Teknobu

Toca Life World Apk 1.34 İndir (Son Sürüm 2021)


Toca Life World Apk 1.34 İndir (Son Sürüm 2021)

Toca Life World Apk 1.34 İndir (Son Sürüm 2021)

Merhaba sevgili dostlarım bugün sizlere bu yazımızda hileli son sürüm 2021 Toca Life World Apk 1.34 sürümünü sizler için paylaşıyorum.

Android için Eğitim Oyunu olan Toca Life World Apk Kilitsiz Hileli MOD’un 1.34 En Son Apk Sürümünü İndirin. Bu MOD Ücretsiz Alışverişi İçerir. İndirmek için yazımızı sonuna kadar okumaya devam ediniz. Toca Life World Apk Android, iOS ve PC’de nasıl indirilir ?

Kendi küçük sevimli dünyanızı yaratmak istiyorsanız Toca Life World Mod APK – Son versiyon 1.34 sürümünü – Android için ücretsiz indirin! Eğlenin ve anlatabileceğiniz sevimli hikayeler yaratın!

Toca Life World’den hikayeler ve kişisel dünyanızı oluşturun. Metroların, gezilerin, iş yerlerinin, hastanelerin ve çeşitli favori Toca Life uygulamalarınızda birlikte hatırlayacağınız daha pek çok şeyin keyfini çıkaracaksınız.

Toca Life World Apk Hakkında

Toca Life: World, kendi dünyanızı yaratabileceğiniz ve istediğiniz hikayeyi oynayabileceğiniz yeni bir uygulamadır. Bu mega uygulama, tüm Toca Life uygulamalarını (Şehir, Tatil, Ofis, Hastane ve daha fazlası) aynı alanda bir araya getiriyor. Bu doğru. Artık her şey devasa bir oyun dünyasında birbirine bağlı.

Bu Yazımızda Okuyun :   Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk Hileli İndir v29.2.1

Toca Life uygulamasına dalmanın ve ne istersen yapmanın eğlenceli olduğunu düşündüysen – örneğin büyükannene vahşi bir saç modeli vermek, tuvalete bir şeyler atmak ya da sadece arkadaşlarınla ​​takılmak gibi – o zaman bekle. Toca Life: World’de en sevdiğiniz karakterlerle istediğiniz yerde hikayeler oluşturarak daha da ileri gidebilirsiniz. 

Okula evcil hayvan götürmek ister misin? Göreyim seni. Skate Park’a bir tembel hayvan mı getireceksin? Devam et. Doktoru Salon’a götürüp saçını yeşile mi boyayacaksın? Tabii neden olmasın. Toca Life: World’de patron sizsiniz ve ilerledikçe hikayeyi uyduruyorsunuz.

Toca Life World Apk Özellikleri

Toca Life World, dilediğiniz gibi oynamanıza izin veren destansı bir dünya yaratıcısı oyunudur! Bu oyunda yapılacak çok şey var. İşte özellikleri:

Eşsiz oyun – Günümüzde pek çok çocuk oyunu var, ancak hepsi Toca Life World seviyesinde değil. Bu oyunda, benzersiz dünyalarda farklı hikayeler yaratabilirsiniz. Okula evcil hayvan getirmek isteseniz bile bu oyunda her şeye izin veriliyor. Hiçbir şey sizi hayalini kurduğunuz nihai dünyayı yaratmaktan alıkoyamaz! Bunun dışında burada kalbinizi eritecek pek çok ilginç yere gidebilirsiniz! Kendi hikayenizi yaratın ve Toca Life World’de geniş bir dünyayı keşfedin!

Bu Yazımızda Okuyun :   Hyper Front Apk (Güncel Sürüm) İndir 2022
Toca Life World Apk 1.34 İndir
Toca Life World Apk 1.34 İndir

Mekanlar – Toca Life World’de ilk başta ziyaret edebileceğiniz 8 lokasyon var. Bunlar arasında alışveriş merkezi, yemek alanı, apartmanlar ve kuaför gibi yerler bulunur. Sadece sizin hayal edebileceğiniz harika bir dünya inşa etmek için harika bir başlangıç. Elbette, bu sadece başlangıç ​​olduğu için kilidini açabileceğiniz çok daha fazla yer var.

Hikayeler yaratın – Bu oyunda istediğinizi yaratırsınız! Gerçekten bir hikaye yok çünkü kendi hikayenizi ve dünyanızı yaratmakta özgürsünüz! Her şey özelleştirilebilir, oynanabilir ve eğlencelidir. Bir oyunda tonlarca oyun oynamak gibi! Burada çılgın saç kesimi yapmak ve daha fazlası gibi farklı şeyler yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Konumlar ve karakterler satın alın – Bu oyunda 50’den fazla yerin ve 300 karakterin kilidini açabilirsiniz! Ayrıca en karmaşık ve güzel dünyayı yapmak için satın alabileceğiniz 125 evcil hayvan var! Bu unsurlar oyunu çok eğlenceli kılıyor çünkü benzersiz olan yeni dünyalar yaratabiliyorsunuz.

Toca Life World Apk 1.34 İndir
Toca Life World Apk 1.34 İndir

Çarpıcı grafikler – Grafikler açısından, Toca Life World, bu oyunu öne çıkarmak için çizgi film öğelerinden yararlanıyor! Oyun 2D olarak ayarlanmış olmasına rağmen, iyi yapılmış! Her şey mükemmellik için tasarlandı.

Toca Life World Apk 1.34 İndir – Kilitsiz Mod Hileli İndir

Toca Life World, kalbinde çocuklar ve çocuklar için destansı bir dünya inşa etme oyunudur! Tüm karakterlerin ve konumların kilidini açmak için şimdi Toca Life World Apk 1.34 sınırsız para modunu indirin.

Toca Life World Apk 1.34 İndir
Toca Life World Apk 1.34 İndir

Mod Özellikleri:

  • Tam oyunun kilidini açın
Bu Yazımızda Okuyun :   Wifi WPS WPA Tester Premium APK İndir 2021

Not : Oyun, son haritanın kilidini açarken takılacak. Normale dönmek için oyunu yeniden başlatın.

Android için Toca Life World Apk İndir

Android cihazınızda Toca Life World’ün bir kopyasına sahip olmak kolaydır. Bunu Google Play’i ziyaret edip yeşil yükle düğmesini tıklayarak yapabilirsiniz.

IOS için Toca Life World Apk İndir

İOS cihazınızda Toca Life World’ün bir kopyasını istiyorsanız, bunu App Store’dan edinebilirsiniz .

PC İçin Toca Life World Apk İndir

Emülatörler sayesinde bilgisayarınızda mobil oyun oynamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bilmiyorsanız, emülatör, başka bir cihazı simüle eden bir programdır. Bu durumda, bilgisayarınız için bir Android emülatörü indirmeniz gerekir.

Güvenilir bir emülatör, size 1,5 milyondan fazla mobil oyuna erişim sağlayan BlueStacks’tır .

BlueStacks nasıl indirilir:

  • BlueStacks  web sitesini ziyaret edin  ve yeşil indirme düğmesini tıklayın
  • Yükleyiciyi indirdikten sonra, indirme dosyasına tıklayarak açın.
  • İndirme sihirbazındaki adımları izleyin ve bitir düğmesine basın
  • BlueStacks yüklendikten sonra, BlueStacks mağazasında Toca Life World’ü arayın
  • İndir düğmesine tıklayın ve oynamaya başlamadan önce indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.
  • Zevk almak!
”Google
28 Beğen