Teknobu

Simpler Premium Apk 2021 Türkçe İndir


Simpler Premium Apk 2021 Türkçe İndir

Simpler Premium Apk 2021 Türkçe İndir

Simpler ile İngilizce öğrenmek çok kolay sizde hemen son sürüm simpler premium apk 2021 türkçe sürümünü indirin.

Daha fazla ders ve ücretsiz İngilizce materyalleri almak için Simpler’ı (Mod, Premium Kilitsiz Ücretsiz) indirin. En iyi İngilizce bilgisini sağlayan bu uygulama sizin için kolay bir İngilizce öğrenme platformu olacak.

Simpler Premium Apk

 Simpler Premium Apk
Simpler Premium Apk Türkçe

İngilizce, insan bilgisinde bir başlangıç ​​noktasıdır. İngilizce iletişim kurmak bizim için son derece önemlidir. İngilizce dilini öğrenmek için bir öğretmenin eşlik etmesi gerekir. Simpler, çeşitli İngilizce materyaller sağlayarak ve bunlara ilginç İngilizce alıştırmalar eşliğinde öğretmeninizin yerini alacak.

Simpler, sezgisel kurallara sahip dilbilgisi içeren ücretsiz bir İngilizce öğrenme uygulamasıdır. Her konuya uyacak şekilde geliştirmek için çok çeşitli dersler ve basit gramer sistemleri sağlayacaktır. Bilgi testi modu aracılığıyla İngilizce sesini iyileştirir ve yanlış telaffuzu ortadan kaldırır.

Uygulamanın öne çıkan özellikleri

icon

İlginç eğitim

İngilizcenin yapısına eşlik eden dilbilgisini en sezgisel ve okunaklı şekilde öğrenin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Euro Truck Driving Simulator 3D Free Game Apk İndir

İngilizce dersleri sizi sıktı. Simpler, çeşitli durumlardaki dedektif hikaye oyunları aracılığıyla bir İngilizce öğrenme kütüphanesi sağlar. İlginç oyun. Göreviniz metin parçalarını arayacak ve uygun şekilde kuracaktır.

Bildirimler

Her gün birçok iş var, muhtemelen her gün İngilizce öğrenmeyi unutacaksınız. Simpler size günlük ingilizce derslerini otomatik olarak bildirecektir. Memor, her gün ve her yerde kilit ekranındaki bildirimler aracılığıyla yeni kelimeleri hatırlayın.

Mod Apk Özellikleri

Premium Kilitsiz : Simpler uygulamasında yüzlerce ücretsiz İngilizce materyale ve derse erişin. APK dosyamızı indirerek kesinlikle tüm premium üyelik özelliklerini kullanırsınız.

Reklam Yok: Derste görünen reklam, genel bir odak kaybına neden olacaktır. Artık İngilizcenizi öğrenirken hiçbir reklamla karşılaşmayacaksınız.

Simpler Premium Apk 2021 Türkçe İndir

Kısacası, İngilizce öğrenmek çok önemlidir. Ücretsiz İngilizce öğrenmek için merkezlere veya öğretmenlere gitmeyin. Daha basit bir uygulamayı ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz. Temelden ileri seviyeye kadar birçok gramer bilgisi sunar. Hemen şimdi son sürüm Simpler Premium Apk 2021 Türkçe İndirin ve uygulamanın keyfini çıkartın.

DOWNLOAD APK 14

”Google
3 Beğen