Teknobu

Youtube Premium Apk Mod: Ücretsiz Premium Özellikleri İndirin 2021


Youtube Premium Apk Mod: Ücretsiz Premium Özellikleri İndirin 2021

Youtube Premium Apk Mod: Ücretsiz Premium Özellikleri İndirin 2021

Bu yazıda, YouTube Premium Apk Modunu ücretsiz olarak indirme adımlarını gösteriyoruz!

Premium imza, çevrimiçi multimedya severler için büyük avantajlar sağlar. Bu yazıda, YouTube Premium Apk Modunu ücretsiz olarak indirme adımlarını gösteriyoruz!

Youtube Premium Apk Mod Açıklama

YouTube, her türden videodan bahsederken web’deki ve dünyadaki en büyük topluluktur. Günümüzde YouTube aynı zamanda bir müzik uygulaması, bir video yayın platformu ve sosyal medya haline geldi. Kullanıcılar masaüstünden, mobil cihazdan ve TV’den youtube’a bile erişebilir. Genel olarak, burası insanların multimedya ihtiyaçları için geldikleri nihai yerdir.

YouTube, 2015’ten bu yana  her ay ödenen bir premium üyelik sunmaya başlıyor  . Bu premium abonelik, ilginç özelliklerle hizmet deneyiminin çoğunu iyileştirebilir. Örneğin, mobil cihazlardaki YouTube uygulamasında, kullanıcılar diğer etkinlikleri gerçekleştirirken arka planda videoların oynatılmasına izin verebilir.

Bu gönderide, YouTube Premium’un ödemeye değer olup olmadığına karar vermeniz için size tüm bilgileri vereceğiz. Ardından Mod Apk sürümünü nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz!

Youtube Premium Apk Mod
Youtube Premium Apk Mod

YouTube Premium Aboneliği için ödeme yapmaya değer mi?

YouTube için ödeme yapmak çoğu kullanıcı için garip gelebilir. YouTube’un popülaritesi, ücretsiz ve kullanımının gerçekten çok kolay olmasından kaynaklanmaktadır.

Birkaç durumda, kullanıcılar ücretsiz olarak videoları tüm dünyayla paylaşabilir ve milyonlarca kişiyi izleyebilir. YouTube her gün tüm dünyadan milyonlarca ücretsiz ziyaretçiyi çekerek ayda 2 milyar aktif kullanıcıyla sonuçlanır. Omnicore Agency, YouTube’un muhteşem istatistiklerini sunduğu bu sayfaya sahiptir  . Bir kontrol etmeye değer.

Bu Yazımızda Okuyun :   Dictators No Peace Apk İndir 2021

YouTube aynı zamanda Google’ın hemen ardından gelen en çok kullanılan ikinci arama motorudur. Potansiyelini fark eden dev teknoloji şirketi, web sitesini yayınlandıktan bir yıl sonra kurucularından satın aldı.

Şaşırtıcı kullanılabilirliğine rağmen, bazı şeyler geliştirilebilir. Örneğin reklamlar, YouTube kullanıcılarını en çok rahatsız eden şeydir. Bu nedenle, reklamsız abonelik, zamandan tasarruf etmek ve alakasız propagandayı izlemek istemiyorsanız çekicidir.

Abonelere ödeme yapmanın bir başka ilginç avantajı, YouTube videolarını izlemek ve YouTube müziğini çevrimdışı dinlemektir. Bir dakika içinde tüm bu özellikler hakkında daha fazla konuşacağız!

YouTube Premium’a erişim elde etmek için kullanıcılar, tam fiyatlı ve nispeten daha ucuz olan öğrenci ve aile gibi planlar arasında seçim yapabilir (en fazla 5 üye). Elbette bu, kullanıcının hizmet için ödeme yapma isteğine bağlıdır.

Daha sonra, ödenen avantajlarla ilgili tüm ödünleşmeyi göstereceğiz. Okumaya devam edin!

YouTube Premium’a neler dahildir?

YouTube premium üyeliğinin hangi avantajlara sahip olduğunu bilmek istediğiniz için, premium aboneliğin kaç avantajı olduğunu aşağıda sunacağız.

YouTube Premium üyelik özellikleri şunlardır:

  • Reklamsız : Akışınızı engellemeden videoları reklamsız izleyin.
  • Arka Planda Oynatma : Diğer uygulamaları kullanırken ve ekran kilitliyken bile videoların arka planda oynatılmasına izin verin.
  • Videoları İndirin : veri paketinizi yedekleyin ve seçilen videolara çevrimdışı erişin.
  • YouTube Originals’a erişin.
  • YouTube Music Premium : geliştirilmiş arayüz, reklamsız, çevrimdışı dinlemek için müzik indirme ve arka planda müzik çalma.

Reklamsız Videolar

Videoları kesintiye uğratan hiçbir reklam olmadığından, YouTube’daki deneyim gerçekten daha keyifli. Bu özellik ayrıca YouTube Music premium’da da mevcuttur. Mobil cihazınızda, masaüstünüzde veya Smart TV’nizde olsun, herhangi bir içeriğin keyfini kesintiye uğramadan çıkarabilirsiniz.

