Teknobu

Enlight Pixaloop Pro Apk 1.3.7 İndir 2021


Enlight Pixaloop Pro Apk 1.3.7 İndir 2021

Enlight Pixaloop Pro Apk 1.3.7 İndir 2021

Sıkıcı fotoğraflarınızı ücretsiz olarak çarpıcı animasyonlara dönüştürmek istiyorsanız, Enlight Pixaloop Pro Apk 1.3.7 İndirin.

Güçlü Fotoğraf Düzenleme ve Animasyon Oluşturucu Uygulaması Enlight Pixaloop’u indirin. Tüm Premium Özellikleri Kullanmak Ücretsiz.

Statik bir fotoğrafı güzel görünümlü bir animasyona dönüştürmek gerçekten hayal bile edilemez. Fotoğraflarınızla video, slayt gösterisi, kolaj oluşturabiliriz. Ancak basit bir statik fotoğrafta bir animasyon oluşturmak bir rüyadır. Ancak Enlight Pixaloop Pro Android uygulamasıyla hayaliniz gerçek olacak. Lightricks Ltd, bu harika uygulamayı gelişmiş araçlarla yapıyor.

Şimdi, Enlight Pixaloop pro apk uygulamasının eski adıdır. Hem uygulama aynıdır hem de aynı uygulamayı alırsınız. Tüm Android kullanıcıları, Pixaloop Mod Apk’nin tüm premium ve gelişmiş özelliklerini kullanabilir . Gelişmiş araçları kullanarak resminizi tamamen değiştirebilirsiniz ve canlı fotoğraf gibi görünür.

Güçlü fotoğraf düzenleyicisi ve kolay arayüzü ile mevcut fotoğrafınızı daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Eşsiz eğlenceli efektler, özelleştirilebilir animasyonlar, hareketler, Fotoğraf Düzenleyici’de geçerlidir. Bu benzersiz özellikler, resimlerinizi çarpıcı ve ilginç hale getirmenize yardımcı olur.

Enlight Pixaloop Pro Apk nedir?

Enlight Pixaloop Pro Apk
Enlight Pixaloop Pro Apk

Enlight Pixaloop Pro Apk, tüm Android kullanıcılarının premium düzenleme özelliklerini kullanabileceği Pro Fotoğraf Düzenleyicisidir. Enlight Pixaloop, statik resimlerinize oldukça ilginç animasyonlar koymanıza yardımcı olur. Ayrıca, fotoğrafınızda kullanabileceğiniz birçok harika efekt, hazır ayar sunar.

Enlight Pixaloop Pro Apk Özellikleri

Pixaloop, platformunda birçok şaşırtıcı ve profesyonel özellik ve araç içerir. Burada tüm gelişmiş özellikleri ayrıntılı olarak göstereceğiz.

1) Fotoğrafınızla Yenilikçi Animasyon Oluşturun

Enlight Pixaloop pro apk uygulaması, Fotoğrafınıza şaşırtıcı ve yenilikçi animasyonlar uygulamanıza olanak tanır. Herhangi bir resminizi düzenleyiciye aktardığınızda, ilk “Animasyon” fikrini alırsınız ve üzerine tıklamanız gerekir. Ardından, gerçekten daha kolay ve mükemmel hale getirmek için daha fazla araç elde edersiniz. Yol, Bağlantı, Geometrik, Dondur, Döngü ve daha fazlası gibi.

Bu Yazımızda Okuyun :   İnattv34 Xyz Nedir? İnat Tv 34 Apk İndirmek Zararlı mı?

Yol aracı, animasyon yapmak istediğiniz görüntü üzerinde sürükleme çizgileri oluşturmanıza olanak tanır. Animasyon, görüntü üzerinde sürüklediğiniz çizgilere göre başlar.

