, spor bebek ve normal karakter gibi farklı karakterler de kullanabilirsiniz. Fırıldak, füze, C4 ve diğerleri gibi benzersiz kitleri de seçebilirsiniz. Seviyelerde kullanabileceğiniz farklı aksesuarlar da var!

Farklı Seviyeler – Acımasız oyunlardan hoşlanıyorsanız, Stickman Falling indirmek için mükemmel bir oyundur. Bu utangaç olmayan bir oyun ve size ölmenin mümkün olan en zorlu yolunu gösterecek. Bu oyunda amacınız karakterinize mümkün olduğu kadar çok hasar vererek mümkün olduğunca çok puan elde etmektir.

Burada oynayabileceğiniz farklı seviyelerin tadını çıkarabilirsiniz! Her birinin ölmeniz için başka tasarımları, tuzakları ve yolları var. Shark Jaws, Saws Hole, Two Stairs, Slide Up, Arrows Field, Bouncing Up, Arrows Valley ve daha fazlası gibi farklı seviyelerin keyfini çıkarın.

3 Karakter ve 9 Araç – Spor bebek, normal adam ve robot gibi tadını çıkarabileceğiniz farklı karakterler de var. Ardından, jetpack, motosiklet, bisiklet ve daha pek çok başka araç da var.

Her araçta ve diğer karakterlerle yaşayabileceğiniz farklı eğlence türleri var!

Aksesuarlar ve kitler – Stickman Falling’de C4, fırıldak ve füzeler gibi eğlenceye katkıda bulunacak farklı kitler de ekleyebilirsiniz. Ayrıca testere, buhar, TNT, ok taret, bıçak taret ve çok daha fazlası gibi seviyelere sahne ekleyebilirsiniz. Bunları ekle

Eşsiz konsept ve grafikler – Bu uygulama, benzersiz bir konsepte ve seveceğiniz resimlere sahiptir! Acımasız ve görsel grafiklerin keyfini şimdi çıkarın.

Stickman Falling Mod APK 2.11 (Sınırsız Para) İndir

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm sınırsız para hileli Stickman Falling Mod APK 2.11’i indirin.

Stickman Falling Mod APK
Stickman Falling Mod APK
”Google
7 Beğen