Teknobu

Five Nights at Freddy’s AR Apk İndir 2022


Five Nights at Freddy’s AR Apk İndir 2022

Five Nights at Freddy’s AR Apk İndir 2022

Five Nights at Freddy’s AR Apk oyununu indirin. Fnaf Ar Apk oyunu için indirme linkini aşağıda sizlerle paylaştık. Hemen indirin.

Korku oyunlarından hoşlanan biriyseniz, şu anda oynamak için çok heyecan verici oyunlar var. Bu kategori altında bugün ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz çok sayıda benzersiz oyun var.

Kendinizi korkutmayı seviyorsanız, korku oyunlarından daha heyecan verici bir şey yoktur. Five Nights at Freddy’s imtiyazı tamamen başarılı oldu. FNAF AR’de korku oyunlarıyla yeni bir şekilde eğlenebilirsin!

Illumix’in bu eğlenceli oyununda, Fazbear Funtime Service’ten çıkarken hayatta kalmaya çalışırken oynamaktan keyif alacaksınız. Animatronikler misafirleri eğlendirmek yerine onlara düşman olmaya başladılar.

Bu korku oyunu, artırılmış gerçeklik kullanarak oynarken kendinizi kaptırmanızı sağlar. Bunun yaptığı şey, evinizi arka plan olarak kullanmak için telefonunuzun kamerasını kullanabilmenizdir. O zaman bugün artırılmış gerçeklik için tasarlanmış görsel-işitsel dizilerin keyfine varacaksınız!

Five Nights at Freddy’s AR Apk Yenilikler

Five Nights at Freddy's AR Apk
Five Nights at Freddy’s AR Apk

Korku yönü de büyük ölçüde arızalı ekipmana dayanıyor, bu nedenle vizyonunuz sürekli arızalanıyor. Çoğu zaman görünmez olan robotları avlarken işleri daha da kötüleştiriyor. Mobil kameranız aracılığıyla robotları avlamak için el fenerinizi ve taserinizi kullanacaksınız. Korkunç grafiklerle birleşen oyunun ses efektleri ve telefon titreşimleri, oyunu değerli bir sürükleyici deneyim haline getiriyor. Telefonunuzu sıkıca tuttuğunuzdan emin olun.

Bu Yazımızda Okuyun :   Retro Brawl Apk İndir Son Sürüm 2021

Five Nights at Freddy’s AR, mobil kameranıza, mikrofonunuza ve konum hizmetlerinize erişmenize izin vermek için ihtiyaç duyacağınız en son Artırılmış gerçeklik tarzı oyun üzerine kuruludur. İlk teslimat bildiriminizi alır almaz haritada yakınlarda bir şey olduğunu gösteren bir işaret belirir. Güçleri biteceği için el fenerini ve TASER’ı akıllıca kullanın.

Five Nights at Freddy’s AR Apk İndir

Korku oyunları oynamayı seven biriyseniz, hemen şimdi FNAF AR Apk’yı indirebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz!

DOWNLOAD APK 56
”Google
Beğen