Teknobu

City Car Driving Apk 1.5.9 (Son Sürüm) İndir


City Car Driving Apk 1.5.9 (Son Sürüm) İndir

City Car Driving Apk 1.5.9 (Son Sürüm) İndir

City Car Driving Apk 1.5.9 sürümünü hemen indirin. City Car Driving Apk en son güncel sürümü web sitemizde mevcut hemen indirin.

City Car Driving’de büyük bir şehirde araba kullanmayı deneyimleyebilirsiniz. Ağırlık, hız ve hasarın gerçekçi bir şekilde hissedilmesi için araba fiziği ile tasarlanmıştır. Bu oyun 11 farklı kart ve çeşitli zorluk seviyelerinde 24 sürüş görevi ile birlikte gelir. Ayrıca bu oyunun 3D dosyalarını, fiziği ve diğer belirli dosyalarını da değiştirebilirsiniz; fizik ayarları ile kendi araba modellerinizi ekleyebilirsiniz.

City Car Driving Apk 1.5.9

City Car Driving Apk 1.5.9
City Car Driving Apk 1.5.9

Kimse araba kullanmayı öğrenmenin kolay bir iş olduğunu söylemedi ama PC için bu simülatör, City Car Driving, sınava girmeden önce istediğiniz kadar pratik yapmanızı sağlar.

Özellikle büyük şehirlerde veya sizin hiç bilmediğiniz yollarda araba kullanmayı öğrenmek stresli olabilir. City Car Driving , alışık olduğunuzdan çok farklı bir sürüş simülatörüdür , ancak aynı zamanda yeni sürücüler veya hala sürücü kursuna devam edenler için gerçekten uygundur.

Bu Yazımızda Okuyun :   Ghosty Apk İndir v1.4.5 Son Sürüm Gizli İnstagram Profil Görüntüleme Uygulaması

İstediğimiz kadar yarışıp drift yapabileceğimiz, trende yolcu taşıyabileceğimiz veya kamyonumuzla mal teslim edebileceğimiz bir ortamla karşılaşmak yerine, bu simülatörde yol güvenliği kurallarına uyan , dönüşleri gösteren, ödeme yapan bir araba kullanmamız yeterli. tüm trafik işaretlerine dikkat edin ve yayalara yol verin. Başka bir deyişle, bu bir sürücü kursu simülatörüdür.

Özellikleri

Direksiyon başında gerçek durumlar oluşturabilecek bir sürüş simülatörü bulma olasılığı konusunda hala şüpheleriniz varsa , bu özellikler size bu oyunun geliştiricilerinin olası her ayrıntıyı dikkate aldıklarını kanıtlayacaktır:

  • Hem Avrupa hem de Amerika düzenlemelerini içerir .
  • Sürülecek 11 farklı araç .
  • Oyuncu, aşırı ve beklenmedik sürüş durumlarına hazırlanmak için farklı zorluklarda 24 görevi tamamlayabilir .
  • Haritalar , sürüş deneyimini daha ilginç hale getirmek için rastgele oluşturulur .
  • Sürüş ve hava koşulları tamamen gerçektir (kar, yağmur, buz, sis…).
  • Sol ve sağ elini kullananlar için sürüş modu .
  • Belirli hareketleri ve manevraları öğrenmek için kapalı bir yarış pisti içerir .
  • Gerçekçi fizik motoru.
  • Simülatör , kullanıcının bu devasa sanal dünyada araba sürerken kaybolmamasını sağlamak için bir şehir haritası içerir ve ayrıca yoldayken belirli navigasyon tavsiyeleri içerir.
Bu Yazımızda Okuyun :   Reports+ Pro Apk v1.010 İndir 2021

İkincisinin yanı sıra oyun , yolun yanlış tarafında giden bir araba, çıkmaz sokak, olması gereken bir yaya geçidi gibi yeni sürücülerin tehlike anında direksiyonun arkasında nasıl tepki vereceklerini öğrenmelerine yardımcı olan tehlikeli durumları içerir. ‘t, farlar çalışmıyor vs. Daha fazla gerçekçilik, imkansız.

City Car Driving Apk 1.5.9 (Son Sürüm) İndir

City Car Driving Apk 1.5.9 sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz.

City Car Driving Apk 1.5.9
City Car Driving Apk 1.5.9

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç