Teknobu

World Truck Driving Simulator Apk Para Hileli Mod İndir v1.200


World Truck Driving Simulator Apk Para Hileli Mod İndir v1.200

World Truck Driving Simulator Apk Para Hileli Mod İndir v1.200

World Truck Driving Simulator Apk, android için bir simülasyon oyunudur. Android için World Truck Driving Simulator Apk Sınırsız Para Hieli Mod’un v1.200 en son sürümünü indirin. Ve oyunun keyfini çıkartın.

World Truck Driving Simulator Apk Para Hileli Mod

Kamyon sürüşü ile gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanız için Dünya Kamyon Sürüş Simülatörü oyunu. Oyuncular, traktörlerle uzun mesafeli kargo kullanma işi hakkında daha fazla bilgi edinecekler. Yayıncı, malların taşınmasında gerçekçi bir simülasyon oyunu yaratır. Oyunda tüm sürücüler için ana yollar zorludur. Normal sürüşün avantajları olmadan, her kargo aracının büyük bir uzunluğu vardır. Çeşitli kargo kaynaklarına sahip World Truck Driving Simulator, istediğiniz öğeyi seçmenize yardımcı olur. Ancak buradaki malların genel özellikleri ağırdır. Malları yerlere güvenli bir şekilde taşımak için yetenekli bir sürücü olun.

Bu Yazımızda Okuyun :   Mobile Legends Bang Bang Apk İndir Güncel 2021

Brezilya, Amerika ve Avrupa standartlarına sahip kamyon modellerini kullanın. Oyuncuların tanınmış markaların kokpitinde oturmasına izin verilecek. Her arabanın performansı veya kalitesi hakkında endişelenmeyin. Ancak yine de World Truck Driving Simulator hızlı bir sürüş tarzı değil. Araç kullanma beceriniz, aynı zamanda kargoyu arkadan çekerken de büyük ölçüde bağlıdır. Sadece traktöre sahipseniz, hızlanabilirsiniz, artık her şeyi kontrol etmek daha kolay.

World Truck Driving Simulator Apk
World Truck Driving Simulator Apk Para Hileli Mod İndir v1.200

World Truck Driving Simulator Apk Modunu indirin – Bir kargo kamyonu sürücüsü olun

Uzun mesafeli bir kamyonu toplu olarak kullanma becerilerini gösteren oyuncular için Dünya Kamyon Sürüş Simülatörü. Farklı yol türlerinde gideceksiniz. Sadece otoyollar değil, bazen oyuncular toprak yollardan geçmek zorunda kalıyor. Her şey motor gürültüsü, sürüş modu, sinyal ve çevre ile ilgili gerçeklere dayanılarak açıklanmıştır. Uzun mesafelerde sürüş yapmanın doğası gereği, oyuncular birçok farklı yerden seyahat edecekler. Oyundaki zengin bir kamyon sistemiyle geniş haritayı keşfedin. Markalı bir kamyonda ustalaşın ve en sevdiğiniz iş için ona sahip olun. Motorun kükremesini sağlayan güçlü gaz kelebeği ve egzozdaki duman sizi memnun edecek.

image 197
World Truck Driving Simulator Apk Para Hileli Mod İndir v1.200

Sürüş modu

World Truck Driving Simulator, otomatik şanzıman veya manuel kontrol gibi yeterli sürüş modlarına sahiptir. Çoğu araç, iki tip diferansiyel kilidi, motor freni, otopilot, dönüş sinyali, yüksek ışık, düşük ışık gibi temel teknolojiye sahiptir. Oyuncu, sürüş moduyla başlayacaktır. Gerçek kabine girdiğinizde kargo da farklı değil. Mal taşımanın yanı sıra, aynı zamanda bir yol kullanıcısısınız. Para cezası ödemek için kuralları göz ardı etmeyin. Oyuncular ayrıca günlerce ve hatta kötü havalarda araba kullanmak zorundadır.

Bu Yazımızda Okuyun :   ZArchiver Donate Pro Apk v0.9.5 Güncel Sürüm İndir 2021
image 198
World Truck Driving Simulator Apk Para Hileli Mod İndir v1.200

Bir araba ve şoför seçin

Nakliye sürecine girmeden önce kamyonunuzu kurmanız ve refakatçinizi seçmeniz gerekir. Dünya Kamyon Sürüş Simülatörü, aracı iki ana parçaya, römork ve arka kargo kutusuna ayırır. Sevkıyat sırasında iyi yanıt vermesi için hem traktörü hem de parametrelere göre kutuyu seçebilirsiniz. Araba renk, boyut olarak senkronize edilebilir veya size bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bir araç seçtikten sonra, rolünü oynayacağınız bir sürücü seçmeniz gerekecektir. Bu, kokpite girmeden önceki ilk adımdır, en önemli şey yine de araç kullanma yeteneğinizdir.

Kamyon kaplamaları

Lütfen mevcut Kaplamaları kullanarak kamyonun rengini değiştirin. Bunlar yarışta veya saha gezilerinde araba olmamasına rağmen, onları dekore etmeyi atlayacağımız anlamına gelmez. World Truck Driving Simulator’daki kargo kamyonunun renk stili de nispeten yakındır. Aynı treyler ve konteyner için rengi seçebilirsiniz.

Kargo kamyonu gezileri ile Dünya Kamyon Sürüş Simülatörü, oyuncuların uzun mesafeli sürüş becerilerine meydan okuyor. Sürücünün günlük çalışmasına dayanan, kamyon sürüşü deneyimlemek isteyen oyuncular için simülasyon oyunu. Arabanızın hangi eşyayı taşımasını istiyorsunuz? Odun, benzin veya diğer ürünler burada mevcuttur. En zor araziye sahip yollarda sürmek için Dünya Kamyon Sürüş Simülatörü modunu indirin.

Bu Yazımızda Okuyun :   İyi Pizza Güzel Pizza Hileli Mod Apk İndir (Para ve Altın Hileli) 3.8.1

World Truck Driving Simulator MOD APK Sürümü

MOD Özelliği

Sınırsız Para: Oyuna büyük miktarda para ile başlayın.

Android için World Truck Driving Simulator Apk Para Hileli Mod İndir

World Truck Driving Simulator Apk Para Hileli İndirmek İçin Tıklayınız. World Truck Simulator çok değerli bir oyundur. Oyunculara gerçekçi bir deneyim sunar, sürüş çalışmaları hakkında daha iyi bilgi ve anlayışa sahip olmanıza yardımcı olur. Oyun geliştirme teknolojisinde sürüş oyunları, mobil cihazlarda vazgeçilmez oyunlardır. Bu çok güzel bir grafik oyunudur, sizin için bir cep oyununa değer. İndirme, Android cihazlar için ücretsizdir. İOS hiç sahip olacak mı? Yeni güncellemelerle oyunun ilerleyişini takip edin!

download 78
World Truck Driving Simulator Apk Para Hileli Mod İndir v1.200

”Google
14 Beğenmekten Vazgeç