İkincisi, canlandırmak istemediğiniz alanı seçmenize yardımcı olan Çapa’dır. Üçüncüsü, profesyonel bir araç olan Geometrik’tir ve aynı zamanda istediğiniz tüm alanları canlandırmanıza izin verir. Pixaloop Pro ile Geometrik aracını ücretsiz kullanabilirsiniz.

Hız seçeneği, animasyonu hızlandırmanıza veya azaltmanıza olanak tanır. Ayrıca daha iyi sonuçlar için oldukça yararlıdır. Dondurma aracı, canlandırmak istemediğiniz veya dondurmak istediğiniz yeri çizerek alanı seçmenize yardımcı olur.

Son araca Döngü denir ve üzerinde Blend, Boomerang ve Circular gibi üç araç daha tutar. Bu güçlü animasyon araçlarının tümü, size en iyi animasyon düzenleme esnekliğini sağlar.

2) Güzel Animasyonlu Gökyüzü Efektlerini Keşfedin

Fotoğraf düzenleyici için, Arka plan değişikliği veya silgi kullanımı çok gerekli bir şeydir. Ancak Pixaloop bir adım daha fazlasını veriyor. Burada bize, görüntünüzün Gökyüzü Arka Planının yerini almak için kullanabileceğiniz çok sayıda önceden yapılmış güzel Gökyüzü Efekti veriyor.

Şimdi, herhangi biri bunun basit bir şey olduğunu düşünüyorsa, ancak tüm Gökyüzü Efektlerine baktığınızda ve fotoğrafınızda kullandığınızda, gerçekten harika oluyor. Fotoğrafınızı sihire nasıl dönüştürdüğünü hayal bile edemezsiniz. Bu nedenle, seçeneği kesinlikle kontrol edin ve resimlerinizde kullanın.

Editördeki Animasyon seçeneğinin yanı sıra ikinci seçenek olan “Gökyüzü”nü göreceksiniz. Seçeneğe tıklayın ve ardından ücretsiz olarak kullanılabilecek yüzlerce efekti göreceksiniz.

3) Parçacık Efektlerini Kullanın

Gökyüzü Efektlerinden sonra, çok sayıda parçacık efekti içeren bir sonraki oldukça ilginç seçenek “Efektler” olarak adlandırılır. Parçacık efektlerinin çoğu yüzünüzden ve vücudunuzdan canlanır. Animasyon efektlerinin yönünü değiştirmek için büyük daireyi elde edersiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   1xBet Apk Mobil Uygulaması İndir 2021

Sadece en iyi efektleri seçmeniz ve üzerine tıklamanız gerekiyor. Sonra yönü ayarlayabilirsiniz. Otomatik olarak doğru konumu alır ve resminize daha yaratıcı bir görünüm kazandırır.

4) Hareketli Öğeler ve Metin

Bir başka harika özellik de hareketli öğeler veya çıkartmalar ve metindir. İlk önce hareketli öğelerden bahsedin ya da çıkartmalar diyebilirsiniz.

Editördeki “Elements” seçeneğine tıkladığınızda, tüm hareketli öğeleri veya çıkartmaları görebilirsiniz. Sis, bulut, ateş, futbol, ​​ağaçlar, kelebek, gökkuşağı, ışık efektleri ve daha fazlası gibi. Tüm elemanlar hareket ediyor. Sadece bunlardan birini seçin ve oynat düğmesine dokunun. Ardından seçilen öğenin animasyonunu görebilirsiniz.

Öğe bölümündeki son seçenekte, bazı güzel hareketli metin ön ayarlarını görürsünüz. Bunlardan herhangi birini seçin ve resminize bakın. Ardından metni düzenleyin ve kelimelerinizi yazın.

5) Yer Paylaşımı Seçeneğini Keşfedin

Pixaloop’un bir sonraki oldukça ilginç özelliği, Yer Paylaşımı seçeneğidir. Sadece “Kaplama” simgesine tıklayın ve önceden yapılmış tüm kaplama tasarımını görün. Bindirme tasarımının çoğu oldukça güzel görünüyor ve daha özgün bir görünüm vermek için doğrudan görüntünüzü kullanabilirsiniz.