Arka Planda Oynatma

Çok görevli bir kişiyseniz, bu ikramiyeyi seveceksiniz. YouTube Premium ile, aynı anda başka bir uygulama kullanmanız gerekirse, videoların arka planda yayınlanmasına izin verebilirsiniz. Cihazınızın ekranı kilitliyken videonun sesini yine de dinleyebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Hileli Clash Of Clans Apk Mod Son Sürüm 2021 (Sınırsız Para Altın Elmas Hileli )

Videoları Mobil Cihazınıza İndirin

Bu hizmet, metro kullanıcıları ve veri paketlerini yedeklemesi gereken herkes için caziptir. YouTube’un premium bir üyesi olarak, videoları çevrimdışı izlemek için indirebilirsin. İzlemek istediğiniz videoları seçip tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz. Bu şekilde, multimedya içeriğinizi izlemek için her zaman internete ihtiyacınız olmayacak.

YouTube Orijinalleri

Ücretli bir YouTube üyesi olarak, YouTube tarafından üretilen orijinal içeriğe erişebilirsiniz. Özel videolar, filmler, web dizileri, TV şovları ve çok daha fazlası hakkında konuşuyoruz.  Sizin için ilginç bir şey olup olmadığını bilmek için tam listeye ve kanalına bakmaya değer  .

YouTube Müzik Premium

YouTube Müzik, Spotify gibi uygulamalarla bile rekabet eden popüler bir hizmettir. Bunun avantajı, YouTube’da video klipler mevcut olduğundan müziğin videolar gibi tüketilmesidir.

YouTube Music Premium alırsanız yukarıdaki tüm avantajlara müzik uygulamasında erişebilirsiniz. Çevrimdışı olarak ve hatta telefonunuzun ekranı bloke olsa bile müzik indirmek mümkündür. Bu seçenek ayrıca reklamsız kesintisiz bir müzik akışına erişmenizi sağlar.

Video avantajları dahil değil, 9,99 ABD doları tutarında bir YouTube Music Premium planı için kaydolabileceğinizi unutmayın. Ancak fiyat farkı çok küçük olduğu için belki buna değmeyebilir.

youtube premium 1
Youtube Premium Apk Mod

YouTube Premium’da İçerik Oluşturucular için Avantajlar Var mı?

YouTube Premium aboneliği, içerik oluşturucuların avantajlarını geliştirmez. Yalnızca tüketicilerin deneyimine odaklanır. Bunun için imzalamak size daha fazla abone kazandırmayacak veya bunun için size daha fazla araç sağlamayacaktır.

Ücretli bir YouTube üyesi olmanın başka faydaları var mı?

Resmi olarak, ödeme yapan üyeler için mevcut olan temel özellikler sadece yukarıda belirtilmiştir. Bununla birlikte, TechCrunch blogu reddedildiği için, premium aboneler yeni ürün deneylerinde ayrıcalıklı muamele görürler  . Bu, yeni ürünler ücretli üyelikler için olsun ya da olmasın, gelecekte yeni YouTube özelliklerine daha erken erişebilecekleri anlamına gelir.

YouTube Premium Apk Ücretsiz Denemesi Var mı?

YouTube Premium, kullanıcıların bir ay boyunca ücretsiz deneme sürümünün keyfini çıkarmasına olanak tanır. ilk ödemeden önce. Denemede tüm ücretli özellikleri kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanıcılardan aylık ücret alır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Nulls Brawl Stars 35.140 STU Güncel Mod Apk İndir

Ücretsiz olarak denemenin dışında, kullanıcılar Aile veya Öğrenci planları gibi alternatif planları da imzalayabilir. İkisi de bir ay boyunca ücretsiz deneme seçeneği sunuyor.

YouTube Premium’un maliyeti nedir?

YouTube Premium üyeliğinin tam ücreti aylık 11,99 ABD dolarıdır. Birleşik Krallık’ta fiyatı 11.99 £.

Aile planı ayda 17,99 ABD doları ücret alırken, öğrenci planı aynı dönem için 6,99 ABD doları ücret almaktadır.

YouTube Red ile YouTube Premium arasındaki fark nedir?

YouTube Red, video paylaşım platformunun mevcut ücretli sürümünün öncülüydü. Kullanıcılara reklamsız videolar izleme ve YouTube Originals’a erişim imkanı sundu. Ayda yaklaşık 10 dolar tahsil etti. Çok fazla değişmedi, çevrimdışı indirme ve arka planda oynatma gibi özellikler zaten mevcuttu. Tek önemli fark, YouTube Red için sağlanmayan YouTube Müzik’teydi.

YouTube Premium APK Modunu Nasıl İndirebilirim?

Son olarak, ücretli bir üyelik aradığınız şey değilse, ancak yine de avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, belki de APK Mod sizin için doğru seçimdir.

download 15
Youtube Premium Apk Mod

Bu mod için en son APK sürümü , çevrimiçi olarak indirilebilen 16.02.35’tir . Bu, ücretli özelliklerden ücretsiz olarak yararlanmanızı sağlayacaktır. Sadece risklere dikkat edin: ödemeyi önlemek için hesabınız Google tarafından bir ceza olarak yasaklanabilir.

YouTube Premium APK’sını cep telefonunuza indirmek ve yüklemek için, önce üçüncü taraf kaynaklardan yüklemelere izin vermeniz gerekir. Bir Android’de şu yolu izleyin: Ayarlar> Biyometri ve güvenlik> Bilinmeyen uygulamaları yükle> standart tarayıcınız. “Bu kaynaktan izin ver” seçeneğini ayarlayın ve APK dosyasını indirin.

Cihazınızda YouTube Premium Apk Modu çalışana kadar kurulumu takip edin.

Yazımızı okumaktan keyif aldığınızı umuyoruz!

YouTube Premium’u indirdiyseniz, bize deneyiminizi anlatan bir yorum bırakın! Sizden haber almayı çok seveceğiz!

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

”Google
25 Beğen

Yapılan Yorumlar