6) Fotoğraflara Ses Efektleri Verin

Ayrıca Pixaloop’un tüm kullanıcılara onu kullanması için sunduğu çok inanılmaz bir şey. Editör’de “Ses” seçeneğini alırsınız, bir kez tıkladığınızda Yağmur, Okyanus, Fırtına, Havai Fişek ve daha pek çok başka müzik alırsınız.

Görüntünüze göre sesi seçmeniz gerekiyor, değil mi? Sesi seçerseniz, ses efektine tıklamanız yeterlidir; otomatik olarak görüntünüze uygulanır.

7) Camera FX’i uygulayın

Bir sonraki ilginç özelliğe “Camera FX” denir ve bu seçeneği Pixaloop Editor’da alırsınız. Temel olarak, fotoğrafınızı sallar ve harika hareketli efektler verir.

Bu seçenekte, Pixaloop, isterseniz Görüntünüzde kolayca kullanabileceğiniz bazı Kamera FX’leri sunar.

Bu Yazımızda Okuyun :   Real Racing 3 Mod Apk v9.3.0 İndir

8) Görüntüleri Ayarlayın

Pixaloop Android Uygulamasında sahip olduğunuz son araçtır. Aslında, fotoğrafınızın parlaklığını, kontrastını, doygunluğunu ve sıcaklığını ayarlamanıza yardımcı olur.

Her Fotoğraf Düzenleyicinin sunduğu oldukça basit bir araçtır ve ayrıca Enlight Pixaloop Mod Apk araçları da sağlar.

9) Premium Özellikleri Ücretsiz Kullanın

Artık Pixaloop Play Store’da ücretsiz olarak kullanılabilir. Ancak üzerindeki tüm özelliklere ücretsiz olarak erişemezsiniz. Ancak Pixaloop Pro Mod Apk’yi sağlıyoruz ve burada Android cihazınızdaki tüm özellikleri ve araçları kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca, arayüzünde reklam içermez. Böylece, reklamsız bir düzenleme deneyimine ücretsiz sahip olursunuz.

Enlight Pixaloop Pro APK Ücretsiz Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Butona tıkladığınızda apk dosyası cihazınıza indirilmeye başlar.

Ardından, tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanmak için uygulamayı yüklemeniz gerekir. Burada Pixaloop Mod Apk’yi başarılı bir şekilde kurmak için adım adım kurulum kılavuzunu takip edebilirsiniz.

Adım 1: İndir butonunu tıklayarak MOD APK dosyasını sayfadan indirin.

Adım 2: İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Dosya Yöneticisi Uygulamasını açın ve indirdiğiniz APK dosyasına tıklayın.

Adım 3: Ardından Yükle’ye tıklayın. Herhangi bir yükleme sorunuyla karşılaşırsanız, ayara dokunun.

Adım 4: “Bilinmeyen Kaynakları” Etkinleştirmek için düğmeyi değiştirin.

Adım 5: Ardından Yükle düğmesine tıklayın ve birkaç saniye bekleyin.

Tamamlandığında, Pixaloop Uygulamasında tüm profesyonel düzenleme ve animasyonları ücretsiz olarak kullanmaya hazırsınız.

Enlight Pixaloop Pro Apk
Enlight Pixaloop Pro Apk

Sonuç

Bugün, Enlight Pixaloop Pro Apk Uygulamasını Android akıllı telefonunuzda ve tabletinizde ücretsiz olarak sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca, uygulamanın özellikleri ve nasıl yükleneceği ile ilgili gerekli tüm bilgileri görebilirsiniz. Sayfa işinize yaradıysa lütfen paylaşın.

İndirme ile ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, bize yorum yapın. Sorunu en kısa sürede düzeltiyoruz. Son olarak web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

”Google
15 Beğenmekten Vazgeç